trawa

Autor Wątek: Fallout  (Przeczytany 56456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hargrim

Fallout
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 28, 2005, 04:44:28 pm »
Z tego co pamiętam to odpalenie tankowca bez FOB'a i NavComp'a było możliwe wg zasady "Głupi ma zawsze szczęście", czyli jak się miało INT ponizej 4 to się odpalał ot tak :D. Chybanajlepiej było by się naćpać w tym celu. Tak przynajmniej gdzies czytalem.

Offline Silencer

Fallout
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 30, 2005, 01:56:52 am »
Tak było, tak było...

Psycho załatwia sprawę :)
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Doli

  • Gość
Fallout
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:07:36 pm »
Nie wiem dlaczego mądrych szponów śmierci mi zabili, przecież nie podałem ich lokalizacji a od razu popłynąłem na enklawę?

***

  • Gość
Fallout
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2006, 04:53:21 pm »
Fallout.Cdprojekt.com rusza ponownie!

Cytuj
Witam. Po dość długiej przerwie (3 lata) Oficjalne Polskie Centrum Fallouta rusza ponownie. Pieczę nad jego rozwojem będę sprawował ja i zamierzam przywrócić serwis do dawnej świetności :) Myślę, że ciekawym rozwiązaniem były newsy klanowe, dlatego proszę o zgłaszanie się klanów w celu otrzymania własnego konta. Myślę, że pomoże to bardzo w rozwoju polskiej sceny FT, gdyż będzie można być na bieżąco we wszelkich nowinkach z poszczególnych klanów bez konieczności "skakania" po kilka stronach - a tak to wszystko w jednym miejscu.

Drugą sprawą jest to, że zajmę się uzupełnieniem brakujących informacji (w sumie zawarte są na każdym porządnym serwisie traktującym o Falloutach, no ale dlaczego i tutaj ma tego typu rzeczy nie być?).

Kolejną kwestią jest nawiązanie współpracy z Fallout Warzone. W planach jest przeniesienie mapy klanowej tutaj - na szybszy serwer niż ten co był. Jest to kolejny krok do transformacji OPCF w centrum (jak sama nazwa wskazuje :)) polskiej sceny FT. Mam również nadzieję, że wszelkie turnieje organizowane przez klany (jak np. turniej DRV) będą również tutaj ogłaszane - a może i powróci The Darken Flame?

Mam nadzieję, że żaden klan nie będzie grymasił i chętnie przystąpi do idei newsów. Zachęcam również wszystkich graczy - tych zrzeszonych jak i nie - do przesiadywania na FBNie, gdyż jakby nie patrzeć dzięki niemu utrzymała się polska scena Fallout.

pozdrawiam,
Bolek


Dziwne, ostatnio też ruszyła ponownie strona Baldur's Gate'a. Czyżby CD Projekt tj. portal gram.pl odkurzał stare gry? :)

Offline Silencer

Fallout
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 09, 2006, 06:27:52 pm »
Z tego co wiem, to raczej inicjatywa fanowska...
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Dreadorus Maximus

Fallout
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 01, 2006, 10:51:07 pm »
Fallout swego czasu wywarł duży nacisk na kulturę słowa, wprowadzając do slangu młodzieżowego słowo "NAJANA"
przyklady:
-No i wbiłem się na imprezę najana
-Co sie męczysz, zrób to najana
-Oni do mnie we trzech, a ja do pierwszego najana, z baśki i w nogi
-Nie bądź taki najan, pomoge ci to nieść

Słowo oczywiście pochodzi od wspanialej postaci, jaką był Ian z F1, człowiek z nieskończonym udźwigiem, który ładował się zawsze na linię ognia, biegl na odleglość oddechu, by ładować z pistoletu (i blokować możliwość walenia serią w kupę), a pod koniec, gdy wrogowie byli coraz silniejsi wyciągał nóż!!!
Po prostu bohater!

-Weź sobie siłę 10, bo będziesz musiał dźwigać wiele przedmiotów.
-A po co? Walnę wszystko NAJANA!
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Silencer

Fallout
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 02, 2006, 11:13:52 am »
Jakby ci to powiedzieć - pierwsze słyszę ;)
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Dreadorus Maximus

Fallout
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 03, 2006, 12:59:50 am »
Słowo to używane jest głównie w zachodniej części Wrocławia. Kiedyś nawet grupa fanów Fallouta markerem zmieniła na przystanku tranwajowym nazwę ulicy z BAJANA na NAJANA.
Może też nie zwróciłeś uwagi, albo skojarzyło się z formą "na Jana", "na Janusza".

Słowo NAJANA nie przyjęło się aż tak jak słowo OMKŁY (z różnymi modyfikacjami, onkły, ąkły), etymologicznie też będące dziwnym słowotworem (niezwiązanym z Falloutem, pochodzi od nazwiska gościa, co jeździł do domu na deskorolce przyczepiony do autobusu. "Idiota" bylo za mało jak na niego, więc jego nazwisko stało się synonimem słowa "niedorobiony", ale z szerszym znaczeniem)

Chyba że pierwszy raz słyszysz o Ianie. Jak coś, to stoi w Shady Sands w pierwszym budynku, na lewo od wejścia.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Silencer

Fallout
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 03, 2006, 01:26:55 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Słowo to używane jest głównie w zachodniej części Wrocławia.


To wiele wyjaśnia :D

Au.....!

Ekhem... Nie pokazuję się we Wrocławiu. Ale za to my mamy Brotherhood of Beer :P

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Kiedyś nawet grupa fanów Fallouta markerem zmieniła na przystanku tranwajowym nazwę ulicy z BAJANA na NAJANA.


Ekhem... No u nas 'busy jeżdżą na "Jana z Kolna", liczy się?

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Chyba że pierwszy raz słyszysz o Ianie. Jak coś, to stoi w Shady Sands w pierwszym budynku, na lewo od wejścia.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


ROFLUJĘ nieporuszenie :roll:

PS. Lewo moje, czy Vault Dwellera? Bo coś mi w Twojej wypowiedzi nie  pasuje...
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Dreadorus Maximus

Fallout
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 03, 2006, 08:44:47 am »
na lewo od bramy, stojąc twarzą ku centrum wioski, tak jakbyś do niej wchodził :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Silencer

Fallout
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 03, 2006, 08:54:24 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
na lewo od bramy, stojąc twarzą ku centrum wioski, tak jakbyś do niej wchodził :)


No właśnie ;) Widzę, że mocno identyfikujesz sie z postacią :D
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Dreadorus Maximus

Fallout
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 05, 2006, 10:07:44 am »
"Najanizm" jest moją religią :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nehan

Fallout
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 13, 2006, 10:16:00 pm »

Offline Gietki

Fallout
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 14, 2006, 12:14:54 pm »
Ale teraz chamsko wyrwę z tematu, ale kto kryje się za tworzeniem mutantów... bo chodzę po tej dziarskiej bazie... i nie mogę znależć żadnego wyjścia po za wyjściem na zewnątrz.

Mowa o pierwszej cz. Fallout-a.
oczuj to człowieku. Poczuj to.

Offline Błotnik

Fallout
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 20, 2006, 07:29:56 am »
Cytat: "Gietki"
Ale teraz chamsko wyrwę z tematu, ale kto kryje się za tworzeniem mutantów... bo chodzę po tej dziarskiej bazie... i nie mogę znależć żadnego wyjścia po za wyjściem na zewnątrz.

Mowa o pierwszej cz. Fallout-a.


Szefem mutantów jest ten kmiotek w śmiesznej sukience - sam jest mutantem :)

Jeśli jesteś w głównej bazie mutantów, to nie powinieneś mieć żadnych problemów z odnalezieniem go. Dostaniesz nawet alternatywne zakończenie! Bazę musisz wywalić w powietrze przy pomocy komputerków za tą dróżką z polami siłowymi.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

 

anything