trawa

Autor Wątek: Age of Pirates: Opowieści z Karaibów  (Przeczytany 202059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2006, 08:01:45 pm »
Tia mnie też te misje zaczynają nudzić. :(

spojler
A quest z tworzeniem nowego państwa to debilny pomysł.
spojler

Offline Sparrow

Tia
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2006, 09:07:33 pm »
Boże jak ja się przeliczyłem!!! z takim utęsknieniem czekałem na godnego następce Seadogs a tu dostałem zwykłą naparzankę z 3 rodzajami misji!!!! to są jakieś kpiny Akella się nie postarała ze scenariuszami misji a dla czego??? bo im się nie chciało i tak wiedzieli, że każdy kto grał w Seadogs musi mieć tą gre dla tego poszli na łatwiznę!!!

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 17, 2006, 04:13:51 am »
Trochę głupio, bo wszystko inne jest dobre. Ale misji szkoda. Bo nudą wieje... Błędy by może poprawili i był by wyczes. A tak gra sie szybko nudzi. A doświadczenie trzeba zdobyć by wyszkolić szermierkę.

Offline VegoSayan

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 17, 2006, 05:00:17 am »
zamowilem gre w sklepie CENEGI w piatek wieczorem ok. 20, ktora miala dojsc od 24h do 48h (za pobraniem priorytetem) a tu co? juz jest czwartek a gry jak nie bylo tak nie ma, to jest SKANDAL ilez mozna czekac na gre --.--

Offline alkohochlik

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 17, 2006, 07:05:45 am »
Cytat: "VegoSayan"
zamowilem gre w sklepie CENEGI w piatek wieczorem ok. 20, ktora miala dojsc od 24h do 48h (za pobraniem priorytetem) a tu co? juz jest czwartek a gry jak nie bylo tak nie ma, to jest SKANDAL ilez mozna czekac na gre --.--

poprostu jej zbraklo :)

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 17, 2006, 07:43:00 am »
Pograłem jeszcze godzinę i stwierdzam, że gra jest durna.

Piraci kamikaze nie dają żyć. Chce się wypłynąć z portu z kolejną nudną misją od gubernatora (gościa na wyspie nie potrafię póki co pokonać (mam 11 level), a tu 4 statki. Ledwo je pokonuję, wracam do portu, naprawiam się wypływam i znowu piraci. Robi się to nudne. Dośwaiadczenia wiele za to nie mam, moi też się nie szkolą, pudłują haniebnie, tylko tracę czas. Na dodatek zatopili jakiś frajerski statek w porcie i ludność miasta przestała mnie lubić i musiałem brać save. Jedna wielka lipa. Forty stoją, ale nie strzelają do piratów. Po prostu paranoja.

Offline The Master

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2006, 08:59:33 am »
Wczoraj po paru dniach szukania tej gry wreszcie ją znalazłem, lecz co się okazuje? Jak próbuję włączyć pojawia się informacja, że "Wystąpił problem z aplikacją engine.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Po przeinstalowaniu zaczęła się wyłączać w tym samym momencie bez żadnego komunikatu. Ktoś wie, co z tym zrobić? Aha, mój komp to Athlon 1,7 GHz, 768 RAMu i Radeon 9200 ze sterownikiem 8.18.0.0

Offline alkohochlik

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 17, 2006, 09:44:27 am »
jak wymienisz ten plik i dalej sie bedzie psuc to moze zainstaluj sterowniki omega

Offline The Master

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 17, 2006, 10:06:23 am »
Czy ktoś, kto ma już polską wersję mógłby mi na adres matiz_p@o2.pl wysłać plik engine.exe a także plik z tego komunikatu, który znalazłem w pliku system:

Can't load texture resource\textures\BATTLE_INTERFACE\PROGRESSBAR.TGA.tx

Będę wdzięczny za pomoc, bo nie uśmiecha mi się jechać wymieniać grę, bo kupiłem ją w Katowicach po kilkugodzinnych poszukiwaniach w wielu sklepach, a mieszkam w Częstochowie, gdzie nigdzie tej gry nie było.
Widzę poza tym, że już dwóm innym osobom identyczny problem się przydarzył.

Offline Big Sanchez

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 17, 2006, 10:54:26 am »
Przyłączam się z identyczną prośbą (ten sam problem).

Offline krisstofer

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 17, 2006, 11:11:30 am »
Nie przejmujcie się jeśli liczyliście na na coś więcej, wersja wydana przez Cenege to tylko spolonizowana gra wydana przez Akelle w wersji 1.4, Ta wersja przez Akele została wydana chyba tylko w Rosji, bo było wiadomo że ma pełno błędów i jest ogólnie niedopracowana. Grę kupiło Playlogic i zajęło się dopracowaniem gry i jak można się dowiedzieć na ich forum, poszło im o wiele lepiej niż Akelli (PC Format ocenia gre na 80%). Tak więc gra wydana przez Cenege to przedsmak tego co zaprezentuje Playlogic 11 września.

Offline Jellyeater

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 17, 2006, 01:28:27 pm »
Czyli co oszukali nas? :( Czy będziemy mogli liczyć na patcha, czy musimy kupić kolejną wersję? Bo ta się robi irytująca, dziś by wypłynąć z portu musiałem zatopić 2 serie pirackich i 1 francuckich okrętow. Robi się to nudne. :(

Offline sfinks

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 17, 2006, 01:45:27 pm »
The Master - u mnie takiego pliku nie ma i program nie krzyczy o niego, a  engine exe tu jest http://rapidshare.de/files/29732917/ENGINE.EXE.PL.rar.html

Offline The Master

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 17, 2006, 06:48:18 pm »
Cytat: "sfinks"
The Master - u mnie takiego pliku nie ma i program nie krzyczy o niego, a  engine exe tu jest http://rapidshare.de/files/29732917/ENGINE.EXE.PL.rar.html

Dzięki, niestety nic to nie dało. A czy masz plik txt "system" w głównym katalogu i czy tam jest linijka o tym 'can't find...' itd?

Offline sfinks

Age of Pirates: Opowieści z Karaibów
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 17, 2006, 09:32:13 pm »
Tak mam coś takiego min. Can't load texture resource\textures\MAINMENU\ENGLISH\AOPENGLOGOBOARD.TGA.tx
Can't load texture resource\textures\BATTLE_INTERFACE\PROGRESSBAR.TGA.tx

Ale gra działa mimo tego w porządku, może przyczyna jest gdzie indziej