trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Timof i cisi wspólnicy
« dnia: Lipiec 04, 2006, 11:28:22 pm »
Jako, że strona podana, zapowiedzi do końca roku też podane, a forumowym zwyczajem powinno być miejsce na psioczenie na kolejnego wydawcę więc pozwalam sobie załozyć taki temacik :)

osobiście psioczyć nie będę, bo komiksy dotychczas wydane są bardzo w porządeczku a zapowiedzi wyglądają obiecująco :)

więc póki co 3mam kciuki i temat zakładam dla tych bardziej marudnych ode mnie :P

Offline 4-staczterdzieściicztery

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2006, 11:57:20 pm »
Jak tak patrzę na zapowiedzi to te komiksy mi się tanie wydają ( poza "Blankets" ).

Mam takie pytanie, czy cisi wspólnicy rzeczywiście istnieją, czy tak jak pisze timof, na swej stronie to jednoosobowe wydawnictwo.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline hopatika

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:35:04 am »
trzymam timofa za słowo, że zaraz w przyszłym roku pełną parą bierze się za Rorka. bo jeśli nie, to wysyłam do niego bojówki z Czeczenii.  8)

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2006, 11:09:20 am »
Cisi Wspólnicy to podobno Left Hand i Prawaja Ruka
;)

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2006, 11:55:49 am »
Cytat: "hopatika"
trzymam timofa za słowo, że zaraz w przyszłym roku pełną parą bierze się za Rorka. bo jeśli nie, to wysyłam do niego bojówki z Czeczenii.  8)

to najpierw Blankets zamów, co w konsekwencji znacznie zwiększy szanse na Rorka :)

Offline 4-staczterdzieściicztery

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2006, 12:25:26 pm »
Cytat: "Tiall"
Cisi Wspólnicy to podobno Left Hand i Prawaja Ruka
;)


Chyba nie zrozumiałem dowcipu.

Cytat: "Kingpin"
to najpierw Blankets zamów, co w konsekwencji znacznie zwiększy szanse na Rorka Smile

I do tego cały pakiet październikowy, to jescze zwiększy szanse "Rorka".
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2006, 12:31:29 pm »
Do Timofa nic nigdy nie miałbym, gdyby nie jeden z jego felietonów, w których opluwa fanów komiksu mainstreamowego. Jak wiadomo, z tego powodu wojna wybuchła na komiksowym forum Gildii, ale nie będę do tej "batalii" wracać. Po prostu przykro mi jest, że niektóre jednostki z komiksowego fandomu (m.in. Timof) maja taki stosunek do mainstreamu.

Koneic zastrzeżeń. Timof ładnie wydaje komiksy, wszystkie jego psunięcia w tym zakresie maja ręce i nogi. Papier wysokiej jakości. Z jakością merytoryczną komisków jest różnie, ale to już niech pozostanie w zakresie topicu "Civil War: Jerzy Szyłak versus Złośliwi zbójcerze".

Offline hopatika

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2006, 12:34:17 pm »
Cytat: "Kingpin"
Cytat: "hopatika"
trzymam timofa za słowo, że zaraz w przyszłym roku pełną parą bierze się za Rorka. bo jeśli nie, to wysyłam do niego bojówki z Czeczenii.  8)

to najpierw Blankets zamów, co w konsekwencji znacznie zwiększy szanse na Rorka :)

waham się, bo nie wiem, czy to mój klimat.  :?

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2006, 12:44:32 pm »
Czytałeś Niebieskie Pigułki?

Blankets jest podobne do komiksu Petersa, tyle że bez AIDS. Ktoś porównał kiedyś Blankets do Pręgów, ale ponoć to są dwa różniace sie dzieła...

Offline 4-staczterdzieściicztery

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 05, 2006, 12:53:26 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Do Timofa nic nigdy nie miałbym, gdyby nie jeden z jego felietonów, w których opluwa fanów komiksu mainstreamowego. Jak wiadomo, z tego powodu wojna wybuchła na komiksowym forum Gildii, ale nie będę do tej "batalii" wracać. Po prostu przykro mi jest, że niektóre jednostki z komiksowego fandomu (m.in. Timof) maja taki stosunek do mainstreamu.


Już wróciłeś. Może spróbuj przeczytać ten felieton jeszcze raz, bo ja tam nie widzę opluwania fanów mainstreamu, a opinię o pewnej postawie występującej wśród takowych.

Pisząc o "Pręgach" masz na myśli taki film z Żebrowskim, czy coś innego?
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 05, 2006, 01:14:43 pm »
film z Żebrowskim.

Wiesz, 444, nazywanie kogoś ograniczonym ludzikiem (tak jak tutaj) nie należy chyba do standardu Savoir-vivre. Ale ponoć "technika idzie do rpzodu"...[/url]

Offline Czopek Piotrek

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2006, 01:16:00 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
Cytat: "Kingpin"
to najpierw Blankets zamów, co w konsekwencji znacznie zwiększy szanse na Rorka

I do tego cały pakiet październikowy, to jescze zwiększy szanse "Rorka".


a do tego jeszcze wyslij darowiznę na rzecz wydawnictwa w wyokości 100 zł, to jeszcze jeszcze bardziej zwiększy szanse Rorka

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2006, 01:39:18 pm »
Timof to nie fundacja "Podaruj dzieciom komiks" - darowizn nie przyjmuje.
Jest kaska - są komiksy. Są komiksy - jest kaska. I tak to się będzie kręciło (miejmy nadzieję).
Jasne dla mnie jest, że jak Blankets się nie sprzeda (w co nie wierzę) to na kolejne komiksy szanse zmaleją. Jak Blankets przyniesie zysk, to będzie co inwestować w kolejne projekty. To chyba oczywiste.

Offline Czopek Piotrek

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 05, 2006, 01:49:56 pm »
No czywiste że oczywiste. chociaż w sumie dużo potem niestety opiera się też o płacenie za dostarczone komiksy...

mój poprzedni post był z kategorii "humor". Jeśli za ciężki, to pewnie z powodu ciężkiej dzisiejszej pogody.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 05, 2006, 02:40:03 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."

Wiesz, 444, nazywanie kogoś ograniczonym ludzikiem (tak jak tutaj) nie należy chyba do standardu Savoir-vivre. Ale ponoć "technika idzie do rpzodu"...[/url]

Przecież, nie piszę, że timof wyjatkowo grzecznie i delikatnie zwraca uwagę, więc o co chodzi z tym savoir-vivre? Nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy, jak Ty, przyjęli, że to zdanie z "ograniczonym ludzikiem" dotyczy każdego kto lubi amerykański mainstream. Nie odbieram tak tych słów. Raczej dotyczy takich przypadków, które co rusz się pojawiają na forumu, użytkownicy którzy piszą jaki polski komiks jest do kitu, mimo, że w ogóle (  lub prawie w ogóle ) nie mieli z nim kontaktu, przy tym są zapatrzeni w komiks zagraniczny lub kilka komiksów które przeczytali przed laty i chcą, żeby wszytsko tak wyglądało.

Po raz kolejnych chciałbym zwrócić uwagę, iż skrót od mojego loginu, to wcale nie 444.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."