Autor Wątek: Rozmowy o Euro.  (Przeczytany 21563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JJ

  • Gość
Rozmowy o Euro.
« dnia: Czerwiec 12, 2006, 07:57:26 pm »
Zapraszam do kulturalnych rozmów na ten temat - o ile są możliwe.

Offline Husiat

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:01:11 pm »
Fajnie... Napisałem w teacie, który jeszcze niedawno był wyżej . . . Spokojnie, na poziomie. . . Tylko dlaczego ten temat JUŻ NIE ISTNIEJE? :evil:  Czy to jest jakaś dyskryminacja "nie-modów" ?   Napiszę jeszcze raz: :?
Malal <--- masz rację że niepotrzebnie zamkneli temat, ALE z modami nie walcz, bo choć racja po twojej stronie, to oni mają większą władzę. . .
Bless <--- skoro temat nie łamie zasad regulaminu, to czemu go zamykasz? To jest kolejny dowód na to, że moderator nadużywa swojej władzy, a tak być nie powinno. . .

Właśnie gdy skończyłem pisać ten post, to temat... ZNIKNĄŁ :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
NO ZAŁAMAĆ SIĘ MOŻNA . . .   :roll:  :roll:  :roll:
JJ <--- ciekawe jak długo utrzyma sie twój temat . . .  ;)  :roll:  :roll:  :roll:

Offline Supeł

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:04:08 pm »
Żeby byc  OK co do malala to temat powinien być zamknięty a JJ powinien dostąc ostrzeżenie. Albo powinno się przeprosić Malala i odblokowac mu konto (skasowano jego 4 tematy w których namawiał do kulturalnej rozmowy o euro i zbanowano, nieładnie - PiSowsko, PrLowskie metody zamykania komuś ust, ludzie walczyli i gineli za wolność słowa). Tyle, że malal nie jest modem, ale może być kozłem ofiarnym...

A jeśli idzie o top 8 to ja bym chciał poznać plan działania i wykożystania poszczegolnych armii/ graczy przeciwko innym armiom, może wtedy wyjasni się dlaczego, niektóre osoby (powodujące krytyke) są w składzie. Pozdrawiam

JJ

  • Gość
Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:11:47 pm »
Do rozmów o moderacji jest temat moderacja.

Offline malal

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:14:12 pm »
Doczekam sie przeprosin za nieuzasadnione zbanowanie od pana moderatora?
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Offline Nehan

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:15:14 pm »
Widzę, że znowu przegapiłem największe zamieszanie.

Offline bless

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:15:40 pm »
Przeprosin nie doczekasz. Nie jestes instancja, przed ktora musialbym sie tlumaczyc. Moze bym to nawet zrobil (bo zwykle wychodze uzytkownikom forum naprzeciw), lecz przedstawiona przez ciebie forma jest po prostu nieakceptowalna.
Skoro tak sie znasz na prawie, to sam sie do niego stosuj. Masz uwagi na temat pracy moderatora? Zglos je do administracji. Zakladanie do tego osobne tematu jest nieuzasadnione i samo w sobie jest karane. Podobnie jak nieautoryzowane publikowanie prywatnej korespondencji. Zasluzyles sobie na bana juz z 3 razy. I dlatego tymczasem pozostajesz zbanowany (ban wkrotce zacznie dzialac). Sprawe wyjasnie z administracja i ustalimy, czy mozna cie potem z powortem, warunkowo, odblokowac.
Tymczasem jest temat zalozony przez Jacka. Tam mozna sie wypowiadac na temat Euro. Uprzedzam z gory, ze zadnych flejmow nie bedzie. Bede temat uwaznie obserwowal.
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline malal

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:18:03 pm »
Jestes smieszny.Zalozylem temat zgodnie z regulaminem a ty bezprawnie go skasowales.......nei umeisz przyznac sie do bledu......Nie nadajesz sie na Moda....jakbys mial odrobine przyzwoitosci to bys zrezygnowal
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

JJ

  • Gość
Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:19:46 pm »
W wolnej chwili przerzucę OT do tematu moderacja.

Offline Husiat

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:23:03 pm »
Nie no, nie przesadzaj Malal . . .
Bless, mam pytanie: czemu nie skasowałeś tematu JJ? Przecież rozmawiamy tu o tym samym co w tematach Malala? Jeżeli go NIE skasujesz, to sam sie skompromitujesz ponieważ sam przed chwilą stwierdziłeś, iż
Cytuj
Zakladanie do tego osobne tematu jest nieuzasadnione i samo w sobie jest karane.

A w tym temacie wypowiadamy się przecież nie o EURO (choć taki jest temat), a o pracy modów :roll:  :roll:
Powodzenia . . . :badgrin:

EDIT

Skoro JJ chce przerzucić to posty, to cofam kasowanie jego tematu. ALE jednocześnie powinieneś zdjąć bana z Malala. Zrobił to samo co JJ (założył temat odnośny do tematu TOP 8) a został zbanowany w przeciwieństwie do JJ . . .   Drugim wyjściem jest zbanowanie JJ, a tego nie chcę więc pozostaje jedna droga . . .

Offline bless

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:24:47 pm »
Malal, albo przeniesiesz swoje uwagi do tematu "moderacja", gdzie ich miejsce, albo zmusisz mnie do tego, bym i ten temat zamknal. Twoje obecne zachowanie jest po prostu szczeniackie i tylko pogarszasz nim swoja sytuacje, zaś innym uniemozliwiasz prowadzenie rozmowy w tym temacie.
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline malal

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:27:08 pm »
Ja tylko oczekuje przeprosin za twoj ewidetny blad.........to ty zachowujesz sie szczeniacko idac w zaparte MOD MA ZAWSZE RACJE.....a wracajac do EURO to pytam sie jaka byly kryteria wyboru?
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

szafa@poznań

  • Gość
Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:27:23 pm »
a ja chcialbym kulturalnie sie dowiedziec jakimi armiami graja nasi reprezentanci :D

jakby byl jakis zarys armi to juz w ogole bomba (ale to juz szczegoly taktyki, pewnie lepiej o tym nie pisac bo kto wie kto to czyta :P np, jakis konfident druzyny amerykanskiej :P)

Shino

  • Gość
Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:27:27 pm »
Cytat: "Supeł"
A jeśli idzie o top 8 to ja bym chciał poznać plan działania i wykożystania poszczegolnych armii/ graczy przeciwko innym armiom, może wtedy wyjasni się dlaczego, niektóre osoby (powodujące krytyke) są w składzie. Pozdrawiam

ja jeszcze chcialbym poznac kiedy gracze z top 8 grali juz na zasady euro (na jakim turnieju) bo i taki argument padl... (obawiam sie, ze tylko ok. polowy juz tak gralo...) ;)  ;)  

mam takie male niewinne pytanko.. przez przypadek skasowalem printscreeny z pulpitu bo mi miejsca na nim brakowalo.. moze mi ktos je przeslac? ;)  \(prosilbym na priv)

(tym rzem za zamieszane spowodowane moim postem z gory przepraszam...bo juz troche za duze tego euro...)

Offline Fluffy

Rozmowy o Euro.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:30:03 pm »
Ja z kolei wysłąlem swoje pytania i przedstawienie sprawy na priv Robsona, zgodnie z jego prośba wcześniejszą prośbą. Czekam teraz nieceirpliwie na odpowiedż.
Z mojej strony żadnego flame'a na forum już nie będzie, szkoda mi na to czasu.
Pozdrawiam!

Ps: Ze swojej strony też wysłałem maila do Niedziela z propozycją spotkania i załągodzenia sprawy, tez czekam na odpowiedź.
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..