trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2400 dnia: Czerwiec 13, 2017, 06:41:24 pm »
. Fabularnie nieco się snuje i niespecjalnie porywa.

Ale wiesz, jakby kupowac tylko te, ktore porywaja, to czlowiek mialby tylko jedna, skromna poleczke na komiksiki ;)
A graficznie to jest cymes.

Offline absolutnie

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2401 dnia: Czerwiec 13, 2017, 08:22:51 pm »
Ale wiesz, jakby kupowac tylko te, ktore porywaja, to czlowiek mialby tylko jedna, skromna poleczke na komiksiki


Mi porywających zebrały się już ze dwie półeczki i powoli zapełniam trzecią.



Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Bartek Gawron

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2402 dnia: Czerwiec 13, 2017, 08:42:06 pm »
mnie to by sie nawet jedna nie zebrala, bo z komiksow lubie tak naprawde tylko sin city i to na dodatek jedynie 2 w porywach moze 3 tomy. a cages kupilem bo glupi myslalem, ze to o rodzinie tego luka power mana. a plansze co je w necie widzialem tylko to potwierdzily, bo mi tam jakas laska mignela, taka jakby jessica jones. a teraz zaluje, oj zaluje, bo tyle kasy w bloto poszlo, a moglem sobie kupic cos porzadnego. jak patrze, ze co najmniej za ta kase to 5 marvelasow bym kupil i to jeszcze ze skrzydelkami, to szlag mnie trafia #sad
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2017, 08:49:42 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline turucorp

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2403 dnia: Czerwiec 13, 2017, 09:32:43 pm »
Mi porywających zebrały się już ze dwie półeczki i powoli zapełniam trzecią.

Tyle, że te "porywające" niekoniecznie są dobrze narysowane (chociaż zazwyczaj są "odpowiednio" narysowane) :P
BTW TRZY PÓŁKI?! Muszę kiedyś od Ciebie wyciągnąć listę tych komiksów :O (dobra, wiem, sam Sandman zajmuje ci sporo miejsca)

Offline GoldenDragon

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2404 dnia: Czerwiec 14, 2017, 05:46:31 pm »

Mi porywających zebrały się już ze dwie półeczki i powoli zapełniam trzecią.

Dawaj tą listę albo chociaż fotkę. Jestem strasznie ciekaw tych perełek :)

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2405 dnia: Czerwiec 14, 2017, 08:11:09 pm »
właściwie dobry temat na topic polecający najlepsze/ukochane tytuły niezależnie od terminarza rodzimych wydań i tego co dzieje się tu i teraz. taka dziesiątka czy dwudziestka ukochanych tytułów. anyone? ja bym chętnie poczytał i sam sie podzielił

Offline mappy

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2406 dnia: Czerwiec 22, 2017, 05:45:33 pm »
Czy dostał już ktoś Nokturno do swoich rąk?
Mam egzemplarz gdzie strona 163/164 została wycięta i ponownie doklejona.
Czy może przez to było to opóźnienie? :roll:


Offline LordDisneyland

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2407 dnia: Czerwiec 22, 2017, 05:53:05 pm »

 anyone? ja bym chętnie poczytał i sam sie podzielił
Macie moje poparcie, kierowniku  :cool:

Mappy - przedziwna sprawa, pierwszy raz coś takiego widzę  :eek:

Offline Murazor

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2408 dnia: Czerwiec 22, 2017, 06:01:15 pm »
Nokturno było foliowane? Wie ktoś? Bo mój egzemplarz ma grzbiet, który rusza się jakby był już czytany z 50 razy. Strach dotknąć, ze cały się rozleci..

A ta strona od razu widać, że jest krótsza, mam jakieś naddarcia obok, bo klej posklejał strony ze sobą. A od góry wygląda tak:

Offline LordDisneyland

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2409 dnia: Czerwiec 22, 2017, 06:05:25 pm »
Toście mnie postraszyli, na razie wstrzymam się z zakupem, muszę to obejrzeć w jakimś stacjonarnym.

Offline mappy

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2410 dnia: Czerwiec 22, 2017, 06:06:10 pm »
Ja miałem bez folii,
Będę i tak wymieniał bo mam posklejane strony.
Czy masz tak samo widoczne wycięcie jak u mnie? Czyli ta strona 163.

Offline Murazor

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2411 dnia: Czerwiec 22, 2017, 06:39:31 pm »
Gorzej trochę, bo ten wąski pasek od środka przykleił się do poprzedniej strony tak gdzieś na połowie długości. Po otwarciu oderwał siebie i trochę strony 163 :neutral:
Też reklamuję, ale akurat ubity róg, bo pewnie ten pasek w całym nakładzie. I Timof mógłby foliować te komiksy, bo seria "Sandoval" jest strasznie podatna na rysy.

edit: żeby nie było jakiegoś czarnego PRu :wink: grzbiet jest jakiś taki "ruchliwy", ale trochę go pomęczyłem i się trzyma. Kartka w środku też jakoś bardzo nie przeszkadza. Gdyby nie ubity róg pewnie bym nie reklamował.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 07:38:24 pm wysłana przez Murazor »

Offline roble

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2412 dnia: Czerwiec 22, 2017, 10:25:23 pm »
a ja sie zastanawiam dlaczego zamowienie moje nie moze opuscic inbooka juz trzy dni, pewnie wlasnie z tym nokturno jest problem..

Offline Bartek Gawron

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2413 dnia: Czerwiec 22, 2017, 10:40:59 pm »
no niesamowite z tym sandovalem, slowo daje. nie dosc ze czlowiek czekal tyle lat i taurusa bezskutecznie prosil o kontynuacje, to jak w koncu timof calosc wydal, to niestety w formie rekodziela. ciekawe czy caly naklad jest taki?
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline robbirob

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2414 dnia: Czerwiec 23, 2017, 07:38:30 am »

W dwóch egzemplarzach jakie do mnie dojechały też tak mam. Chociaż nie wygląda to, aż tak źle jak u Was.
Widać, że jedna strona została tam "dosztukowana", to na bank. Ale na szczęście nie mam problemu ze sklejonymi stronami, wystającym klejem, czy czymś takim, jest dobrze. Grzbiet trzyma się świetnie. Egzemplarze niefoliowane.


Gdzieś tu była mowa, że cały nakład poszedł do zwrotu/poprawy czy coś w tym stylu. Więc pewnie to o tę stronę właśnie chodziło. Jeśli tak, to pozostałe egzemplarze wyglądają podobnie, chyba szkoda zachodu na wymianę.

 

anything