Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 683830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2265 dnia: Wrzesień 23, 2016, 05:07:25 pm »
Jeśli o mnie chodzi to pakiet na targi słaby. Natomiast "Z biegiem sztuki" wygląda obłędnie.


Offline kenji

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2266 dnia: Wrzesień 26, 2016, 08:54:46 am »
Tym razem historia jest autobiograficzna i inna niż wcześniejsze. Może zatem to akurat jest komiks dla Ciebie.


Ha. A jednak. To jest historia dla mnie. Dokładnie.
Dla mnie to jest najlepszy Sandoval jaki miałem okazje czytać. Nie jestem fanem stworów, smoków itp. A tym bardziej w komiksach skierowanych dla młodzieży. Bo za takie uważam wcześniejsze poczynania autora.
Chociaż nie uważam , że komiks powala na kolana... ale jest bardzo fajnie, sprawnie opowiedziany. I na pewno do niego kiedyś wrócę.

Offline chch

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2267 dnia: Październik 11, 2016, 07:27:34 pm »
Dotarły do mnie kroniki dyplomatyczne. Komiksu nie przeczytałem jeszcze, ale jestem pod wrażeniem wydania. Format chyba A4, grube kartki (komiks jest tej samej grubości co posiadający niemal dwa razy więcej stron MM od Muchy). Twarda okładka. No po prostu cieszę się z zakupu jeszcze przed lekturą.


Edycja:
Zostało mi kilka stron epilogu, ale przez ten komiks się płynie. Czyta się jak Eisnera. Zabawny, ciekawy. Brak teł i proste rysunki ostatecznie mi nie przeszkadzały. Szkoda, że nie zachowano oryginalnych nazwisk,ale Collina Powella jako Jeffreya Browna kojarzę, no i Luzdem to Irak. Ale wolałbym, żeby zostawili oryginalne nazwy/nazwiska.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2016, 02:04:03 pm wysłana przez chch »
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2268 dnia: Listopad 17, 2016, 01:58:07 pm »
Tymczasem nowy Ralph już na Gildii

Offline kalbaro74

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2269 dnia: Listopad 25, 2016, 10:06:42 pm »
Będąc dzisiaj w księgarni zaciekawił Mnie rysunkami polski komiks "Nasz przyjaciel Szatan",więc się  skusiłem bo i cena  35 złotych za 120 stron wydaje się atrakcyjna,co do fabuły się nie wypowiem bo jeszcze nie czytałem.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2270 dnia: Listopad 25, 2016, 10:18:03 pm »
Także jestem zaciekawiony komiksem. Muszę jeszcze poczekać na własny egzemplarz. Taka komiksowa niespodzianka. Prezentuje się dość ciekawie. Tutaj chyba z 18 przykładowych plansz:
http://naszprzyjacielszatan.pl/comics/
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2016, 10:26:13 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

mgnesium

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2271 dnia: Listopad 25, 2016, 11:01:25 pm »
czyli ten crowfunding sprzed roku ostatecznie nie wypalił?

z jednej strony szkoda, z drugiej fajnie - byłem ciekawy tego tytułu, ale 70 zł ("realnie") które sobie wtedy za niego życzyli twórcy trochę mnie przerosło.

edycja: a przepraszam, po sprawdzeniu kickstartera okazało się, że jednak wypalił. miło że timof zaproponował komiks osobom mniej wydolnym ekonomicznie (jak ja).
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2016, 11:18:30 pm wysłana przez mgnesium »

Offline misiokles

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2272 dnia: Listopad 26, 2016, 12:23:04 am »
We wszystkich (kilku) komiksowych akcji crowdfundingowych, których brałem udział - kwota gwarantująca otrzymanie egzemplarza drukowanego była wyższa od ceny komiksu w sklepie w przypadku uzbierania potrzebnej kwoty. Mecenasem się jest, a nie bywa :P

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2273 dnia: Listopad 26, 2016, 12:26:57 am »
Krzesła w piekła Gawronkiewicza nie kupiłeś? :) Tam dostawało się egzemplarz z wysyłką już za 65 zł, a potem za 75 zł.

Offline Inuki

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2274 dnia: Grudzień 14, 2016, 03:45:41 pm »
Orientuje się ktoś czy "Szósty rewolwer" będzie kontynuowany?

mkolek81

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2275 dnia: Grudzień 14, 2016, 04:07:29 pm »
Orientuje się ktoś czy "Szósty rewolwer" będzie kontynuowany?
Timof potwierdził na swoje tronie FB, że mają w końcu już materiały do opracowania. Nie potwierdzono jednak kiedy komiksy (tom 2 i 3 dokładnie) mają się ukazać

Zapowiedzi Timofa na 2017

http://ziniol.blogspot.com/2016/12/zapowiedzi-2017-timof-i-cisi-wspolnicy.html
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2016, 10:33:21 am wysłana przez mkolek81 »

Offline kenji

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2276 dnia: Grudzień 23, 2016, 03:21:39 pm »
Bardzo fajne zapowiedzi. Ponad połowa zapowiedzi Trafia w moje gusta. Gipi, sacco, Sandoval... super
Valv

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2277 dnia: Grudzień 23, 2016, 03:30:36 pm »
Wow , przegapiłem tego posta! Jaram się!  Gipi! ...i Mały Wampir od razu z grubej rury integral!   :shock:

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2278 dnia: Grudzień 23, 2016, 03:39:42 pm »
Ciężko było nie przegapić, skoro po prostu edytował posta sprzed tygodnia. :smile:
Pewnie się wyświetliło w komiksach ogólnych, że tak jakby nowy post, ale temat nie poszedł do góry i był zapewne na drugiej stronie.
Morfołaki, komiks ziomka od Eryka Rudego, Sandovale, Gipi, Cages... No super są te zapowiedzi.

NO I AKCJA OPERACJA KSIĄŻECZKA DO FROM HELL, część 82714 :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2279 dnia: Grudzień 23, 2016, 04:31:59 pm »
Tak edytowałem tego posta, bo i tak ostatni był mój. Ja się cieszę że w końcu Szósty Rewolwer będzie, to chyba ponad rok przerwy był od pierwszego tomu.