trawa

Autor Wątek: "Obrazy Grozy" Egmontu  (Przeczytany 93224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 03, 2011, 11:32:00 pm »
dzis w komiksladnii ktos przy mnie pytal i tez nie bylo
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Rork

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 05, 2011, 08:38:12 pm »
W komikslandii właśnie jest informacja" Wycofany z oferty" a cóż to znaczy????

http://www.komikslandia.pl/pl/p/Joker/4015

Offline graves

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 05, 2011, 09:03:11 pm »
W komikslandii właśnie jest informacja" Wycofany z oferty" a cóż to znaczy????
Że cały pozostały nakład pojechał na Targi w Krakowie?  :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Koro

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 11, 2011, 10:39:32 am »
Czy w jakimkolwiek sklepie internetowym można w ogóle jeszcze dostać Jokera? Chciałem sobie zrobić prezent pod choinkę, ale Jokera ani widu ani słychu... A okładkowej ceny nie uśmiecha mi się raczej płacić.

Offline misio141

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 11, 2011, 10:56:18 am »
Czy w jakimkolwiek sklepie internetowym można w ogóle jeszcze dostać Jokera? Chciałem sobie zrobić prezent pod choinkę, ale Jokera ani widu ani słychu... A okładkowej ceny nie uśmiecha mi się raczej płacić.
bookdepository.com no i allegro
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline krakers

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 11, 2011, 01:10:35 pm »
Czy w jakimkolwiek sklepie internetowym można w ogóle jeszcze dostać Jokera? Chciałem sobie zrobić prezent pod choinkę, ale Jokera ani widu ani słychu... A okładkowej ceny nie uśmiecha mi się raczej płacić.
Jeśli Ci chodzi o polską wersję to pozostaje allegro ,i na pewno nie zapłacisz ceny okładkowej,raczej dużo więcej.Jeśli to prawda że Joker się wyprzedał to moim zdaniem Egmont powinien zrobić dodruk, jak widać wciąż nie brakuje chętnych na komiks.Komiksy z Batmanem + Joker zawsze ładnie schodziły Egmontowi ,większości nie można już dostać w sklepach więc może pora na eksperyment ,np taki: puścić jakąś historię z gackiem w serii komiksowe hity.A jakby chwyciło, to może raz na kwartał w taki właśnie sposób wydać coś z Batmana.

Offline Rork

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 11, 2011, 01:23:52 pm »
Skoro to są Obrazy Grozy to dodruku nie powinno być. Warto więc zastanowić się czy nie lepiej teraz kupić ten komiks za 100 zł niż za kilka miesięcy dać za niego 200?

Choć wart z pewnością tyle nie jest...
 
A osobiście zamiast dodruku wolałbym zupełnie nową historię z Batmanem.

Offline krakers

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 11, 2011, 02:13:18 pm »
Egmont powinien zrobić dodruk z kilku powodów: komiks się wyprzedał błyskawicznie jak na nasz ryneczek,są chętni na ten komiks, można na nim zarobić ,wydawnictwo jeszcze (chyba) posiada licencję na tytuł,i ostatni według mnie powód: okazałoby się jak wielu fanów mają te lepsze historie z Batmanem. Być może ktoś by w końcu doszedł do wniosku ,że warto wydać u nas Long Halloween.Wiem o co chodzi Rorkowi ale już od dawna nikt nie mówi o obrazach grozy ,mistrzach i planszach europy jak o limitowanych kolekcjach.Poza tym co jest takiego ekskluzywnego w wydaniu Jokera ?Pasek z nadrukiem Orazy Grozy ? Ja nie widze tu nic ekskluzywnego ,już bardziej ekskluzywne wydaje mi się wydanie "Witka i Sprytka" Ongrysa gdzie widnieje autograf Papcia Chmiela i każdy egz jest numerowany.I na koniec dodam, że mam egzemplarz Jokera i nie czuję się lepszy od tych co go nie mają a chcieliby mieć.Dodruk powinien być i tyle.

Offline Koalar

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 11, 2011, 04:33:06 pm »
A czy kiedykolwiek Egmont zrobił dodruk jakichś grubasów (bez nowych wydań z Klasyki Polskiego Komiksu)? Cromwell Stone też ponoć ładnie i szybko się sprzedał.

A żeby nie był zbyt duży OT, to też bym widział jakieś fajne historie o gacku w Obrazach. Po sukcesie Jokera chyba możemy na nie liczyć.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 10, 2012, 12:02:18 pm »
Ukazała się druga część "Amerykańskiego wampira". Ktoś może już czytał i wyrazi opinię?
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline helsing

Odp: "Obrazy Grozy" Egmontu
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 10, 2012, 06:27:36 pm »
Mi się wciąż podoba. Przypomniałem sobie świetną część pierwszą i drugi tom mnie nie zawiódł. Skinner Sweet działa w połowie lat trzydziestych w dopiero co rodzącym się Las Vegas. Jest groźnie, brutalnie i niezmiernie ciekawie. Duże tempo i jeszcze więcej wampirów. Powraca również stara przyjaciółka Pearl - Hattie.
Rysunki Albuquerque może nie zachwycają ale niesamowicie oddają klimat opowieści, choć zdarzają mu się słabsze strony. Dołączył również jako rysownik Mateus Santolouco, który również odwala kawał świetnej roboty. Jak dla mnie jeden z najlepszych komiksów z Vertigo od dawna.
Na końcu książki jest komiksowa zapowiedź tomu trzeciego. Napisane jest WKRÓTCE. Ciekawe co to znaczy. ;)
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain