trawa

Autor Wątek: Strefa ciszy....  (Przeczytany 2023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Strefa ciszy....
« dnia: Lipiec 27, 2006, 10:32:49 am »
zapewne ta nazwa kojrzy sie wam z horrorami, i w sumie mnie to nie dziwi ;)  mianowicie chodzi mi o pewien obszar w Meksyku gdzie są problemy z transmisja fal radiowych, oraz dzieja sie dziwne rzeczy skąd tez nazwa :o. Pamietam ze swego czasu gdy odwiedzałem liczmne strony ufoligiczne to wszedzie widziałem artykuły o ty miejscu ;)
http://strefa51.webd.pl/portal/index.php?module=Articles&file=article&id=101&sortby=date&ascdesc=desc#art_up --> tu macie jeden z nich jak ktos znajdzie cos lepszego to niech da linka, swoja droga moze na Gildii tajemnic równiez powinien powstac artykuł o tym "przytulnym" miejscu  ;) ?
RIP Gildio...

Offline Dreadorus Maximus

Strefa ciszy....
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2006, 05:39:02 pm »
Słyszłem podobne informacje na temat Kurska (miejsca, nie statku). W geografii nawet istnieje pojęcie "anomalii kurskiej". Nie da się korzystać z kompasu, radia itp. Kursk zawsze bliżej, niż Meksyk.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Strefa ciszy....
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2006, 08:17:47 pm »
kursk? pierwsze slysze, zresztą w czasie drugiej wojny światowej w tym rejonie trwały zaciekle walki, widac musieli sie przez telofony komunikowac bo skoro radio nie działało...
RIP Gildio...

Offline 8jakis

Strefa ciszy....
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2006, 08:23:11 pm »
Anomalia Kurska to istniała 50 lat temu. Z racji złóż rud żelaza kompas nie wskazywał północy. Obecnie złoża są wyczerpane i anomalii nie ma.
 skąd wiadomo, że świat istnieje?