Autor Wątek: Bractwa od 14 lat?  (Przeczytany 68843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzwonsson

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:30:24 am »
Kolejna sluszna uwaga.Trzeba czuc sie odpowiedzialnym i doroslym,a nie szczycic sie dowodem osobistym.Sa osoby,ktore zachowuja sie dorosle w wieku 16 lat,a sa takie ktore dorastaja do wieku lat dwudziestukilku.
Ja popelnilem kiedys wiele bledow,spowodowanych szczeniacka glupota,ale teraz czegos sie nauczylem.Dzwonek sprzed dwoch lat,a Dzwonek dzis,to dwie rozne persony i nie mam tu na mysli wygladu.
Zreszta i Ty Rolandzie sie zmieniles.Pamietam Cie z HMS'u i OBR'u jakies dwa lata temu i wiem jaki jestes teraz...zupelnie inny czlowiek:).

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 23, 2006, 11:09:34 am »
Czas idzie przed siebie, a ludzie się zmieniają  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Hrackus

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 23, 2006, 12:13:19 pm »
niektórzy ze "szczeniackiej" glupoty wyrastaja o wiele wczesniej ( np 12 nie powiem ze chodzi miedzy innymi o moja osobe)a niektorzy nigdy z niej nie wyrosna
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline Dzwonsson

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 23, 2006, 02:55:15 pm »
Hrackusie,masz dopiero 12 lat.Podoba Ci sie RR,swietnie,cieszymy sie z nowego czlonka ww "organizacji".Ale z drugiej strony,przez te kilka lat,jakie nas dziela,zmienisz sie wiele razy.Ja ciagle sie zmieniam i bede sie zmienial jeszcze dlugo.Mam do Ciebie osobiste,dosyc,pytanie.Myslales kiedys o powaznym zwiazku z kobieta i zalozeniu z nia rodziny?Jezeli nie,to jeszcze nie jestes dorosly,jezeli tak to mozna Cie za takiego uznac.
Wybaczcie panstwo za offtop.

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 23, 2006, 05:00:45 pm »
Dzwonek... w sumie nie trzeba myśleć o poważnym związku żeby być dorosłym  ;)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Hrackus

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 24, 2006, 11:20:03 am »
tak myslalem o zwazku z kobieta ale to jak bede pelnoletni;)
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline Dea

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 24, 2006, 05:42:24 pm »
To ja tak się wtrące...

Po pierwsze to witam państwa x]
Po drugie: sprawa bractwa i młodego wieku plus dodatkowo płci x) mianowicie od jakiegoś czasu planuje dołączyć do bractwa aaale cóż nie ukrywam boje sie jak to bedzie bom jeszcze młoda i to baba ;]

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 24, 2006, 08:07:20 pm »
Nie ma sensu się stresowac :)
ja jak przyszedłem pierwszy raz na bractwo sam nie wiedziałem czego sie spodziewać i co zobacze i byłem zdrowo zestresowany :P
Ale w czasie nastepnej wizyty czułem się juz jako część ekipy :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Hrackus

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 25, 2006, 11:51:33 am »
heh ja do bractwa mam jeszcze 4 lata a juz czuje sie jak czlonek ekipy. wystarczy duuuzo gadac i chodzic na treningi z bractwem do ktorego chcesz dołaczyc.
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline Solitaire

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 25, 2006, 12:19:00 pm »
Cytat: "Hrackus"
przykro mi ale nie masz racji.tu chodzi o bezpieczenstwo. jak mama i tata sa w bractwie to ktos za malucha bierze opieke. bo bractwo ma przecierz inne rzeczy na glowie. a jak cus sie stanie to bractwo ma w sumie p***b***

Ah, wydawało mi się oczywiste, że rodzice nie oddają malucha w niepewne ręce. :)
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Dzwonsson

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:17:34 pm »
Cytat: "Dea"
To ja tak się wtrące...

Po pierwsze to witam państwa x]
Po drugie: sprawa bractwa i młodego wieku plus dodatkowo płci x) mianowicie od jakiegoś czasu planuje dołączyć do bractwa aaale cóż nie ukrywam boje sie jak to bedzie bom jeszcze młoda i to baba ;]


Coz,kobiet o wiek pytac nie wypada,ale pozwole sobie na ta zuchwalosc i spytam.Mozna wiedziec w jakim jestes wieku?
Co do kwestii strachu.Jezeli jestes ladna(nie mnie to oceniac,rzecz jasna),to mozesz sie obawiac.Chlopaki z RR lubia "poznawac"(dosc blisko:P) nowe i sliczne dziewoje z innych bractw:D,a jezeli jeszcze popija to....lo Jezuu:P.

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 28, 2006, 06:38:34 am »
no i po co ludzi straszysz :P
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Dea

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 28, 2006, 09:22:29 am »
mizeroth: Oczywiście można, 16 :D

a jeśli przyjdę na trening to czego się spodziewać?

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 28, 2006, 04:54:17 pm »
to zależy do kogo przyjdziesz (chodzi mi o bractwo i mentalność ludzi do niego należacych :P )
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Dzwonsson

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:05:32 am »
Dea,jest kilka czynnikow jakie wplywaja na zachowanie ludzi,ktorzy dopiero co pojawiaja sie w bractwie czy tez druzynie.Jezeli w ekipie jest sporo dziewczyn,to nie masz sie czego obawiac,zwykle kobitka,ktora wstepuje do ekpiy ze sporym zenskim zapleczem jest przyjmowana cieplo.Wszystko zostanie Ci wytlumaczone i pokazane.Natomiast jezeli niewiast jest malo to moga byc komplikacje...(patrz na mojego wczesniejszego posta).Mozesz byc przez knechtow/wojow odbierana jako taki hm..."intruz" lub jako "ozdoba".Wszystkiego sie dowiesz jak pojdziesz i sprawdzisz jak jest:).Powodzenia.

P.S do jakiej ekipy chcesz wstapic?

 

anything