Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 683895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1950 dnia: Czerwiec 24, 2015, 10:53:42 am »
jakieś nowe informacje w sprawie kronik dyplomatycznych?

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1951 dnia: Czerwiec 24, 2015, 11:04:44 am »
jakieś nowe informacje w sprawie kronik dyplomatycznych?

Dobre pytanie, też bardzo wyczekuje tego tytułu...

Offline misiokles

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1952 dnia: Czerwiec 29, 2015, 07:46:40 am »
Może to oczywiste, ale dopiero dziś dostałem olśnienia. Dziwiłem się, czemu siódmy tom Ralpha Azhama jest dostępny właściwie tylko na gildii. Odpowiedź jest prosta - jest dostępny wszędzie, tylko w tytule jest we wszystkich księgarnia internetowych powielona literówka. A więc zamiast wklepywać Ralph należy wklepać Ralpf i... voila!

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1953 dnia: Czerwiec 29, 2015, 11:16:39 am »
czy ktoś z Was czytał już 1000 sztormów i chciałby podzielić się wrażeniami z lektury ?

Offline blackwaterpark

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1954 dnia: Czerwiec 29, 2015, 12:33:13 pm »
czy ktoś z Was czytał już 1000 sztormów i chciałby podzielić się wrażeniami z lektury ?

Powiem jako laik:
''1000 sztormów'' na razie wylądował na półce, w kolejce czeka na swoją kolej. Kupiłem ten komiks tak, jak najprawdopodobniej każdy inny komiks Tony'ego Sandovala - dla talentu jego. Inaczej mówiąc: są pozycję, które kupuję w ciemno  :lol: ( tak, jak płyty King Crimson czy też Pink Floyd  :wink: )

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1955 dnia: Lipiec 03, 2015, 10:35:52 pm »
Ja juz przeczytalem i jestem bardzo zadowolony.

Komiks ten to typowy Sandoval, czyli dzieciaki, smieszne (z pozoru) stworki i czajace sie gdzies demony, majace swoje niecne plany. Najblizej temu tytulowi jest do Węża Wodnego, wiec wszystkim, ktorym podszedl Wąż, odnajda sie takze i w tym tytule. Strona graficzna to jak zwykle bajka. Sandoval to marka sama w sobie, wiec mozna kupowac tylko dla rysunkow. Obok szybkich plansz sa takze przepiekne akwarele na cala strone. Niektore prosza sie wrecz o oprawienie i wrzucenie na sciane w duzym formacie. Cos wspanialego. Polecam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2015, 10:17:10 am wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1956 dnia: Lipiec 06, 2015, 04:08:39 pm »
W westernową konwencję scenarzysta Cullen Bunn wplata elementy horroru i stawia na czystą akcję. Jego Dziki Zachód to świat, gdzie magiczne artefakty, duchy, demony i przyzywani zza grobu zmarli są na porządku dziennym. Nikogo nie dziwi rewolwer plujący ogniem o sile armaty ani drzewo gadających wisielców. To świat nierówno rozdanych szans, w którym można łatwo zginąć (jeśli nie ma się po swojej stronie magii, a i ta nie gwarantuje bezpieczeństwa).

Kilka słów o weird west od Timofa, czyli "Zimnych martwych palcach"
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/07/szosty-rewolwer-niezwykli-dzentelmeni.html

Offline Koalar

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1957 dnia: Lipiec 24, 2015, 11:51:51 pm »
Nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałem tak dobry komiks obyczajowy jak Małe
Spoiler: pokaż
zaćmienia
. Humor, świetne dialogi, ciekawa historia i postaci, bardzo dobre rysunki (choć jakość skanów chyba zbyt niska). Brać, zanim się wyprzeda.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline blackwaterpark

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1958 dnia: Lipiec 25, 2015, 02:45:20 pm »
Nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałem tak dobry komiks obyczajowy jak Małe zaćmienia. Humor, świetne dialogi, ciekawa historia i postaci, bardzo dobre rysunki (choć jakość skanów chyba zbyt niska). Brać, zanim się wyprzeda.

Taaa, ostatnie moje zamówienie na niePrzeczytane.pl - coś mnie tknęło i dopisałem Małe zaćmienia, w niezłej cenie 63,50zł, do listy zakupów (dzisiaj patrzę: cena nagle podskoczyła do 89,10zł). Jak to się mówi: kto to ma zawsze szczęście? :roll: Trafiło się ślepej kurze ziarnko?  :wink:
Grunt że paczka w drodze.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1959 dnia: Lipiec 25, 2015, 03:01:31 pm »
U Timofa jest za 65 zł w dziale "wyprzedaż": http://sklep.timof.pl/
Jeśli suma cen w koszyku przekroczy 150 zł, to wtedy dostawa jest darmowa. Nie wiem czy jeszcze tak jest, ale kiedyś te paczki wysyłał Sklep Gildia (lub Timof miał taśmę z Gildii  :wink: ).

mgnesium

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1960 dnia: Lipiec 26, 2015, 08:54:09 am »
w zasadzie już założyłem że kroniki dyplomatyczne spadły na październik, ale ponownie zapytam bo może ktoś ma jakieś nowe informacje: wiadomo coś o terminie wydania tej pozycji?

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1961 dnia: Lipiec 26, 2015, 09:58:23 am »
w zasadzie już założyłem że kroniki dyplomatyczne spadły na październik

Nie no, mam nadzieję, że nie...

Timof na czerwiec planował "Kroniki...", a Mucha "Tales Of The Batman: Tim Sale" i jakoś podobnie toczą się losy tych dwóch oczekiwanych przeze mnie tytułów - jest koniec lipca, a tu ani widu, ani słychu... Wierzę, że wkrótce coś w tym temacie się ruszy i w sierpniu je dostaniemy.

Offline blackwaterpark

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1962 dnia: Lipiec 26, 2015, 10:21:34 am »
w zasadzie już założyłem że kroniki dyplomatyczne spadły na październik, ale ponownie zapytam bo może ktoś ma jakieś nowe informacje: wiadomo coś o terminie wydania tej pozycji?

Może na to wszystko nakłada się fakt, że:
- mamy, było nie-było,  jałowy okres wakacyjny,
- pojawił się jakiś problem z mocami przerobowymi w drukarniach?

Offline Garf

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1963 dnia: Lipiec 26, 2015, 11:02:59 am »
Timof na czerwiec planował "Kroniki...", a Mucha "Tales Of The Batman: Tim Sale" i jakoś podobnie toczą się losy tych dwóch oczekiwanych przeze mnie tytułów - jest koniec lipca, a tu ani widu, ani słychu... Wierzę, że wkrótce coś w tym temacie się ruszy i w sierpniu je dostaniemy.

Trochę offtopowo, ale według Facebooka Mucha ma na dniach podać swoje plany na 2. poł. 2015 r. Też czekam na tego Batmana...
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline pokia

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1964 dnia: Sierpień 06, 2015, 03:32:39 pm »
... za to już pojawiły się na allegro UNIKATY! Kolejna dobra wiadomość, bo zawsze chciałem kupić ten komiks. Inna sprawa, że portfel już piszczy, a to pewnie nie koniec zapowiedzi...