trawa

Autor Wątek: Prohibitus Arte  (Przeczytany 11011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« dnia: Kwiecień 17, 2003, 09:49:21 am »
Tworzą ten temat nawet na myśl mi nie przeszło, że któryś z forómowiczów będzie cokolwiek wiedział na temat PA - kapelki w której aktualnie gram na gitarze. Dlatego właśnie powstał ten temat. Z drugiej strony na naszych stronach, księgi gości przypominały raczej czat niż KG więc chciałbym by ludzie z poza Nowej Gildi właśnie na Forum NG wypowiadali się (ci którzy nas znają) na nasz temat. Temat ten bedzie wymagał wzmożonej ochrony przed "buractwem" i to jest proźba do AGR.

Czas pokaże, czy to wogóle miało sens.

Offline Kik

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2003, 09:58:36 am »
ekhm...tak więc nie jestem z tych co was znają ale to nieznaczy że nie mogę się znaleźć w tym gronie...jeśli macie jakieś empeczy na stronkach to zapodaj adresem...chyba że masz jakieś empeczy ale tylko na swoim dysku, wtedy mój mejl stanie otworem ;]

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2003, 10:05:10 am »
Adres na którym mozna znaleźć narazie (niestety) tylko jedno mypytrzyy to: http://strony.wp.pl/wp/pasatanic/ w dziale dyskografia. Uprzedzam połowa tej strony nie działa i czekam na nową.

Anonymous

  • Gość
Prohibitus Arte
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2003, 05:50:13 pm »
Postaram się zrobić, co w mojej mocy, aby utrzymać temat w karbach (:
Rex, a może zechcesz mieć małą stronkę zespołu na muzycznej? /nawet możliwość jest z mp3, choć nikt do tej pory nie chciał, nie wiem, dlaczego.../
I niedługo powinnam Ci przysłać maila z korektą + pewną sprawą dotyczącą zespołu... powinieneś być zainteresowany...

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2003, 11:18:13 am »
Może coś o zespole. Gramy Death Metal i to tyle arpopo muzyki. Jeśli chodzi o muzyków, to wraz ze mną sOlo "Rex de Tenebris na gitarze gra taka znakomitość i świętnie zapowiadający się muzyk Trampek (nazwisk nie podaję), ale absolutnym wirtuozem w naszym zespole jest Tkanek na perkusji. Ostatnimi czasy gramy z doświadczonym muzycznie basistą Czarnym . Jeśli chodzi o inspiracje, to zaczynając odemnie: Iron Maiden, Damnation, Children Of Bodom; Trampek: Vader, Mayhem; Tkanek: Damnation; Czarny: Canibal Corpse. I z takiej mieszanki powstało Prohibitus Arte.

Offline Grunnir

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2003, 03:32:24 pm »
hej olo, jeste, jestem jestem, choć nie bez problemów
mam ciekawą wiadomość apropo PA , mój kumpel był na twoim koncercie w Rudym i podobało Mu się. Powodzonka.... mam nadzieję ze na następnym koncercie już będe(napisz kiedy, jak będziesz coś wiedział)

Offline surmik

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2003, 07:32:46 pm »
Zdjecia sie nie laduja, a mp3 sie nie sciagaja...
:o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline dhutirth

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2003, 08:30:53 pm »
Nie ściąga, nie ściąga,a ciekaw jestem waszych umiejętności  :)
Coś słabiutko z promocją u was  :wink:
estem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 20, 2003, 08:06:15 pm »
Zapraszam wszystkich na stronę: prohibitusarte.apcoh.org

Poprosiłem AGR o zamieszczenie jednego mp3 na GM i czekam na odzew.

Apropo promocji, to racja teraz aktualnie slabiutko. Ale w czerwcu obiecuje nowy materiał (choć i tak nikt starego nie słyszał pewnie).

Offline surmik

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 20, 2003, 08:54:18 pm »
Dodajcie mp3 na strone http://mp3.wp.pl , zawsze jest to jakas forma promocji...
Pozdrowienia,
Marek

Anonymous

  • Gość
Prohibitus Arte
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2003, 05:54:05 pm »
Cytat: "Rex de Tenebris"
Poprosiłem AGR o zamieszczenie jednego mp3 na GM i czekam na odzew.
Obięcuję, że się tym zajmę, jak tylko mi minie zawał maturalno-komputerowy-nie-obługujący-gedita.

A'G'R

Anonymous

  • Gość
Prohibitus Arte
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2003, 09:09:14 am »
a jesteście już w encyklopedii?
http://www.encyklopedia-rock.metal.pl/

Offline Rex de Tenebris

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2003, 05:28:33 pm »
Niewiem czy mail doszedł (do encyklopedi) bo wysłałem. Jak nie, to spróbuje po raz kolejny.

Offline Earendil Nailoufin

Prohibitus Arte
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 29, 2003, 09:30:37 pm »
I co z tymi mp3, bo stronke obejrzałem i nie mogę się doczekać...
url=http://sschindrylyn.cjb.net]FORUM SSCHINDRYLYN.CJB.NET - Podmrok, Drowy itd.[/url]

Offline Rex de Tenebris

mp3
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 01, 2003, 04:59:23 pm »
Postaram się coś zdziałać w najblirzszym czasie. Najgorsze jest to, że nawet nie wiem jak zamieścić mp3 np. na WP.PL . Jestem w tym całkowicie zielony, gdyby, ktoś chciałby mi pomóc byłbym wdzięczny.

Aktualnie od kilku dni siedzimy nad nagrywaniem nowego nateriału. Jak narazie idzie dobrze, choć zobaczymy na końcu.