Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 683488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2085 dnia: Styczeń 20, 2016, 09:51:34 am »
czy ktoś z Was wie co wchodzi w skład albumu Ostatki, który został zapowiedziany na Ziniolu ?

Offline Itachi

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2086 dnia: Luty 10, 2016, 08:06:15 pm »
Dam sobie uciąć paznokieć, że widziałem kiedyś na forum watek dotyczący Igora Baranki, ale chyba jestem ślepy bo nie mogę go znaleźć. Mniejsza z tym. Maksym Osa to delikatnie pisząc komiks o wiele, wiele lepszy niż Dżihad. Scenariusz mocno rozbudowany, z wieloma możliwymi rozwiązaniami. Baranko czysto łopatologicznie przedstawia fakty, więc na żadnym etapie powieści nie mamy wrażenia, że autor nagle coś wyciągnął z tyłka i zaskakuje czytelnika. A czytelnik jest detektywem, który stara się momentami zatrzymać, aby przemyśleć ostatnie wydarzenia i kombinuje jak dalej rozwinie się fabuła. Co istotne, zakończenie nie rozczarowuje, wpływa natomiast na moją ocenę, która rzecz jasna będzie wysoka. 8,5/10 i czekam na film!

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2087 dnia: Luty 10, 2016, 08:45:59 pm »
Dam sobie uciąć paznokieć, że widziałem kiedyś na forum watek dotyczący Igora Baranki, ale chyba jestem ślepy bo nie mogę go znaleźć. Mniejsza z tym. Maksym Osa to delikatnie pisząc komiks o wiele, wiele lepszy niż Dżihad. Scenariusz mocno rozbudowany, z wieloma możliwymi rozwiązaniami. Baranko czysto łopatologicznie przedstawia fakty, więc na żadnym etapie powieści nie mamy wrażenia, że autor nagle coś wyciągnął z tyłka i zaskakuje czytelnika. A czytelnik jest detektywem, który stara się momentami zatrzymać, aby przemyśleć ostatnie wydarzenia i kombinuje jak dalej rozwinie się fabuła. Co istotne, zakończenie nie rozczarowuje, wpływa natomiast na moją ocenę, która rzecz jasna będzie wysoka. 8,5/10 i czekam na film!
ja tam mam krótką pamięć, ale na wszelki wypadek założyłem temat w dziale komiksów europejskich...
komu, jak komu, ale Igorowi własny wątek na pewno się należy!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2088 dnia: Luty 10, 2016, 09:04:06 pm »
Na tym forum wątki czasem się gubią, tak jak ten o Valerianie. Ciekawe ile zniknęło i nawet o tym nie wiemy. :)
Przysiągłbym, że był wątek "Maksym Osa".

mgnesium

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2089 dnia: Luty 17, 2016, 02:18:31 pm »
oficjalna data wydania "ostatków" z okładką i przykładowymi stronami:
http://www.alejakomiksu.com/nowosci/22502/Timof-w-lutym-2016-roku/

czekam z niecierpliwością - cena ok (a przyznam że się trochę obawiałem że będzie wysoka).
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 02:22:24 pm wysłana przez mgnesium »

Offline koziorozec1979

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2090 dnia: Luty 17, 2016, 05:59:52 pm »
oficjalna data wydania "ostatków" z okładką i przykładowymi stronami:
http://www.alejakomiksu.com/nowosci/22502/Timof-w-lutym-2016-roku/

czekam z niecierpliwością - cena ok (a przyznam że się trochę obawiałem że będzie wysoka).
Niby i racja ale poczekajmy co tam faktycznie bedzie w srodku. Wg opisu to w oryginale stanowilo dodatki do wydania wlasciwej serii. Sa tam jakies krotkie historie w tym wg opisu i niedokonczone. No nie wiem, kupie napewno i tak bo seria fenomenalna ale czy cena adekwatna do zawartosci bedzie mozna ocenic raczej dopiero po sprawdzeniu zawartosci.
No chyba zeby ktos przeliczal cene na ilosc stron, bo i ta juz jest znana. Wtedy to faktycznie nie wyglada zle.
Choc i tak haszet wydaje nawet grubsze komiksy po 40 zeta.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2091 dnia: Luty 17, 2016, 06:03:51 pm »
Genialny pakiet. Muszę mieć wszystko.

Offline koziorozec1979

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2092 dnia: Luty 17, 2016, 06:48:31 pm »
Maksym Osa to delikatnie pisząc komiks o wiele, wiele lepszy niż Dżihad. Scenariusz mocno rozbudowany, z wieloma możliwymi rozwiązaniami. Baranko czysto łopatologicznie przedstawia fakty, więc na żadnym etapie powieści nie mamy wrażenia, że autor nagle coś wyciągnął z tyłka i zaskakuje czytelnika. A czytelnik jest detektywem, który stara się momentami zatrzymać, aby przemyśleć ostatnie wydarzenia i kombinuje jak dalej rozwinie się fabuła. Co istotne, zakończenie nie rozczarowuje, wpływa natomiast na moją ocenę, która rzecz jasna będzie wysoka. 8,5/10 i czekam na film!
Jestes w bledzie. Maksym to dobry komiks ale nic ponad to. Detektywistyczna historyjka w ktorej bohater rozwikluje zagadke. Dodatkowo w tle watki etniczno religijne. Ot i wszystko. Do Dzihadu daleka droga. Wielopoziomowa opowiesc, watki mistyczne rozbudowane i dodajace utworowi glebi i polotu. Fabula bedaca czyms duzo wiekszym niz prostym kryminalem (nawet jezeli byl on swietnie zrobiony) Plus kolorowy rysunek. Bajka.

Offline horror

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2093 dnia: Luty 17, 2016, 07:36:06 pm »
oficjalna data wydania "ostatków" z okładką i przykładowymi stronami:
http://www.alejakomiksu.com/nowosci/22502/Timof-w-lutym-2016-roku/

czekam z niecierpliwością - cena ok (a przyznam że się trochę obawiałem że będzie wysoka).

ciekawe do czego dopasuja grafike timofa na grzebiecie, czy do wampira czy do aspirinki? strasznie mnie to irytuje jak na to patrze, az musialem ulozyc bokiem te komiksy zeby na to nie patrzec :)

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2094 dnia: Luty 17, 2016, 08:23:08 pm »
ciekawe do czego dopasuja grafike timofa na grzebiecie, czy do wampira czy do aspirinki? strasznie mnie to irytuje jak na to patrze, az musialem ulozyc bokiem te komiksy zeby na to nie patrzec :smile:
Zapodaj fotkę. :smile:

Offline kenji

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2095 dnia: Luty 17, 2016, 09:24:03 pm »
jejku - tyle piszecie o tym Dżihadzie, że się chyba skusze....( póki jest)
chociaż na naszym top2015 wcale dobrego wyniku nie zrobił

Offline koziorozec1979

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2096 dnia: Luty 17, 2016, 09:28:50 pm »
Bo to wszedzie gdzie  mozna ja pisze.  :cry:
Ja glosowalem.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2097 dnia: Marzec 01, 2016, 02:44:23 pm »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Sokratesik

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2098 dnia: Marzec 01, 2016, 03:42:21 pm »
jejku - tyle piszecie o tym Dżihadzie, że się chyba skusze....( póki jest)
chociaż na naszym top2015 wcale dobrego wyniku nie zrobił
Dla mnie to było rozczarowanie...
Ale, przekonaj się najlepiej sam ;)

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2099 dnia: Marzec 10, 2016, 10:13:38 am »
Ostatki Sfar'a wychodzą, wychodzą i coś nie mogą wyjść...

 

anything