Autor Wątek: O Shinjim  (Przeczytany 40034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

O Shinjim
« dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:46:16 pm »
Jak jest o Asuce i o Rei to o Shinie nie moze być?? Proszę, dział o młodym Ikari.

Offline Faith

O Shinjim
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:48:35 pm »
Ej no uprzedziłeś mnie :D
No to skoro o Shinjim to moze dlaczego on cały czas przed wszystkim  ucieka??
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Dreadorus Maximus

O Shinjim
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:55:58 pm »
Bo to ciota!

A serio, to on wychodzi z założenia, że dobrą rzeczą jest ucieczka od trudności i bólu. Nie chce cierpieć i jest skupiony na sobie, jednak w głębi chce być bohaterem, który ciągle powtarza sobie, że nie może uciec.

Wykład jego filozofii życia dał w rozmowie z Shinjim' w 16 odcinku.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Astaroth

O Shinjim
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2006, 05:06:13 pm »
Ogromnie wkurzajądcy pokurcz, takie jest moje zdanie. Jest tak beznadziejny, że nie chce mi się gadać. A najgorsze jest to, że nic się nie zmienia.  :x
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Faith

O Shinjim
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2006, 05:08:43 pm »
Do końa to mazgaj czasami mam wrazenie ze to baba xD (bez obrazy dla Asuki ^^)
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Astaroth

O Shinjim
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2006, 05:09:34 pm »
Baby sie w tym serialu zachowują lepiej od niego.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Faith

O Shinjim
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2006, 05:11:43 pm »
W Anime nie serialu ;p
Dziwi mnie jednak ,ze Shi wogole wsiadl do tej "maszyny"

100 post po raz drugi .... bezcenne xD
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ktoś

O Shinjim
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2006, 05:33:16 pm »
Shinji to dzieciak, praktycnzie nie posiadajacy zazwyczaj swojego zdania albo robi to co mu kaza albo ciągle ucieka, jest bardzo podatny, a jego osobowość to jedny wielki mętlik pewnie, zresztą jest podobny do jego ojca jego stary też ciagle uciekał od problemów przykładem jest jak przekazal dowudztwo fuyutsukiemu w czasie gdy SEELE zaatakowało ich siedzibę...
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Dreadorus Maximus

O Shinjim
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2006, 06:26:54 pm »
Ale swoje momenty chwały miał. W 10 i 22 odcinku zachował się naprawdę jak mężczyzna. Chodzi mi o scenę, gdy skacze do lawy, by uratować Asukę, a w 22 odcinku chce iść na odsziecz Asuce i nawet przeciwstawia się ojcu.
No ale, żeby nie było, że sama Asuka, to przecież w 6 odcinku wyciąga Rei z pluga.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

O Shinjim
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2006, 08:53:18 pm »
Shin to bojączka i głupek. Nie umię zacować zimnej krwii. Nawet nie chciał wsiąść do Evy w Endzie. Ale swoje momenty ma, ale było ich mniej.

Offline Shi

O Shinjim
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:14:29 pm »
Cytat: "Cholek"
czasami mam wrazenie ze to baba xD


Masz rację...
Już to wcześniej zauważyłam - Shinji ma wiele kobiecych cech, jeśli mogę tak to nazwać... I rzeczywiście może to drażnić niektórych albo raczej większość, ale ja przyznaję, że jeżeli o mnie chodzi, to tak nie jest, z paru powodów, ale pewnie nie chcecie o tym słuchać (albo raczej czytać  :badgrin: ).
Właściwie, pomijając takie fakty, jak dobra historia, ciekawe postacie, interesująca symbolika, niedopowiedzenia i przesłanie, jest jeszcze jeden mały szczegół, za który bardzo lubię NGE, a mianowicie, jako jedno z niewielu anime pokazuje rozterki pilota, jego strach i wątpliwości, czego brakowało mi na przykład w takim Gundamie.
Myślę, że jakby spojrzeć na Shina pod tym kątem, nabiera to już troszkę innego zabarwienia...

Cieakwostka
Oficjalnie Shinji urodził się 06.06.2001...  :p
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
O Shinjim
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:14:44 pm »
Cytat: "Ryba"
Nawet nie chciał wsiąść do Evy w Endzie. Ale swoje momenty ma, ale było ich mniej.


Przyjmijmy że siedzisz w EVIE.Na przeciwko idzie inny człowiek w drugiej EVIE? Wiesz że ma tyle samo lat co ty.Co robisz?
Inne wyjaśnienie jest takie.
Siedzisz w EVIE.Zabijasz swojego najlepszego przyjaciela.Czy chcesz dalej pilotowac EVE?
Sam se odpowiedz na te pytania a znajdziesz odpowiedź dlaczego nie chciał już więcej pilotować EVY.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Shi

O Shinjim
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:18:58 pm »
Cytat: "Follow"
Przyjmijmy że siedzisz w EVIE.Na przeciwko idzie inny człowiek w drugiej EVIE? Wiesz że ma tyle samo lat co ty.Co robisz?
Inne wyjaśnienie jest takie.
Siedzisz w EVIE.Zabijasz swojego najlepszego przyjaciela.Czy chcesz dalej pilotowac EVE?


O to mi własnie chodziło...  :|
Follow wolał być bardziej bezpośredni. :)
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Offline Ryba

O Shinjim
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:19:28 pm »
Follow Me, nie mam już dziś pomysłu, ale może jak wiem, że Touji i tak jest rozsynchronizowany, to bym urwał łeb Evie i po krzyku.

Offline Ktoś

O Shinjim
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:22:18 pm »
Rybo, A skad wiesz że Toji był rozsynchronizowany???...xD pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...