Autor Wątek: Fallout  (Przeczytany 56466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

Fallout
« dnia: Październik 15, 2002, 01:48:42 pm »
I jak tam Fallout? :)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline surmik

Re: [u][b]Fallout[/b][/u]
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2002, 06:01:42 pm »
Cytat: "Wajrak"
I jak tam Fallout? :)


Fajna gra...
A propo działają Ci Ikonki Emocji ?
Pozdrowienia,
Marek

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Fallout
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2002, 06:30:46 pm »
I jak tam się czuje tłumaczenie Biblii Fallouta?
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Anonymous

  • Gość
Re: [u][b]Fallout[/b][/u]
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2002, 05:35:23 pm »
Cytat: "Wajrak"
I jak tam Fallout? :)


Przechodze FT juz czwarty raz:)

Offline Wajrak

Odpowiedzi
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2002, 07:55:27 am »
emotionki nie dzialaly ale chyba sie naprawily. Za to nie dziala kodzi htmla wiecie o co mi chodzi <tagi> pogrobienie itp. A co do tlumaczenia bibli to jakos sie ciagnie. Przetlumaczylem za to dzisiaj FAQ ze strony interplaya i zaraz go zamieszcze.... :lol:
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Silencer

Fallout
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 15, 2003, 10:00:08 pm »
Pojemny topic  :lol:

Zadam wam pytanie: jaka była najbardziej zaskakująca dla Was rzecz w Fallout?
Jak dla mnie to Master... Trochę inny niż sobie wyobrażałem.. Ale za to jedno z jego wcieleń mówi chyba głosem Kevina Spacey'a  :lol:

No i możliwość kontynuowania gry w F2 mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Kyle Katarn

Hehe
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2004, 09:52:53 pm »
Atak na Vault 13 kiedy wygadałeś się szefowi mutantów o pozycji bunkra.. a raczej zaskakujące i genialne demko – mutanci szturmujący bunkier i ostatni szaniec – czyli siedzibę overseera bronioną przez 2 działka gatlinaga – majstersztyk :D

Offline Werwolf

Fallout
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2004, 07:45:43 pm »
Mnie najbardziej zaskoczyło to, ze jak strzeliłem super mutantowi ze snajperki w głowe, to mu wyrwało pół klatki piersiowej  :giggle:

A w FT to chyba to, ze jak przeszedłem gre i zacząłem od nowa to dosatłem gratis dwa T-800  :twisted:
nto the flames of battle, unto the anvil of war!

Offline Kyle Katarn

Fallout
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2004, 12:51:38 am »
hehe powiem Ci że jak mi pierwszy raz Slejwerka wykosiła z SMG to też mnie zatkało jak mnie rozrywało na kawałki :D Ale też i jak pierwszy raz wykosiłem bossowi - ŁOMEM i dostał criticala w oko :D... hehe fajna zabawa :)

Offline Aver

Fallout
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 28, 2004, 01:43:56 pm »
A ja dostałem criticala w głowe z hunting rifle to złamało mi nos...hmmm dziwny efekt jak na strzelbe.
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Mashine

Fallout
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2004, 12:13:19 am »
Mnie w Falloucie 1 zaskoczyl Lieutant, ktory byl dosyc madry jak na mutanta.
W F2 zaskoczyla mnie i zniesmaczyla oblesna, nowa grafika dodana do starej co w efekcie dalo brzydka mozaike.
W FT to, ze Super Mutant moze zostac rycerzem?
o ja, wasz stary dobry Sighrolf :P

Offline Sir Szmer

Fallout
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2004, 02:44:24 pm »
a ja bylem  w szoku jak w F1 "obudzilem sie" ranny w bazie Lieutnanta, bez ekwipunku itd.
  w F2 niezla byla lokacja w ktorej niszczysz water-chipa z pierwszej czesci
a FT lokacja, w ktorej w ciemnosciach atakuja cie Szpony Smierci
-Ojcze, kraza plotki o czarach.
Idz tam i wszystkiemu zaprzecz."

Offline Rincewind1

Fallout
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 15, 2004, 07:19:23 pm »
Boże.. Fallout, piekna gra.... Pierwszej części w końcu nie przeszedłem(gdzie są e water chip'y????) Ale za to fajnie sie oglądało zniszczenie Zakonu Dzieci Świtu(chyba tak to było, zapomniałem troche-grałem ładne parę lat temu) A w 2- zadyma, jaką rozpętałem w San Fransisco, mszcząc sie za śmierć kumpla-hakera (Imperator mi zapłacił, hehehe :badgrin: )
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Manki

Fallout
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 16, 2004, 12:00:06 am »
Filmik przy rozruchu maszynerii na tankowcu (pod koniec F2) - po prostu wbilo mnie w fotel i zanim zaczalem biegac po bazie Enklawy, puscilem go jeszcze 4 razy...

A w F1 taki mily szczegolik - wyrwana dziura w oparciu krzesla Gizma po tym jak dostal criticala :-) Male, a cieszy :-)
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Asmodean

Fallout
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2005, 08:49:18 pm »
czy ktoś z was wie gdzie znaleźć jajko wielkanocne ?? jestem na 100% pewny że jest bo: 1. czytałem o tym na necie 2. jak się rozpakuję Fallout 2 dat to jest jego sprite

P.S. a propos filmiku z tankowcem, to najlepszy fragment jak laleczka spada z rusztowania, niezłe :P
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50