Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 127912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #315 dnia: Marzec 30, 2008, 11:00:55 pm »
No ja cierpliwie czekam... sciągnełem tą wersje kinową ale szybko wyłączyłem ^^ ale już niedługo DVD i bedzie git... BTW bardziej od ten Many czy na jej będzie czekam na Asu... Mam tez nadzieję iż ta nowa bohaterka nie spowoduje zepchnięcia choćby Asu na bok... bo się obrazę nie ważne jaka by t bohaterka była :D

Offline Dino

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #316 dnia: Kwiecień 16, 2008, 07:59:12 pm »
Forlacik, lepiej jak wszyscy chętni szykuj się na zakup z zagranicy. Raczej małe prawdopodobieństwo że to u nas wyjdzie a nawet jeśli to niezbyt szybko. Pisałem kiedyś do Anime-Gate w tej sprawie. Dzięki ich odpowiedzi dowiedziałem się trochę o tym jak to wszystko działa. Szanse na to że RoE wyjdzie w Polsce na DVD są jednak nie są zbyt duże.

Offline Shirosama

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #317 dnia: Maj 07, 2008, 07:31:33 am »
Obejrzałem kinówki i wizualnie dużo lepsze. Szczególnie przy końcu pięknie to wyglądało.
Było trochę fajnych zmian więc uważam że dobrze wyszedł ten film.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #318 dnia: Maj 07, 2008, 03:36:15 pm »
Czytałam kiedyś, że za wydanie EoE Gainax sobie życzył jak za wydanie 3 serii 24 odcinkowych. Nie sądze, żeby zmienił wymagania. Zero szans na wydanie jakiejkolwiek Evy w Polsce :sad:
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline wyspa

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #319 dnia: Maj 08, 2008, 01:09:02 pm »
Ja niedawno obejrzałem RoE 1.01 (cholera to teraz to patche do anime wypuszczają?). Co sądzę? Ładna oprawa, pod niektórymi wzgklędami lepsze od pierwowzor, jest kilka scenek których wcześniej nie było a które naprawde mi się podobały i tworzyły fajny klimat, jedyne co pisze na minus to pominięcie kilku wątków ale to nieuniknione jeżemy chcemy tyle epów w kinówkę wsadzić... Sa też niemal rewolucyjne zmiany fabularne, a przynajmniej takie się zapowiadają... o ile jeszcze 1.01 trzyma się pierwowzoru gdzieś tak do końc ówki to ostatnie sceny i zapowiedz powodują iż myśle iż w następnych kinówkach fabule ulegnie niemałym zmianon... Choć może to plus? No bo oglądanie tego samego ale w lepszej oprawie i pominięciem z konieczności niektórych wątków jest troche głupie, natomiast jak otrzymamy pare nowych smaczków czy wręcz zmianę fabuły to już co innego...

Offline Zeromus

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #320 dnia: Listopad 15, 2008, 11:45:12 pm »
zgadzam się z przedmówcą.Zmiany fabularne mogą wyjść na dobre-naturalnie nie muszą ale dam panom z Gainaxu kredyt zaufania.

Przy okazji zna ktoś dokładny termin wyjścia części drugiej?
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #321 dnia: Listopad 19, 2008, 10:09:51 pm »
zgadzam się z przedmówcą.Zmiany fabularne mogą wyjść na dobre-naturalnie nie muszą ale dam panom z Gainaxu kredyt zaufania.

Przy okazji zna ktoś dokładny termin wyjścia części drugiej?

Z tego gdzie coś tam wyczytałem to Styczeń,aczkolwiek nie jestem pewien tej daty,bo obiła mi sie o uszy we Wrześniu.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Frey Ikari

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #322 dnia: Listopad 21, 2008, 06:49:16 am »
No nie wtym roku bo jakies obsuwy zaliczyli, ale widziałem plakat z drugiego odcinka, new girl confirmed.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #323 dnia: Listopad 22, 2008, 05:20:34 pm »
Huhu.a myślałem,że nie wprowadzą nowych postaci tylko machną remake.Gainax zaskakuje ^^
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Błotnik

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 03, 2008, 11:32:11 am »
Release date was pushed back to "early summer 2009"

A tu link do obrazka, który widział Frey:
http://khara.weblogs.jp/photos/uncategorized/2008/10/03/eva2_teaser_kharahp.jpg
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 11:39:15 am wysłana przez Błotnik »
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Zeromus

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 15, 2008, 07:52:08 am »
Jak na razie największą zmianą było chyba zmiana kolejności pojawiania się aniołów.I tak historia rozpoczyna się od ataku nie trzeciego a czwartego anioła.Zatem pomiedzy Adam, Lilith a Sachielem był już nowy anioł.Ciekawi mnie jak GainaX rozwinie ten wątek.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Ginko

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:42:28 pm »
Ciekawi mnie czy wyszedł już Rip DVD tego Rebuilda 0:1. A jak nie wyszedł to czy mają zamiar go wypuścić bo coś słyszałem, że mają wydania DVD wypuścić gdy wszystkie cztery filmy wyjdą i dopiero będą to ripowac.
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Frey Ikari

Odp: Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 16, 2008, 10:30:12 am »
Cytuj
Ciekawi mnie czy wyszedł już Rip DVD tego Rebuilda 0:1. A jak nie wyszedł to czy mają zamiar go wypuścić bo coś słyszałem, że mają wydania DVD wypuścić gdy wszystkie cztery filmy wyjdą i dopiero będą to ripowac.
Nic mi o tym nie wiadomo, ale jak dopiero po skończeniu ostatniego odcinka to możliwe że kilku z nas jużna tym świecie nie bedzie... Odnosze wrazenie że chcieli odświezyc licencje i zarobic na nazwie ale tak za bardzo nie wiedzą jak to zrobic, no chyba ze teraz udają Blizzarda... :-?