trawa

Autor Wątek: ANIME, MANGA Z POD SZTANDARU DARK FANTASY!?!  (Przeczytany 11144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
ANIME, MANGA Z POD SZTANDARU DARK FANTASY!?!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 05, 2004, 04:20:29 pm »
hi :)

To co tutaj pisze, a nie jestem pewnien zamieszczam wraz ze slowem "podobno". Traktuje to forum bardziej jako forme luznych deliberacji i wymiany pogladow. Szczegolowe i prawdziwe informacje zamieszczamy na lamach portalu manga.gildia.com.

Tutaj czesto wrzucam informacje, ktore uslyszalem od fanow M&A, ktorzy ogladali niejedna serie i cos im sie o uszy obilo. Jezeli to jest pogloska, to jest.

Jestem wdzieczny CI, za to, ze dales info na forum, ze Berserk nie bedzie kontynuowany. Osobiscie bede jednak wierzyl, ze moze ktos, kiedys, cos... Plany pewnie byly, skoro tyle fanow w PL "slyszalo" o tym, ze bedzie kontyunacja.

pozdrawiam serdecznie
Grzybek

PS. A jezeli masz ochote, to zapraszam do wspolpracy przy Tworzeniu mangowej czesci Gildii gdyz widac, ze wiedze masz spora a i mozesz przekazac swoje informacje szerszemu gronu czytelnikow.

Offline Johny Boy

ANIME, MANGA Z POD SZTANDARU DARK FANTASY!?!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 06, 2004, 12:07:31 am »
OK rozumiem :) Sorry za pojazd ale jestem dosyc wyczulony na temat plotek/nie potwierdzonych rzeczy, w szczegolnosci wypowiadanych przez osoby pelniace jakas okreslona funkcje :]

Co do Berserka... to kontynuacja byc moze kiedys powstanie, sam mam taka nadzieje :) Jednak jak juz pisalem... narazie nic na to nie wskazuje, a szkoda.

A co do fanow... to czesto tak jest ze wymyslaja pewne historyjki aby "podgrzac" atmosfere lub tez zmusic tworcow do stworzenia kontynuacji :)

Pozdrawiam

grzybek

  • Gość
ANIME, MANGA Z POD SZTANDARU DARK FANTASY!?!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 06, 2004, 06:29:29 am »
Nic nie szkodzi. :) Wlasciwie to sie ciesze, ze ktos tutaj mnie opieprza, przynajmniej wiecej checi do dzialania.

A z tym, ze fani tak podgrzewaja spotkalem sie w fandomie amerykanskim. Pozniej jeszcze, czesto pisze sie jakies podania z lista milosnikow danej serii....

a pozniej sie ma ktorys tam odcinek DragonBalla lol

pozdrawiam
Grzybek

 

anything