Autor Wątek: konwent  (Przeczytany 15267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szmergiell

konwent
« dnia: Kwiecień 10, 2003, 12:58:14 pm »
Czy przyjechał(a)byś na konwent organizowany w Inowrocławiu?
Woj. kujawsko-pomorskie. Jakieś 35-40 km od Bydgoszczy.
Orientacyjny termin październik/listopad. Czas trwania - weekend.
Cena jakieś 20-25 złotych.
Piszcie co o tym sądzicie!

Offline Kik

konwent
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:11:00 pm »
a skąd mam niby wiedzieć czy bym przyjechał jak nawet nie znam planu imprezy i nie wiem czy to co będzie tam prezentowane mnie zainteresuje? przecież nie będę jechał i wydawał 60-70zł(trzeba jeszcze pociąg doliczyć)
w ciemno...

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:22:53 pm »
Cytat: "Kik"
a skąd mam niby wiedzieć czy bym przyjechał jak nawet nie znam planu imprezy i nie wiem czy to co będzie tam prezentowane mnie zainteresuje? przecież nie będę jechał i wydawał 60-70zł(trzeba jeszcze pociąg doliczyć)
w ciemno...


Plan - to co zwykle. Troche klasyki, hentai tez sie pewnie znajdzie.
Na pewno beda konkursy.
Ale glownie chodzi mi o to, czy przyjechalibyscie, kiedy plan przypasilby wam.

P.S. Skladajcie propozycje na idealny plan konwentu :)

[Marzenia sie spelniaaaajaaaaa :) "fiu, fiu"]

Offline Kik

konwent
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:31:30 pm »
nie da się niestety ustalić planu idealnego...wiesz...ja najchętniej napiłbym się paru piwek(tu na drodze najczęściej staje organizacja), pogadał ze znajomymi, pośpiewał karaoke, ewentualnie coś oglądnął...coś dobrego(i tu jest najważniejszy problem...to co dla mnie jest dobre nie musi wcale być dobre dla innych)...może jeszcze jakieś ciekawe night session(w nocy jest najlepszy klimat w końcu)...

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:37:03 pm »
Cytat: "Kik"
ewentualnie coś oglądnął...coś dobrego(i tu jest najważniejszy problem...to co dla mnie jest dobre nie musi wcale być dobre dla innych)...

Zawsze mozna zrobic cos w stylu Slaughter Room a'la reANIMation, co nie? :)

Offline Kik

konwent
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:44:11 pm »
nom...ale na jakiej zasadzie by to działało bo osobiście na reANIMation nie byłem ale cośtam czytałem cytuję: "Dość intrygującym pomieszczeniem była rzeźnia czyli "slaughter", gdzie z założeń organizatorów miały być "animki na życzenie".
czyli rządziłoby prawo większości mam rozumieć ;]

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:48:34 pm »
Cytat: "Kik"
nom...ale na jakiej zasadzie by to działało bo osobiście na reANIMation nie byłem ale cośtam czytałem cytuję: "Dość intrygującym pomieszczeniem była rzeźnia czyli "slaughter", gdzie z założeń organizatorów miały być "animki na życzenie".
czyli rządziłoby prawo większości mam rozumieć ;]


CHyba, ze jestes szerokim w barach dresem, ktory chcialby narzucic innym swoje zdanie i chec ogladania anime, jakiego ty chcialbys. Ale to z kolei moze wiazac sie z przymusowym opuszczeniem zajmowanego przez konwent lokalu przy pomocy kilku wyrosnietych panow z plakietkami "Security" :P

Ale zawsze mozna sprobowac :D

P.S. No a co o glownym pomysle konwentu w Inowroclawiu??? Wbilbys sie tam?

Offline Kik

konwent
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:55:40 pm »
wiesz ja akurat do Inowrocławia nie mam aż tak blisko i musiałbym się baaardzo dobrze zastanowić...zawsze jakaś okazja do wyrwania się ze swojego miasta...ale jeśli to Twój/Wasz pierwszy konwent to nieźle będziecie musieli go wypromować...zawsze nowe pomysły możesz zamieszczać właśnie w tym topicu ;]

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:02:27 pm »
Bede zamieszczal, o to nie masz sie co obawiac.
Edycja konu jest pierwszą, ale za to z pomyslem :D
Wiem, wiem - kazdy tak mowi :P
Ale jest jeszcze ponad szesc miechow, wiec jest sporo czasu na dopracowanie go i dopiecie na ostatni guzik.
Takze pojawi sie strona, ale z tym jeszcze troche. Ale ofcouz jednym z glownych miejsc, gdzie beda info oraz dane jest to forum.

A z wypromowaniem bedzie trzeba kombinowac, ale jak juz pisalem, jest jeszcze sporo czasu... :D

Pozdrawiam - i przyjezdzajcie :D

Offline Kik

konwent
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:09:50 pm »
przypomniał mi się jeszcze jeden minus całego przedsięwzięcia...we wrześniu jest Asucon...to może baaardzo wpłynąć na ilość uczestników konwentu w Inowrocławiu...ludzie po prostu nie będą mieli kasy...

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:12:43 pm »
Cytat: "Kik"
przypomniał mi się jeszcze jeden minus całego przedsięwzięcia...we wrześniu jest Asucon...to może baaardzo wpłynąć na ilość uczestników konwentu w Inowrocławiu...ludzie po prostu nie będą mieli kasy...


Wiem, ze to moze byc jeszcze jeden problem, ale licze na to, ze zbyt duzo ludzi nie bedzie mialo kasy aby tam jechac. W koncu cena jest dosyc duza, a i z ta akredytacja jest pewien problem.
Ale jeszcze zawsze mozna minimalnie zmienic termin tego conu.
Takze ludzie z Północy [może] nie beda chcieli jechac tak daleko na poludnie :P

Offline Kik

konwent
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:21:23 pm »
Cytat: "szmergiell"
ale licze na to, ze zbyt duzo ludzi nie bedzie mialo kasy aby tam jechac

z tego co mi wiadomo to dużo ludzi tam jedzie ;] w tym zresztą ja

Cytat: "szmergiell"
Takze ludzie z Północy [może] nie beda chcieli jechac tak daleko na poludnie

jedzie na przykład mój znajomy z Kołobrzegu...takich ludzi na pewno będzie więcej... ;]

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:28:32 pm »
Zawsze warto pomarzyc... i sprobowac namowic kilku ludzi :D
Rowniez mozna zmienic date.
LUUUUUUDZIEEEEEE PRZYJEDZCIE DO NAAAAAASSSSSSSSSS !!!!

:D

Offline szmergiell

konwent
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 11, 2003, 12:24:31 pm »
W odpowiedzi na ankiete [a gdzie to q***a jest???] instruuje :D
Inowroclaw znajduje sie w woj. Kujawsko-Pomorskim. Lezy ok. 35-40 km od Bydgoszczy. Lezy nad rzeka Notec. Jakies szczegolne informacje??? Moge napisac :D Tylko musze znalezc szczegolowe info pod adresem www.encyklopedia.pl :D

P.S. Postujcie czy przyjechalibyscie do Inowroclawia na konwent !

grzybek

  • Gość
konwent
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 19, 2003, 10:20:55 am »
Hi !

 Do Inowroclawia daleko az tak nie mam i moze bym sie tam pojawil. Zreszta Asucon nie jest na poczatku wrzesnia...
No ale na poczatku wrzesnia szykuje cos 3city wiec tez trudno powiedziec...
pozdrawiam
Grzybek

 

anything