trawa

Autor Wątek: Fallout  (Przeczytany 56466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline the best of IG

Fallout
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 16, 2007, 07:37:54 pm »
Fallout, jej,ile to n ja nad tą grą nasiedziałem  :lol: . W sumie największa niespodzianka jaką miałem z tą grą to odkrycie ( wprawdzie z czyjąś pomocą, ale jednak ) nawiązania do ZSRR w części pierwszej .

Cytuj
"Najanizm" jest moją religią

Tak, coś w tym jest  :p - ja z bratem zawsze żartowaliśmy z udawanie dworskim tonem - "Janie, podaj mi rakietnicę.."  :lol:  :lol:  :lol:
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Sir Szmer

Odp: Fallout
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 24, 2008, 10:32:54 pm »
Fallout 3 nadciąga... zdaje sie październik
trailery i gamplay dostępne na youtubie, jakie wrazenia ?
ja nie jestem wybredny, jezeli fabula nie zostanie znacząco odkomplikowana to pewnie bede mial pare tygodni z głowy, grafika z trailera troche mnie odrzuca, niby smieci, rdza, pustkowia ale to wyglada jakos sztucznie i zbyt ostro, widzialbym to w bardziej szarej, przytłumionej kolorystyce, rdza wyglada jakby ją ktoś w sklepie kupił, sceny z walki jak dla mnie zbyt efekciarskie, ciała rozlataujace sie na drobne kawalki zamiast tępo upadac na ziemię, podązanie kamery za pociskiem... coż, trzeba sie chyba pogodzic, wymogi rynku...
ale czuję ze mimo wieszania psów przez weteranow na nowej ekipie, wiekszosc z nich jednak sięgnie po tą grę :) ja na pewno, tylko skąd wezmę kompa zeby o pociągnął to tego jeszcze nie wiem
-Ojcze, kraza plotki o czarach.
Idz tam i wszystkiemu zaprzecz."

Offline Animus

Odp: Fallout
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 19, 2008, 06:11:25 pm »
Jeżeli każda walka ma tak wyglądać to pokonanie jakiejś większej grupy przeciwników będzie zajmowało dużo czasu, boję się by twórcy nie "przesłodzili" tej gry , i w natłoku efektów specjalnych nie zapomnieli o rzeczach naprawdę ważnych dla rpg-ów czyli o fabule i stworzeniu odpowiedniego klimatu , bo może im wyjść w końcu fpp z dodatkami rpg.