trawa

Autor Wątek: Ulubiony sith/ciemny jedi  (Przeczytany 28380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragon_666

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2006, 03:49:44 pm »
poniewaz wydaje mi sie ze jest bardzo silny pokonal obi-wana i anakina oraz uciekl yodzie (a pozatym ma fajna brudke :D )
waltowny sztorm, który w noc Jesiennego
Zrównania wstrząsną Wyspami, zaboboni uznali
za falę pchaną dziobem potwornego Naglfara
z Morhoggu, wiozącego armie widm
i demonów Chaosu drakkara o burtach zbudowanych z trupich paznokci

Offline Zielarz

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2006, 05:23:41 pm »
hmm moim ulubionym sithem jest Darth Revan za jego historie swietnie opowiedziana w 1 czesci KotOR
url=http://][/url]

Offline Ribald

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2006, 08:43:30 pm »
Cytuj
Ulic-Quel Droma, mimo że w pełni nie można nazwać Sith, ani w zasadzie Jedi, ale mam do niego sentyment i dałbym go w obydwu tematach, bo to piękna postać była, jedna z ciekawszych, jeżeli nie "naj" w SW.  


True, true.

Odnośnie "ani Sith ani Jedi" to najlepiej ten dylemat rozstrzyga jego śmierć. Po tym jak Nomi Sunrider pozbawiła go mocy, umarł jako zwykły człowiek i jego duch nie mógł egzystować ani wśród Jedi ani Sithów
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Lord Huor

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2006, 08:33:51 am »
@Vader.
Ja szczerze mówiąc nie przepadam za Vaderem. Nie był dla mnie odpowiedni jak na Sitha. Sith powinien kontrolowac przedewszystkim siebie. Swoje emocje. Powinien być dostojny i mądry. A Vader... hmm... on nawet nie potrafił powstrzymać się, przed uduszeniem zwykłego, niewrażliwego na moc kapitana. Z byle powodu denerwował się, co jawnie wszystkim okazywał. Nie podobało mi się to, iż wywyższał się nad osobami niewrażliymi na moc.

@topic
Mi trudno jest stwierdzić ulubionego Sith'a. Jest ich napewno wielu. Każdego lubię za coś, ale są powody przez które tracą w moich oczach bardzo wiele.
Jedni z lepszych dla mnie to:

Exar Kun
Darth Maul
Beila Darzu
Ulic Qel Droma
Naga Sadow.
iłośnicy RPG i Fantasy!!!

WWW.DARKACADEMY.FE.PL

Offline Master Fenix

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2006, 03:00:22 pm »
Do Lorda Huor -  :shock: To Sithowie kontrolują swoje uczucia?!  :shock:  Jeśli chodzi o dostojność to o ile pamiętam to tylko Hrabia Dooku był dostojny, reszta nie miała arystokratycznych manier. Mądry...Sithowie nie mogą być mądrzy bo im inny Sith głowę od członkuje. Przebiegły tak (np. jak Palpatine), nie mądry. Do tego denerwowania się Vadera - ich podkomendni wykonywali rozkazy tylko dlatego, że ich się bali i dlatego Sithowie podtrzymywali ten strach. Wywyższał się? :badgrin:  Już widzę takiego Lorda co się kłania przed każdym członkiem załogi. :D Słowem pomyliłeś facet ideologie Sithów i Jedi. Radzę się trochę bardziej zapoznać się z Sithami i Jedi, bo robienie z Sitha, Jedi na zdrowie nie wychodzi...  :lol:

A przekonywać nowych użytkowników można w bardziej kulturalny sposób nieprawdaż?

R.


Dobrze przepraszam i przyznaje, że mogłem to napisać łagodniej. Na przyszłość postaram się być kulturalniejszy.
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline Anonimowy Grzybiarz

Ulubiony Sith
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 27, 2007, 10:41:34 am »
Jaki jest Wasz ulubiony bohater służący Dark Side?

Ja lubię Vadera(pewnie jak większość :) ). Fajową maskę mial  :D

Rada Jedi prosi o sprawdzanie czy nowo zakładanego tematu nie ma już np na drugiej stronie

Offline Anonimowy Grzybiarz

Re: Ulubiony Sith
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2007, 10:57:37 am »
Cytat: "Rada Jedi"


Rada Jedi prosi o sprawdzanie czy nowo zakładanego tematu nie ma już np na drugiej stronie


Najmocniej przepraszam, to się więcej nie powtórzy, Mistrzu.

Offline Ben Kenobi

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 28, 2007, 08:12:13 pm »
Ulubiony Sith / Ciemny Jedi , coz mam kilku takich

1.Exar Kun dlatego ze w swoich był potezny ,  jako pierwszy skonstrułował miecz o po podwojnym ostrzu. Pozatym trzeba przyznac ze dzieki broni tej oraz wyszkoleniu  stał sie niemal osobą nie do pokonania.To postac silnie związana z planetą Yavin IV

2.Marka Ragnos dlatego ze to wielki Lord Sith to wkoncu on ustanowił nie jako Exara Kuna nowym Mrocznym Lordem, a Ulica Qel-Dromę jego uczniem. Osobiscie jedynie nie podoba mi sie to ze postac ta zostało nie jako pokonana przez Jadena Korra

3.Hrabia Dooku poniewaz jego styl walki bardzo mi sie spodobał , trzeba tez przyznac ze bardzo rozwinoł on swoje umiejetnosci władania mocą. Udało mu sie wkoncu pokonac samego Obiego Wana

Offline Ribald

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 23, 2007, 06:08:05 pm »
Cytuj
Darth Krayt to najbardziej tajemnicza postać Expanded Universe. Jego prawdziwa tożsamość spowita jest cieniem niewiedzy, a potencjalne postacie, które w wyniku transformacji stały się nim, plenią się w obfitych mgłach dywagacji, jakie przez ponad rok od pojawienia się Krayta wysnuli zaintrygowani fani.

Mimo, tego, że są tacy (to nie żart), którzy podają się za Dartha Krayta, TheForceNet rozpoczyna cykliczną serię siedmiu artykułów, w których krok po kroku przedstawione będą wszelkie informację o tej diabolicznej personie, zbierane skrupulatnie z każdego źródła tekstowego.


Pierwsza część


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 24, 2007, 11:35:37 am »
Moim ulubionym sithem jest Darth Revan. Był silny i mądry. Był też na tyle doskonałym strategie, że pokonał flotę mandaloriańską. Mimo, że Był po ciemnej stronie nie zabijał niepotrzebnie swoich podkomendnych. Wolał raczej ich wykorzystywać dla własnych celów.

Offline Malar

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 24, 2007, 07:51:32 pm »
Imperator Palpatine/Darth Sidious ->  bardzo potężny i przebiegły Sith. W mistrzowski sposób zaplanował zniszczenie Jedi i przejęcie władzy absolutnej  w Republice. Wojny Klonów(wywołane przez niego) były tylko przykrywką dla jego działań. Wodził wszystkich za nos do ostatniej chwili. Miał także skłonności do megalomanii(spełnieniem tego była Gwiazda Śmierci).

Offline DEMONQ

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2007, 12:02:39 pm »
Mój ulubiony mroczny Jedi to:

Darth Revan
,Wiatr smutny i samotny, powiał me marzenia,
 hen daleko w bezkers zapomnienia. Czymżesz
 dzisiaj jesteś pycho?, pusym słowem cię
 okryto!. Wiara pusym jest naczyniem, nalej
 kroplę, uczyń czynem!."
 by DEMONQ

Offline Hargrim

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 26, 2007, 12:43:07 pm »
Moim ulubionym Sithem jest niejaki Jacen Solo :). A zaraz po nim jest oczywiście Revan.

Offline OT

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 29, 2007, 12:20:17 am »
1. Vader (bo to nie to samo co Anakin) - mówcie co chcecie, ale gdyby przede mną stanął taki dwumetrowy gość w wiadrze na głowie to zszedłbym na zawał :shock:
2. Hrabia Dooku - za styl walki.
3. Darth Sidious - za przebiegłość, trochę mieczem pomachać umiał, ale akurat w tym wg mnie wymięka przy Windu (co pokazał) i Yodzie (czego nie pokazał, ale wyratował się korzystaniem z Mocy).
img]http://images27.fotosik.pl/27/0e350e50e340cbb1.gif[/img]

Offline Col. Frost

Ulubiony sith/ciemny jedi
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 29, 2007, 08:44:18 am »
Tak na prawdę nie mam jakichś ulubionych Sith'ów. W ogóle wolę Jedi niż użytkowników Ciemnej Strony. Ale jakbym już miał wybierać to:
1) Darth Sion - jeden z dwóch Sith'ów, który ginie tym, co bym nazwał, "piękną śmiercią" (pod warunkiem że w KOTOR-a gramy po LS); inni giną nadal zaślepieni przez Ciemną Stronę; on miał szansę się uratować ale wolał zginąć
2) Exar Kun - to co on zrobił w galaktyce jest porównywalne z osiągnięciami Darth'a Sidious'a, a jeżeli wziąść pod uwagę, że Sidious był uczniem Darth'a Plagius'a (chyba tak to się pisze), jednego z potężniejszych Sith'ów, natomiast Exar musiał się uczyć większości rzeczy sam, to może nawet przewyższył imperatora mimo swojej porażki
2) Darth Vader - chyba dlatego że to pierwszy Sith jaki pojawił się na ekranie, taki sentyment ;)

Cytat: "OT"
3. Darth Sidious - [...] ale akurat w tym wg mnie wymięka przy Windu (co pokazał) i Yodzie (czego nie pokazał, ale wyratował się korzystaniem z Mocy).

Sorka, że się trochę wtrące, ale Sidious podłożył się w walce z Windu. Najpierw zabił bardzo szybko trzech potężnych mistrzów (Kit Fisto, Saesse Tiin, Agen Kolar), a potem nagle zaczął ulegać Windu. Wszystko było zaplanowane, aby gdy przybędzie Anakin wszystko wyglądało tak jak wyglądało. Bo jednak nie oszukujmy się. W walce z Yodą był to już zupełnie inny Palpatine. I Windu jaki by potężny nie był to jednak z Yodą szans by większych nie miał. A Yoda miał większe problemy w walce z Palpatine'm niż Windu, co wskazuje jednoznacznie że Lord Sith musiał się podłożyć 8)