Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 681583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2310 dnia: Marzec 26, 2017, 06:40:06 am »
Ale chodzi o "Cages"? Ja czytałem tylko to, co Tundra wydała , potem się okazało, że nie jest to całość.... ale i tak wtedy wszyscy byli  zachwyceni.
Mam  wrażenie, że gość jest świetny w okładkach , średni w ilustracjach, słaby w scenariuszach. Choć wolałbym, żeby we wszystkich elementach był takim hirołsem jak w okladkach do Sandmana".

Offline arczi_ancymon

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2311 dnia: Marzec 26, 2017, 09:44:40 am »
Gdzie są te średnie ilustracje? W Azylu Arkham czy może w Czarnej Orchidei?

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2312 dnia: Marzec 26, 2017, 09:53:47 am »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2313 dnia: Marzec 26, 2017, 10:07:58 am »
Wiem o tym, ale powyżej nie było mowy o tym konkretnym komiksie, a o całokształcie McKeana. "Cages" jest w innym stylu, ale i tak jest wg mnie powyżej przeciętnej (porównując choćby z współczesnymi komputerowymi potworkami ze stajni DC i Marvela, to tutaj przynajmniej mam coś interesującego i z charakterem).

Offline LordDisneyland

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2314 dnia: Marzec 26, 2017, 11:01:39 am »
Kurczę...Arczi- oj, oczywiście że powyżej przeciętnej. I nie chodziło o to, że jest słaby, chodziło o to, że najlepiej wypada jako twórca okładek - czy to komiksów, czy płyt, czy plakacista. Zrozum mnie dobrze- kiedyś był dla mnie jak bóg, wydawało się, że skacze na wysokości nieosiągalne dla nikogo poza Bubką . Gdy po kilkunastu latach znów przeczytałem jego komiksy, odbieram je inaczej. A wspominałem o "Pictures That Tick" nie bez powodu, to dla mnie w pewnym sensie powrót do jego solowych komiksów. I z córą mieliśmy masę radochy z historyjki świnkowej, co nie zmienia faktu, że już nie zachwyciłem się tym albumem tak, jak pewnie wyglądałoby to kiedyś... I nie mówmy o "Azylu", bo mój wyniszczony przeprowadzkami i innymi nieszczęściami egzemplarz w tanim wydaniu jest ze mną od przeszło 20-stu lat i bez przerwy uważam go za komiks w kolekcji niezbędny...choć słąbszy od "Mr.Puncha", absolutnego topu i rzeczy, która mnie wywróciła na drugą stronę jak toster w wannie.
Ale się jednak warto zawsze o McKeana pokłócić. Bo jest ważny. I tyle.
[odchodzi grzebać w poszukiwaniu "Wilków w ścianach" w pokoju córki]

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2315 dnia: Marzec 27, 2017, 08:58:57 am »
W ramach czytania zaległości, zdmuchnąłem kurz z "Wolframa" i jestem zachwycony. Żwawo prowadzona narracja i wątki zazębiające się niemalże jak w filmach Tarantino. Brazylijskie nowości od Timofa polecą chyba na wierzch kupki do czytania, trzeba sprawdzić czy inne komiksy twórców z tego kraju też dają radę.
Tak, czytalem jakis czas temu, zaraz po wydaniu, i tez mi sie bardzo Wolfram podobal. Tez bardzo polecam (choc z tym Tarantino, to imo nieco przesada, no chyba ze miales na mysli jakiegos brazyliskiego Tarantino, ktorego nie znam ;-) )

Offline vision2001

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2316 dnia: Kwiecień 13, 2017, 08:18:49 am »
Będąc dzisiaj w księgarni zaciekawił Mnie rysunkami polski komiks "Nasz przyjaciel Szatan",więc się  skusiłem bo i cena  35 złotych za 120 stron wydaje się atrakcyjna,co do fabuły się nie wypowiem bo jeszcze nie czytałem.
Wczoraj przeczytałem! Jestem pozytywnie zaskoczony tym tytułem! Komiks zabawny, świetnie narysowany i w bardzo przystępnej cenie. Świetna kreda (nie zostawiłem chyba nigdzie odcisku palucha) i duży format pozwalają raczyć się warstwą graficzną.
Tylko nie czaję kim jest ten niemiecki piłkarz. Bo kucharza od razu rozpoznałem ;)

Jeśli ktoś nie wie o czym piszę to zajrzyjcie sobie tutaj: http://naszprzyjacielszatan.pl/ w zakładkę KOMIX.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline arczi_ancymon

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2317 dnia: Kwiecień 23, 2017, 02:51:25 pm »
Wydaje mi się czy Timof gdzieś przebąkiwał o wznowieniu Habibi? Będzie w tym roku?

Offline keram

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2318 dnia: Kwiecień 23, 2017, 04:06:43 pm »
A co z Komiksową Warszawą?
W zeszłym roku Timof sprowadził aż pięciu autorów z zagranicy, czy w tym będzie podobnie?

mkolek81

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2319 dnia: Kwiecień 28, 2017, 05:45:25 am »
Timof zapowiada darmowy komiks na Komiksową Warszawę i to nie byle kogo bo duetu Skarżycki/Leśniak (twórców Jerzego Jeża oraz Tymka i Mistrza): http://alejakomiksu.com/nowosci/23977/Komiks-Skarzyckiego-i-Lesniaka-za-darmo-na-Komiksowej-Warszawie-2017/

<gówno burza mode on>

JanT

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2320 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:24:59 am »
Przecież miała być za darmo książeczka do Prosto z Piekła w której poza ujawnieniem prawdziwej tożsamości "Kuby Rozpruwacza" miał być też dodawany nóż i slipcase  :doubt:

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2321 dnia: Maj 05, 2017, 03:23:20 pm »
Tymczasem szykujmy szyje

https://www.instagram.com/p/BTtOzgKjfUl/


YES~!!!!

Offline arczi_ancymon

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2322 dnia: Maj 05, 2017, 03:29:06 pm »

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2323 dnia: Maj 05, 2017, 04:20:31 pm »
mam nadzieję, bo jak te 2 komiksy Gipiego nie wyjdą to się wkurzę  :evil:

Offline absolutnie

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2324 dnia: Maj 05, 2017, 05:23:01 pm »
mam nadzieję, bo jak te 2 komiksy Gipiego nie wyjdą to się wkurzę  :evil:


Jeden jest już oficjalnie zapowiedziany.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

 

anything