Autor Wątek: Maszin- zin komiksowy  (Przeczytany 41259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tkachoz

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2006, 09:59:42 am »
Centrum Komiksu zlozylo zamowienie na 15 egzemplarzy. na MFK tez bedzie rzecz jasna. prawdopodobnie na stoisku niezaleznych, oczywiscie z tymi samymi bajerami no i bardzo mozliwe ze juz wtedy bedzie drugi numer
oczywiscie mozna go tez zamowic u mnie i kupic wysylkowo (niestety koszty wysylki wychodza 5,10zl)

Offline Rybb

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:41:35 pm »
wiadomo juz jaka tematyka drugiego numeru? Pierwszy wlasnie połknąłem, bardzo przyjemny,  sama inicjatywa super też, komiksy w wiekszosci bardzo mi odpowiadające, ambitnie wyszło, ale zupełnie to nie męczy. Rozrywka tez na dobrym poziomie

Offline Tkachoz

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 09, 2006, 01:04:13 pm »
o milo slyszec :D
tematem drugiego numeru sa...
DETEKTYWI
ale to szczegoly redakcji podesle.

Offline Maciej

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2006, 07:28:14 pm »
Cytat: "Jaszcząb"
Chłopaki, kiedy i gdzie c.d.?

Jak tylko Asu wyda nowy numer JEJU, poznasz odpowiedź  8) .
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

.zent

  • Gość
Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2006, 10:59:36 pm »
Dostałem Maszina! Jaram się po maksie. Serioza. Layout i format - IDEAŁ. Trzymałem go w rękach i nie mogłem puścić. Ogromne brawa, Tkaczu, bo świetny Zin odwaliłeś. Pracki skomentuję później ale na pierwszy rzut oka niestety słabizna (głównie pod względem historii) i to jest jedyny minus całości.

Ogólnie wielkie GRATULACJE i czekam na następne. Oczywiście z Maciejem zadbamy, by było czym dopchać objętość.

Offline Julek_

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 14, 2006, 02:53:55 pm »
rezerwuje sobie jeden egzemplarz na MFK.

w folijkę proszę ładnie włożyć.

Offline Tkachoz

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 14, 2006, 05:54:09 pm »
na mfk beda dokserowane jedyneczki :)
no rzecz jasna ze w folijce
przy okazji juz pierwszy naklad Maszina poszedl i jeszcze dwa sklepy sie interesowaly lecz w koncu nic z tego nie wyniklo.
w kazdym razie sa kolejne zamowienia i zapraszam do kupowania bo Maszinow moge dokserowac tyle ile bedzie trzeba
(zamowienia wykonuje do tego czwartku, bo w piatek wyjezdzam i dopiero kolejne Masziny bede mogl wysylac we wrzesniu)

Offline empro

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 14, 2006, 06:07:04 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
rezerwuje sobie jeden egzemplarz na MFK.

w folijkę proszę ładnie włożyć.


mi też proszę odłożyc, zapakowac i podpisac :)
na MFK pędęm nabedę,
chyba, że mnie tramwaj, abo coś wcześniej przejedzie :)

Offline ljc

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 21, 2006, 12:30:18 pm »
"cholerne ptaszysko" - jednostajne kadrowanie, wyrobiona kreska, która jednak nie przekonuje, zabrakło scenariusza -2- słabe

"Kura" - jakiś błąd w druku chyba... -1- złe

"Wróbal" - gęste kadry, ale drugie plany jakby bardziej schematyczne, sprawna narracja wizualna, niestety scenariusz mocno skrótowy -3- przeciętne

"Szybki przechwyt" - dla mnie najwyraźniej za szybki -1- złe

"Gołębiarz" sprawnie narysowana i opowiedziana historia z dowcipnym i zaskakującym zakończeniem, dobry pomysł - 4- dobre

"Chlebowy beret" - zdaje się miało śmieszyć... -1- złe

"Flaming" - rysunki nieco mniej nieprzekonywające od scenariusza -1- złe

"Papuga" pierwsza (lewa) strona lepsza scenariuszowo, wolę ptaki KRL -2- słabe

"najwydestyluchniejszy" - kilka ciekawych rozwiązań formalnych, konsekwetna i absolutnie nieprzekonująca kreska, scenariusza nie zrozumiałem... -2- słabe

"Bękart" nie znajduję nic ciekawego w tym obrazie... -1- złe

"Dziewięc żyć" - sprawna, przyjemna dla oka kreska, przyzwoity scenariusz -4- dobre

"Caduceus" choć nieco rażą przekleństwa to bardzo dobry scenariusz, kreska konsekwentna, ale nie przekonuje do końca -4- dobre

format mi pasuje, wydane jest przyzwoicie, dostałem dwa wycinki z ptaszkami i piórkiem w gratisie (dobry pomysł z bonusami), cena nawet z wysyłką dość przystępna... dobry pomysł z tematycznymi komiksami, fajna okładka
ogólne wrażenie pozytywne
a wszystko to zrobił 14-latek
jestem pełen podziwu
gratulacje
tamtam!

Offline Maciej

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 21, 2006, 01:54:36 pm »
Piętnastolatek.   8)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline 4-staczterdzieściicztery

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 21, 2006, 10:23:57 pm »
Cytat: "Maciej"
Piętnastolatek.   8)


Ale jak to tworzył miał 14 lat, więc  "a wszystko to zrobił 14-latek" jest jak najbardziej słuszne.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Tkachoz

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 06, 2006, 09:34:14 pm »
jutro na MFK bedzie do kupienia Maszin (oraz inne pozycje z wydawnictwa TKA) prawdopodobnie na stoisku niezaleznych jesli bedzie :)
na festiwalu z tego co wiem bedzie czesc redakcji wiec jesli ktos by chcial rysuneczek przy spisie tresci to bedzie mozna :)
pozdrawiam
mikolaj

Offline asu_swing

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2006, 06:42:58 pm »
o Maszinie proponuję pogadać w jego temacie :)

ja komiks już Mikołajowi wysłałem dziś i czekam na odpowiedź, czy przyjmie go.
A jako że już wysłałem, to siedzę i niecierpliwie będę dopingował, by jaknajszybciej maszin nowy, światło dzienne ujrzał  ;)

bo sie doczekać nie mogę :D!

pozdrawiam
asu

Offline Jaszcząb

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 29, 2006, 09:41:05 pm »
No mi jeszcze troszka zostało ale do deadlajnu wyrobię na 100%. Koniecznie do layoutu powinien Mikołaj zatrudnić tego mistrzunia co przy jedynce;)

Offline asu_swing

Maszin- zin komiksowy
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2006, 08:56:49 am »
ciekawym jak stan postępu prac?:)