trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 681359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chch

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2565 dnia: Sierpień 20, 2018, 09:10:58 am »
Wiadomo coś o książeczce do from hell i zmianach w 3. wydaniu FH (względem drugiego)?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline bambule

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2566 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:15:31 am »
Wiadomo coś o książeczce do from hell i zmianach w 3. wydaniu FH (względem drugiego)?
O książęce wiadomo mieli wydać, kasę wzięli 10 lat temu i teraz czekanie na publikację ;)
W sumie to nic nie wiadomo, brak oficjalnego stanowiska.

Offline absolutnie

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2567 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:29:17 am »
O książęce wiadomo mieli wydać, kasę wzięli 10 lat temu i teraz czekanie na publikację :wink:



A konkretnie, o jakiej kasie mówisz?
Bo stwierdzenie, że wzięli kasę 10 lat temu wygląda mi na poważne oskarżenie o kradzież, a ja tymczasem nie czuję się okradziony. Myślisz, że powinienem?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline kas1

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2568 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:25:17 pm »
Temat od dawna jest zamknięty. Kasa była wzięta tylko za komiks. Książeczka narodziła się w trakcie i była pomysłem jednego z użytkowników forum jako ciekawy dodatek. No nie udało mu się . Uderzył się swego czasu w pierś i tyle. Dzisiaj cała historia powinna krążyć jako ciekawa i zarazem zabawna anegdota środowiskowa do opowiadania przy piwie a nie jako zarzut do wydawcy czy osoby, która naprawdę chciała dobrze ale nie wyszło.

Offline Szekak

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2569 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:27:29 pm »
Też czekam na nowe, wypasne wydanie FH. Będzie?

Offline mappy

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2570 dnia: Sierpień 20, 2018, 02:06:24 pm »
Jak jesteśmy przy pytaniach co będzie to Timof coś wspominał o Zagubionych dziewczętach? Bo czekam już te parę lat bo się nie załapałem wtedy :sad:

Offline chch

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2571 dnia: Sierpień 20, 2018, 02:20:49 pm »
Temat od dawna jest zamknięty.


Odnoszę się do doniesień z końca 2016 i z 2017 roku. Premiera była przesuwana i od roku cisza. Jednak, wg mnie, rok to nie "dawno".


http://ziniol.blogspot.com/2016/12/zapowiedzi-2017-timof-i-cisi-wspolnicy.html
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline absolutnie

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2572 dnia: Sierpień 20, 2018, 03:31:26 pm »

Odnoszę się do doniesień z końca 2016 i z 2017 roku. Premiera była przesuwana i od roku cisza. Jednak, wg mnie, rok to nie "dawno".


http://ziniol.blogspot.com/2016/12/zapowiedzi-2017-timof-i-cisi-wspolnicy.html


Ktoś zbierał pieniądze na tę książeczkę w tym 2016-2017 roku? Bo - żeby była jasność - nasze komentarze  odnosza się do oskarżenia, że wydawca 10 lat temu zebrał na nią pieniądze, a książeczki do dziś nie wydał.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline chch

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2573 dnia: Sierpień 20, 2018, 06:01:00 pm »

Ktoś zbierał pieniądze na tę książeczkę w tym 2016-2017 roku? Bo - żeby była jasność - nasze komentarze  odnosza się do oskarżenia, że wydawca 10 lat temu zebrał na nią pieniądze, a książeczki do dziś nie wydał.


A czy ja coś takiego sugerowałem w swoim pytaniu albo kolejnym poście? Wiem do czego się odnosisz w swoim komentarzu, ponieważ zacytowałeś post na który odpowiadałeś. Natomiast wydawało mi się, że kas1 pisze ogólnie o koncepcji wydania dodatkowej książeczki do FH. Jeśli było inaczej to ok.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline 79ers

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2574 dnia: Sierpień 20, 2018, 06:37:56 pm »
Jak jesteśmy przy pytaniach co będzie to Timof coś wspominał o Zagubionych dziewczętach? Bo czekam już te parę lat bo się nie załapałem wtedy :sad:

To zdecydowanie powód do zadowolenia a nie smutku. Że niby Moore, że gołe baby, że niby to takie piękne, poetyckie, mistyczne - komiksowy gniot w kolorze, nie wart wydanych pieniędzy. To już lepiej Manarę, Serpieriego czy nawet Azpiriego. Ale jak ktoś cierpliwie czeka to i doczeka, nawet na pasztet.

Offline -gościu-

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2575 dnia: Sierpień 20, 2018, 06:56:16 pm »
Serio? Przecież tam jest tyle świetnych pomysłów... a tu okazuje się, że gdzie Zagubionym dziewczętom do prostych erotyków Manary  :sad: 

Offline 79ers

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2576 dnia: Sierpień 20, 2018, 07:25:22 pm »
Serio? Przecież tam jest tyle świetnych pomysłów... a tu okazuje się, że gdzie Zagubionym dziewczętom do prostych erotyków Manary  :sad:

Nie będę obiektywny ponieważ nie jestem wielbicielem twórczości AM, a jego wrażliwość w ZG względem erotyki jest moim zdaniem równie głęboka jak dewiacje w prozie Mastertona. Ale jak już mówiłem co kto lubi.

Offline mappy

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2577 dnia: Sierpień 20, 2018, 09:42:32 pm »
No ale ja chcę to po naszemu na półce i tyle :sad:

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2578 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:38:37 pm »
Nie jestem jakimś mega fanem Zagubionych dziewcząt, ale scenariuszowo komiksy Manary obok tego dzieła Alana Moore`a nawet nie leżały. No, chyba że te robione z Prattem.
Trochę zgadzam się z 79ers, a trochę z gościem. Jest tam sporo świetnych pomysłów, ale i dewiacji na poziomie Mastertona. A i ten ostatni by się kilka razy zarumienił czytając Zagubione, bo niektórych rzecz nawet on by nie wymyślił. :) Chociaż nie...pewnie by wymyślił, ale wstydziłby się je zapisać. :D

Offline roble

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2579 dnia: Sierpień 22, 2018, 11:45:59 pm »
Ja bym chciał poprosić o dodruk Habibi.. z kazdym miesiacem zaluje ze nie kupilem..