Autor Wątek: GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>  (Przeczytany 5460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maximus from Rome

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« dnia: Lipiec 09, 2006, 06:20:00 pm »
Sieeeeeeeeema :D
 
Chciałbym żebyście powiedzieli mi co w tej rozpisce jest złe , i co moge w niej poprawić . Poprostu powiedzcie co o niej sądzicie . Licze, że nie będzie idiotycznych komentarzy typu: "Napewno przegrasz " , "Buhahahahahahah ".
Z góry THX  

A o to rozpa....

Price Imrahil from Dol Amroth-135pts

Beregond-25pts

20 Guard of Fountain Court-220pts
+shields

20 Knight of Dol Amroth-180pts

20 Bowmen of Morthond-140pts

700/700
2 Heroes
62 Models
33% Bows (21)

PLUSY:
-Wysokie wyszkolenie
-Wysoki Def  
-Spoczko Boh
-Premia od Imrasia
-Dobre łuki
-Raczej nie uciekną... (Imrahil stand fast 12'', a Beregond Bodyguard6'')
MINUSY:
-Brak kawalerii (ale co tam  )
-Niska obrona u łuczników
-Nie wiem....


TAKTYKA:

Zależy od armii, ale najczęściej stoimy i strzelamy, ach ten elficki łuk... Ale namawam do walki wręcz. Przypominam, że w walce dobrze nam idzie: Mamy przeżuty od Imrahila i F4 i D7 u Fonntanów, więc nie bójmy sie walczyć  . Czyli wybieramy, albo walka, albo strzał  
Jeśli trafimy na karaśki albo kusze(coś o tym wiem DrowMax) ustawiamy się w kolekności: KODA, Morthondzik, Fontanna. W ten sposób uchronimy się chociaż troche... Przypominam, że kusza uruków zabija naszego bezbronnego Morthonda na 4+ . Gdy trafimy na armie z niskim zasięgiem to się stopniowo cofamy, by mieć jak najwięcej możliwości do strzału. Moim zdaniem rozpiska "uniwersal"....

No pozdro... ;)
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline isengard1

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2006, 09:00:01 pm »
Masz o 1 łuk za duzo a pozatym to PG...
zeby miec 21 łukó muszisz miec 63 jednostki a nie 62
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline Darulus

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2006, 08:48:39 am »
Bardzo dobra i klimatyczna rozpiska, zawsze chciałem czymś takim zagrać. Coś takiego można sklepać zwykłymi orkami i bez przesady z tym PG.

Offline Maximus from Rome

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:05:17 am »
Cytat: "Darulus"
Bardzo dobra i klimatyczna rozpiska, zawsze chciałem czymś takim zagrać. Coś takiego można sklepać zwykłymi orkami i bez przesady z tym PG.


siema


W końcu ktoś mnie rozumie z klimatem (Darlulus), ale moim zdaniem orcasami tego sięnie sklepie!!! :evil: to w takim razie zapodaj rozpę :!:
Która by mogła zgładzić tą elitę (z małymi wyjątkami ;) )

pzdr :!:
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Darulus

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:46:42 am »
Można, ale jak zwykle wszystko zależy od szeregu czynników. Poprostu przeciwnik grający orkami musiałby zalać Cię ilością. Wtedy może z Tobą powalczyć. Ty masz 60-63 figurek, a wprzeciwnik może wystawić ponad 90 wtedy jest szansa rozbicia Twojej armii. Jak znajdę dziś chwilę czasu to wrzucę jakąś rozpę w tym klimacie.

Offline Thral

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2006, 04:40:28 pm »
albo mi się wydaje... albo w ogóle jakoś słabo z moją wiedzą... ale to chyba nie ma klimatu zbytniego za bardzo... hiehie hmm... czy to nie była przypadkiem ironia... :PP
rowokowanie to prawie to samo co spamowanie... nie przyczyniaj się do spamu... spamowaniu mówimy stanowcze NIE

akcja zaczęta od 08.07.2006 ;p

Offline Maximus from Rome

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2006, 07:51:56 pm »
Cytat: "Thral"
albo mi się wydaje... albo w ogóle jakoś słabo z moją wiedzą... ale to chyba nie ma klimatu zbytniego za bardzo... hiehie hmm... czy to nie była przypadkiem ironia... :PP


siema

2Dwie sprawy:

 :arrow: Tu chodzi o klimat turniejowy ,a nie książkowy!!

Można, ale jak zwykle wszystko zależy od szeregu czynników. Poprostu przeciwnik grający orkami musiałby zalać Cię ilością. Wtedy może z Tobą powalczyć. Ty masz 60-63 figurek, a wprzeciwnik może wystawić ponad 90 wtedy jest szansa rozbicia Twojej armii. Jak znajdę dziś chwilę czasu to wrzucę jakąś rozpę w tym klimacie.-Darlulus

 :arrow:  Kto wystawia tyle orkasów bez Morannonów, trolla, 2 bohów np: Gothmog i Nazgól. Mało prawdopodobne :!:  

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Misieek

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 11, 2006, 08:57:48 pm »
a wy tylko banany i banany , czy nie da sie grać mordorem bez
moranów ehh

Offline Dragon_666

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:36:43 pm »
ty misiek od 666 to tu jestem ja  ;)  :evil:  :!:
waltowny sztorm, który w noc Jesiennego
Zrównania wstrząsną Wyspami, zaboboni uznali
za falę pchaną dziobem potwornego Naglfara
z Morhoggu, wiozącego armie widm
i demonów Chaosu drakkara o burtach zbudowanych z trupich paznokci

Offline Misieek

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:41:33 pm »
Eee no że jak ?? ty diable  i nie rób offtopu tu   8)

Offline Maximus from Rome

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 11, 2006, 10:11:47 pm »
iema

tu gadamy o rozpisce a nie o 666!!!

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Dragon_666

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 11, 2006, 10:19:51 pm »
sory
waltowny sztorm, który w noc Jesiennego
Zrównania wstrząsną Wyspami, zaboboni uznali
za falę pchaną dziobem potwornego Naglfara
z Morhoggu, wiozącego armie widm
i demonów Chaosu drakkara o burtach zbudowanych z trupich paznokci

Offline Darulus

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 12, 2006, 05:38:22 pm »
Można grać bez morannonów, ostatnio zająłem 2 miejsce z rozpiską na samych orkach. Ale do rzeczy np. Taka rozpiska:
Wich King na 120pkt z M3,W16,F1
orc shaman
orc capitan
orc warrior 16x5pkt
orc warrior 50 x6 pkt
orc tracker 21x5pkt
łącznie 90 figurek na 700pkt
Taką rozpiską można powalczyć ale trzeba się będzie nielicho namęczyć. Przede wszystkim łucznicy później rzecz najturdniejsza tj. walka wręcz. Kapitan do heroików i na Imrahila :D  wespół z Wich Kingiem, szaman wiadomo.

Offline Maximus from Rome

GoNdOr Na NaJbLiŻsZy TUrNiEj W wAwIe!! :>
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 12, 2006, 08:24:24 pm »
Cytat: "Darulus"
Można grać bez morannonów, ostatnio zająłem 2 miejsce z rozpiską na samych orkach. Ale do rzeczy np. Taka rozpiska:
Wich King na 120pkt z M3,W16,F1
orc shaman
orc capitan
orc warrior 16x5pkt
orc warrior 50 x6 pkt
orc tracker 21x5pkt
łącznie 90 figurek na 700pkt
Taką rozpiską można powalczyć ale trzeba się będzie nielicho namęczyć. Przede wszystkim łucznicy później rzecz najturdniejsza tj. walka wręcz. Kapitan do heroików i na Imrahila :D  wespół z Wich Kingiem, szaman wiadomo.


siema

A ja ostatnio rozpiską nie pół PG miałem 1 miejsce :D
No wakt dobra rozpa, duzo Cię  Tylko tyle że nie masz F4 u zwykłych wojaków:(... ale to się nadraboia masą:)

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

 

anything