Autor Wątek: konwent  (Przeczytany 15355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 24, 2003, 01:22:45 pm »
Termin zostal juz ustalony. 3 tygodnie po Asuconie oraz 3 tygodnie przed BAKA - czyli 18-19 pazdziernika.
Miejsce - MDK Inowroclaw.
Dlugosc trwania - 2 dni.

Szykujcie kase - planujemy atrakcje :)

Pozdroowka - szmergiell

grzybek

  • Gość
konwent
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 28, 2003, 10:19:24 am »
Ciekawe kto jeszcze zrobi kon w tym czasie :)?
Podales gdzies juz to info oficjalnie ?

pozdrawiam
Grzybek

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 01, 2003, 03:13:31 pm »
Na razie jeszcze nie. Musze jakis plan obcykac przynajmniej z grubsza, to wtedy sie posle.

Pozdroofka

Offline Yarmus

konwent
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 01, 2003, 05:13:34 pm »
zla odpowiedz ;] ^^ ale to juz inna broszka :P
zczescie mi miglo, miglo jak smiglo.

grzybek

  • Gość
konwent
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 02, 2003, 10:19:21 am »
Dzisiaj sie dowiedzialem, ze juz jeden konwent sie posypal bo organizatorzy nie dali rady...

pozdrawiam
Grzybek

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2003, 10:49:59 am »
Cytat: "grzybek"
Dzisiaj sie dowiedzialem, ze juz jeden konwent sie posypal bo organizatorzy nie dali rady...

pozdrawiam
Grzybek


Troche tesh sie tego obawiam, ale mam nadzieje, ze sie uda. Jest jeszcze ponad pol roku na dopracowanie wszystkich niuansow.
Miejmy nadzieje :D

Offline Negri

konwent
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 25, 2003, 12:22:48 pm »
Do inowrocławia troche daleko :( , a poza tym w 3city jest con na poczatku Wrzesnia ,a pozniej to dopiero na Bake sie wybiore .
color=blue]Zoltan![/color]
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone...

Offline Liktor

konwent
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 25, 2003, 03:07:08 pm »
jeszcze niewiem czy bym przyjechal ale zastanawiam sie nad tym
One big eye.
Big one I.
One eye see.
Two eyes die."
     Ekudu Cyklop

grzybek

  • Gość
konwent
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 27, 2003, 03:02:33 am »
Cytat: "Negri"
Do inowrocławia troche daleko :( , a poza tym w 3city jest con na poczatku Wrzesnia ,a pozniej to dopiero na Bake sie wybiore .


eeee a teraz chyba nie jestem pewny ;) Zbyt duzo sprzecznych informacji :)

Offline sivy

konwent
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 27, 2003, 01:46:42 pm »
No coz po tych wakacjach jestem tloske zadluzony i wyjazd odpada
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

grzybek

  • Gość
konwent
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 28, 2003, 06:50:41 pm »
HI!

 Polecam pojechac na stopa - a przed konwentem rozbic oboz :) Przeciez na Ryuconie bylo wiele trawy wiec tam mozna bylo sie rozbic - mi by to odpowiadalo ;)

pozdrawiam
Grzybek

Offline Lina_

konwent
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 28, 2003, 07:10:55 pm »
więc tak może i bym wpadła ale powiem tak jeżeli mam przyjechać to chciała bym dokładnie wiedzieć w co sie pakuje bo 25 jak na moja kieszeń (nie mam szmalu nawet na nowy tom Slayersów-_-)
musiała bym sobie odłożyć sporo szmalu więc jeśli byś mógł to chciała bym konkretny (prawie) plan imprezki^^ ja bardzo chętnie wybiore się na jakis większy konwent po szaleństwach Yurikonu 2 ^^

Offline sivy

konwent
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 30, 2003, 09:42:48 pm »
Cytat: "grzybek"
HI!

 Przeciez na Ryuconie bylo wiele trawy wiec tam mozna bylo sie rozbic - mi by to odpowiadalo ;)

pozdrawiam
Grzybek


No wiesz Olsztyn jest wystarczajacym miastem(wsia) zeby sie rozbijac, a czy Ci chodzi o namiot czy samochod to juz twoja sprawa  :D
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 29, 2003, 01:02:55 pm »
Cytat: "Lina_"
musiała bym sobie odłożyć sporo szmalu więc jeśli byś mógł to chciała bym konkretny (prawie) plan imprezki^^ ja bardzo chętnie wybiore się na jakis większy konwent po szaleństwach Yurikonu 2 ^^


Kon nie wiem czy bedzie jakis taki wiekszy. Mam nadzieje, ze tak. CO do planu jest caly czas w produkcji. A cena na cale szczescie jest mniejsza. Doszlo do jedynych 20 zeta.
Jezeli nudzicie sie w domu, to mozecie odwiedzic nasz kon. Gwarantuje, ze pewnie jak kazdy posypie sie na maxa :) Wiec ubaw moze byc niezly. Ale nie martwcie sie. Postaram sie w razie czego reanimowac go :P

Pozdroofka (sorx, ze dopiero teraz, ale wakacje, nauka i jeszcze kupa innych pi****low)

grzybek

  • Gość
konwent
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 09, 2003, 08:59:17 pm »
hi!

 Heh ale jedne konwenty sypia sie bardziej a inne mniej :)
pozdrawiam
Grzybek

 

anything