trawa

Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 395513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 09, 2006, 07:33:46 pm »
Cytat: "Koortshack w sms'sie do mnie"
Ech... Dysk mam spalony. Kupuję nowego kompa i wracam. Mam nadzieję, że pod koniec tego miesiąca (...) Pozdrów fina. Też za nim tęsknię :) W ogóle tęsknię za Wami wszystkimi (...)

 :)  ;)

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 09, 2006, 11:46:31 pm »
Cytuj
W ogóle tęsknię za Wami wszystkimi


Och... :cry:  aż się... :cry: wzruszyłem... :cry:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 10, 2006, 05:25:38 am »
Cytuj
Ech... Dysk mam spalony


 :?:  :!: Z duzo gral  :lol:  8)  :p

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 10, 2006, 10:31:37 am »
Ahahaha! W końcu pracuję!  Praca-marzenie-odbierać telefony i siedzieć na NG przez 8 godzin! :shock:  :D
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

gość1

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 10, 2006, 10:33:05 am »
Cytat: "Hang Man"
Ahahaha! W końcu pracuję!  Praca-marzenie-odbierać telefony i siedzieć na NG przez 8 godzin!


gdzie sie zalapales i czy maja miejsca? xD

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 10, 2006, 10:37:27 am »
W firmie obsugującej porty. Jako "sekretarka" :p Ale mają zamiar przed wjazdem układać polbruk, to mnie wtedy do roboty zagonią. A co do miejsc to sorry Coen. Robota po znajomości (witamy w Polsce!) :badgrin:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 10, 2006, 01:20:05 pm »
Ale łobuz z tego Dziadka :x Coen trzeba mieć na niego oko :x

Widzę, że Gambit to taki trochę anarchista jest lub "zią" można by powiedzieć :lol:  ;)

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 10, 2006, 02:59:51 pm »
No patrzcie patrzcie, Stary chłop, a się jak chuligan zachowuje! xD
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 10, 2006, 05:53:09 pm »
Dobra Lunn to ewentualnie mogła palma odstrzelić, ale Gambit  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 10, 2006, 06:50:35 pm »
No kurna wiecie *spluwa*. Hormony, te sprawy, nachlałżem się jeszcze i musiałem kogoś po pysku sprać. *spluwa*. A że nie miałem nikogo pod ręką *spluwa* tożem kurna oralnie...znaczy werbalnie...znaczy słowem pisanem musiał.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 10, 2006, 11:57:41 pm »
Crysis:
Zalecane wymagania:
Athlon X2, Radeon X1800XT, 1,5 GB RAM
 :shock: Naszła mnie taka smutna refleksja, że ta gra mi nie pójdzie... Z drugiej strony, wertując jakieś stare CDA (2002 rok?), natknąłem się na zapowiedź Stalkera i to, że wymagany będzie A64...

A poza tym znalazłem coś takiego: Szanowny Panie Ministrze ;)

gość1

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 17, 2006, 11:13:12 am »
propozycja spotkania dla forumowiczow ze Szczecina. wieczor piatkowo, moze nocka z piatku na sobote. szczegoly na PM.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:11:13 am »
Powróciłem! Szwajcaria i Bawaria zaliczona 8) Nie będę się tu rozpisywał, bo widzę, że jest jeszcze wiele pomarańczowych tematów, powiem jedynie, że Szwajcarzy wcale nie są tacy porządni jak się mówi, a Niemcy nie tak nudne jak uważa fin. Muszę powiedzieć, że w Niemczech było chyba nawet ciekawiej niż w Szwajcarii... Bawaria to naprawdę cudowny land :) Jeśli ktoś ma zamiar tam jechać, to niech koniecznie odwiedzi jakąś piwiarnię (ja byłem w Hofbräuhaus w Monachium), niesamowity klimat! Piwo jest podawane tylko w 1 i 0,5 litrowych, co robi naprawdę duże "wrażenie" ;) O tym, że jest znakomite nie muszę chyba wspominać...

Tu macie kilka fotek (tylko Szwajcaria), są w dość dużej rozdzielczości, więc swoje ważą... Zurich, (pod) Jungfrau [tak Ryba, wiem jak to brzmi :p], Jungfraujoch (to tam gdzie ten śnieg :p Było bardzo ciepło, spokojnie można było chodzić w koszuli z krótkim rękawem, zimno było dopiero w "tunelach"), Zamek Chillon, Montreux (palmy są prawdziwe), ogrody chińskie (Zurich).

http://rapidshare.de/files/30922877/Fotki.rar.html

Deyty: tak jestem burżujem :p
Jak widać na jedynm ze zdjęć fin jest wszędzie ;)

Offline fin

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:24:36 am »
Pff masz szczescie ze mam limit przekroczony i nie dam rady sciagnac tych zdjec bo nie ciekawie by sie to dla ciebie skończylo !!  :x  :x

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:09:10 pm »
Bede pierwszy ktory to sciagnie :p

Zobaczymy co to bedzie :p

 

anything