trawa

Autor Wątek: Blood Angels - 1500p (with terminators)  (Przeczytany 3770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -=*zacharias*=-

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« dnia: Lipiec 08, 2006, 06:49:33 pm »
witam. postanowilem stworzyc armie wykorzystujaca termosy. nie owijajac w bawelne, oto ona:
Hq:
1x Master of sanctity 100p
+25 power fist, +110 Death Company, (+35 Adamantine Mantle, +20 Jump Pack, +15p Terminator Honours, +5p Teleport Homer)
=310
1x Sanguinary High Priest 85p
+30p Lightning Claws, , +15? Terminator Armour +30p Exsanguinator
=160
elites:
1x Terminator Squad - 40p (6x)
+40p 2x Assault Cannon
=280
Fast attack:
1x Assault Squad - 22p (8x)
+15p Vet sergeant (+15p Power Fist, +5p Teleport Homer)
+10p 2x plasma pistol
=221
2xLand speeder Tornado - 80p
=160
Heavy Support:
1x Baal Class Predator -110p
+10p Heavy Bolter
+5p Extra Armour
=125
Troops:
1x scout squad - 13p (7x)
+13p Vet srg
+10p Missle launcher
=114
1x Tactical Squad -15p (6x)
+15 Vet srg.
+15 lascannon
+10p Plasma Gun
=130p
no tak to wyglada. co prawda ostatnio wyczytalem ze po teleporcie termosy nie moga szarzowac... no coz, zycie. ale mi sie rozpa podoba. ciekawy jestem opinii. pozdro
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Offline Brother Michal

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2006, 09:05:49 am »
Hej!
Nie bede na razie komentowal calej rozpy, ale jedynie tych terminatorow.
Jestem po turnieju, gdzie ich uzywalem i musze przyznac, ze panowie spisywali sie znakomicie (no moze procz jednej bitwy, gdzie im gazimierz poprzeszkadzal;))
Piszesz, tez o teleporotwaniu ich. Moim zdaniem o wiele lepiej spisuja sie gdy sa od poczatku bitwy na stole. Od razu wiele potrafia zdzialac, a jak juz dostana rage...  :badgrin:
A gdyby byli w deepie to nie wiem czy wogole zapracowali by na siebie...

Na razie tyle mojego. ;)
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Offline Sokol

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2006, 02:21:09 pm »
Cytuj
1x Master of sanctity 100p
+25 power fist, +110 Death Company, (+35 Adamantine Mantle, +20 Jump Pack, +15p Terminator Honours, +5p Teleport Homer)
=310

moze jakies fragi albo artificer armour ? :>
Cytuj
1x Sanguinary High Priest 85p
+30p Lightning Claws, , +15? Terminator Armour +30p Exsanguinator
=160

Terminator armor 25 pts kosztuje :) nie jestem pewien ale czy exsanguiatora ludek w Terminator Armorze moze brac ?

Moim zdaniem masz za malo troopsow, moze by zredukowac tacticala scoutow i terminatorow do 5 i wstawic zwykly blood angels scout squad z veteranem ?  Zawsze bedzie wieksza szansa na wieksze Death Company :)
b]BzzT[/b]

Offline -=*zacharias*=-

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:30:39 am »
Ha! Generalnie terminator armour kosztuje 25p a priest nie 85 tylko 75p. ale tak to jest jak sie rozpe pisze z pamieci. Nie chce zmniejszac ilosci termosow ze wzgledu na to, ze jak jeden przejdzie do kompanii to juz 4 to moze byc kapke malo. pozdro.
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Offline Brother Michal

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2006, 04:12:12 pm »
Powiem tak:
5 termosow w oddziale w zupelnosci wystarcza! 8)
Jak Ci jeden do DC przejdzie to swiat sie nie zawali.
Na snocie na 5 bitew w 3 mi przeszedl sierzant i nie bylo to nic bolesnego.
Chlopaki dalej pracowali tak jak mieli i ostro psuli i niszczyli co tylko sie dalo.  :badgrin:
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Offline -=*zacharias*=-

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2006, 01:00:19 pm »
bah... moze i masz racje, ale dopoki sam sie nie przekonam to tego nie zmienie :D  :D  :D  a wlasnie. forumowicz poruszyl wazna sprawe. mianowicie nie moge dac exsanguinatora modelowi w terminator armour. rodzi sie wiec pytanie, czy jezeli model ma zwykly (albo artificier) armour, to czy moze dolaczyc do termosow? jakos nigdzie nie moge znalezc satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.
pozdro
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Offline Brother Michal

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 14, 2006, 01:15:38 pm »
Cytat: "-=*zacharias*=-"
bah... moze i masz racje, ale dopoki sam sie nie przekonam to tego nie zmienie :D  :D  :D

Spoks. Ja tylko mowie co wiem i sam doswiadczylem, ale rowniez wole przekonac sie na wlasnej skorze o wszystkim.
Cytuj
forumowicz poruszyl wazna sprawe. mianowicie nie moge dac exsanguinatora modelowi w terminator armour. rodzi sie wiec pytanie, czy jezeli model ma zwykly (albo artificier) armour, to czy moze dolaczyc do termosow? jakos nigdzie nie moge znalezc satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.

Jesli jest to bohater, to bez problemu mozesz go dolaczyc tak, aby biegali sobie razem. Jednak o wspolnym DP mozesz zapomniec! ;)
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Offline Sokol

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 14, 2006, 02:35:46 pm »
Cytuj
Jesli jest to bohater, to bez problemu mozesz go dolaczyc tak, aby biegali sobie razem. Jednak o wspolnym DP mozesz zapomniec!

niestety :)
b]BzzT[/b]

Offline -=*zacharias*=-

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2006, 12:57:57 pm »
he he :D  no to swietnie. musze sie pochwalic, ze ta armia (tylko ze zamiast high priesta pojawil sie epistolary) zgniotlem calkiem niezla armie tyranidow;] niezla walka...
pozdro
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Offline -=*zacharias*=-

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2006, 02:23:31 pm »
ah wlasnie. sorki ze dwa posty pod rzad, ale musze koniecznie wyjasnic pewna kwestie. chodzi o sweeping advance itd. bo jak do tej pory wyglada to tak: pobijemy kolesia w walce i:
a) jezeli on rzuci D6 + inicjatywa wiecej niz my, to ucieka i my mozemy sie ruszyc D6 cali.
b) jezeli my go zlapiemy nasza D6 + inicjatywa wiecej od kolesia do koles is dead a my sie ruszamy do 3 cali.
to jest jasne, ale co sie dzieje jezeli wjedziemy w kolesia i go wytniemy do nogi?? tez 3 cale????
kiedys juz poruszalem ten temat, ale ktos mi powiedzial ze jest troche inaczej niz tutaj przeczytalem. czy ktos kompetentny moglby mi to wyjasnic??
pozdro
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Eman

  • Gość
Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 17, 2006, 02:26:12 pm »
Heyka !!!
Cytat: "-=*zacharias*=-"
ah wlasnie. sorki ze dwa posty pod rzad, ale musze koniecznie wyjasnic pewna kwestie. chodzi o sweeping advance itd. bo jak do tej pory wyglada to tak: pobijemy kolesia w walce i:
a) jezeli on rzuci D6 + inicjatywa wiecej niz my, to ucieka i my mozemy sie ruszyc D6 cali.
b) jezeli my go zlapiemy nasza D6 + inicjatywa wiecej od kolesia do koles is dead a my sie ruszamy do 3 cali.
to jest jasne, ale co sie dzieje jezeli wjedziemy w kolesia i go wytniemy do nogi?? tez 3 cale????
kiedys juz poruszalem ten temat, ale ktos mi powiedzial ze jest troche inaczej niz tutaj przeczytalem. czy ktos kompetentny moglby mi to wyjasnic??
pozdro

Wyglada to tak:
- wygrales combat, gosc uciekl - mozesz sie ruszyc 3 cale;
- wygrales combat, dogoniles goscia i wgniotles w ziemie - mozesz sie ruszyc d6 cali;
- wyciales goscia w pien - mozesz sie ruszyc d6 cali;
Cze !!!

Offline krawat

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 17, 2006, 09:45:59 pm »
no chyba ze sie walczy z space marinsami wowczas wyglada to troszeczke inaczej (edit post emana):
ad.1. tak samo
ad.2. walczysz dalej bo to SM i nie mozna ich wgniesc w ziemie
ad.2. tak samo
ZAPINAMY

Offline Sokol

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 18, 2006, 11:31:07 am »
Cytuj
- wygrales combat, dogoniles goscia i wgniotles w ziemie - mozesz sie ruszyc d6 cali;

no chyba ze jest sie Terminatorem to wtedy nie mozna gonic i zostaje nam 3" ruchu
b]BzzT[/b]

Offline -=*zacharias*=-

Blood Angels - 1500p (with terminators)
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2006, 08:48:48 pm »
ha! czyli dokladnie tak jak myslalem:( armia juz pare razy zdazylem zagrac. sprawdza sie w 100%. na razie walczylem z tyrkami i dark eldarami. same masakry;] wiec jestem dobrej mysli skoro zdolalem pokonac dwie armie o skrajnej taktyce.
dzieki za odpowiedzi. pozdro.
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...