Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2640 dnia: Luty 23, 2017, 07:30:29 pm »
W Boruto nareszcie kończy się to co było w filmie. W najnowszym rozdziale pojawia się kilka motywów, których w filmie nie było, a pewnie będą rozwijane w dalszych rozdziałach.
Jakoś mam mieszane uczucia co do tej mangi. Brakuje tam tego czegoś z wciągnęło mnie w Naruto. No i na nowy rozdział trzeba czekać cały miesiąc. Nie lubię tyle czekać na shoneny więc chyba na razie cobie odpuszczam.

Offline Doctus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2641 dnia: Marzec 04, 2017, 10:47:18 pm »
Komediowe odcinki Naruto Shippuuden z przygotowaniami do ślubu niestety są słabiutkie. Ani humor nie działa, ani interakcje między postaciami jakoś szczególnie nie urzekają. Relacja Shikamaru - Temari niczym nie zachwyca, a przypomina jedynie podchody dzieci z gimnazjum. A miłoby było, gdyby przedstawili nam ich związek, skoro w Boruto: Naruto Next Generations będą już mieli dziecko. Marnują odcinki na opowiadanie nic nie wnoszącej historyjki o poszukiwaniu prezentu ślubnego, zamiast poświęcić czas na przedstawienie relacji między różnymi postaciami.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2642 dnia: Marzec 05, 2017, 12:12:12 pm »
Odcinki komediowe w Naruto zawsze były bardzo słabe i głupie. Żarty przeważnie ograniczały się do pierdzenia i wdeptywania w gówno.
Zresztą teraz już im nie zależy na tym aby była jakaś fabuła. W kwietniu zaczyna się emisja anime Boruto to teraz po prostu chcą zapchać czas antenowy byłe czym aby była ciągłość emisji. Nie ma się co spodziewać czegoś wartego uwagi.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2643 dnia: Marzec 07, 2017, 12:20:40 pm »
Przeczytałem najnowszy rozdział Boruto i muszę stwierdzić ze niepodobna mi się kierunek w którym to idzie.Film był średni a manga jest nawet gorsza.Postać głównego bohatera zupełnie mi nie podchodzi, reszta dzieciaków jest nijaka, wrogowie nudni  a Sarada na którą tak liczyłem została zepchnięta na drugi plan i bardzo szybko zaczęła się rumienić podczas rozmów z Boruto.Zupełnie nie kupuje wątku z Boruto zapatrzonego w Sasuke jako w jakiś wzór do naśladowania.Całość jest wtórna tylko w tej wtórności mocno nijaka.To co działało w Naruto tutaj jest po prostu nieudolnie skopiowane.
Mam nadzieję ze potem będzie lepiej.Pierwsze rozdziały Naruto też dupy w końcu nie urywały, ciekawie zrobiło się dopiero gdzieś tak od egzaminu na Chunina.Może i Boruto też z czasem się rozkręci bo jak na razie zapowiada się kolejny Dragon ball Super czyli słaby skok na kasę bazujący na sentymencie fanów tytułu.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Doctus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2644 dnia: Marzec 11, 2017, 09:15:30 pm »
Cytuj
To co działało w Naruto tutaj jest po prostu nieudolnie skopiowane.

To właśnie coś czego obawiałem się najbardziej w kontekście przygód Boruto.

Offline Doctus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2645 dnia: Kwiecień 12, 2017, 01:42:10 pm »
Pierwszy odcinek Boruto: Naruto Next Generation za nami. Jak oceniacie? Większość odcinka oceniam jako średnio-słabą historyjkę, jakich cała masa w uniwersum Naruto. Natomiast wiele aspektów działa tutaj jako dzieło dla wybranej, doświadczonej grupy odbiorców. Widać że nie chcieli ponownie przedstawiać pokolenia Shinobi od szkoły ninja do egzaminów na Chunina i już w pierwszej scenie przedstawili akcję z przyszłości. I nagle pytania same się nasuwają - co do tego doprowadziło? ile w niej lat ma Boruto? co to za oznakowanie na ciele jego, i jego oponenta? Pamiętam że podobny patent zastosowano w pierwszych odcinku Naruto Shippuuden, gdzie już w pierwszym odcinku mieliśmy przeskok czasu w przyszłość i scenę ze spotkania z Sasuke. Czekam na dalszy rozwój, bo jeszcze nie znudziło mi się oglądania zaawansowanej technologicznie Konohy, i chcę wiedzieć w jakich kierunkach popchną te dzieciaki.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2646 dnia: Kwiecień 12, 2017, 02:50:01 pm »
Odcinek dla mnie taki sobie i nie zapowiada się, że w przyszłości będzie lepiej. Manga ma dopiero 11 rozdziałów i obejmuje tylko to co było w filmie kinowym. A że manga wychodzi raz na miesiąc szybko zabraknie materiału na anime i zaczną się fillery, albo w odcinkach będą dodawać jakieś wymyślone wydarzenia aby maksymalnie przedłużyć odcinek. W mandze pierwszy znaczek na ciele Boruto pojawił się jak zabił pewnego złego kolesia, który twierdził, że jest bogiem. Pewnie to coś w stylu przeklętej pieczęci u Sasuke i im więcej ciała będzie pokrywać tym stanie się silniejszy.

Offline vault_boy

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2647 dnia: Październik 07, 2017, 07:07:04 pm »
Nie mogę się doczekać kiedy fabuła Boruto w końcu zbiegnie się z filmem kinowym, bo coraz ciężej mi się ogląda. Od kiedy skończył się wątek córki członka Korzenia i zapieczętowanej w niej bestii zaczęły się pojawiać coraz gorsze zapychacze. Odcinek przed wycieczką do Wioski Mgły miał kilka znośnych momentów, jak dyskusja o tym czemu młodsze pokolenie jest słabsze od swoich przodków (żeby później zwieńczyć to kolejnym głupim wybrykiem synalka Hokage). Odcinek z z wycieczką próbuje już zmęczyć kilka dni. Kishimoto czuwa jeszcze nad tym projektem? Bo osobiście widzę coraz mniej jego ręki przy fabule nowych odcinków.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2648 dnia: Styczeń 18, 2018, 03:18:37 pm »
Ostatnio nadrobiłem końcówkę Naruto, bo przypomniałem sobie, że przez te filery na tyle odpuściłem anime że mam niesamowite braki. Animacje w kluczowej walce dawały radę, chociaż moje oczekiwania były większe. Od razu zabrałem się za Boruto i po piętnastu odcinkach mogę stwierdzić, że twórcy potrafią zaintrygować widza. Saga z córką shinobi od korzeni była całkiem niezła, ja się przyznam nie spodziewałem się że to przewodnicząca będzie naczyniem dla bestii. Jednak fabuła idzie dalej i chociaż chciałbym, aby odbyły się już testy na genina i młodzi shinobi dobrali się w trzyosobowe grupy, to te szczeniackie zabawy mają w sobie jakiś urok nawet dla tych osób, które wychowywały się na przygodach pierwszej generacji.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2649 dnia: Maj 25, 2018, 10:35:04 pm »
Nie wiem czemu po serii zapchaj dziur gdzie akcja szła do przodu niczym w modzie na sukces po powrocie do wydarzeń z mangi, pędzi jak szalona. Cały turniej na chunina jest niezwykle dynamiczny, a starcie Boruto z Shikadaiem aż prosiło się o dłuższą batalię. Mam mieszane odczucia co do nowego narzędzia shinobi. Synalek Naruto zaczyna już irytować, a dodatkowo zrobiono z niego totalnego oszusta. Nie podoba mi się ten zabieg. Starszyzna z Konohy powinna bez problemu przejrzeć pomoc jaką posiada Boruto. Że niby Sasuke ma najlepszy wzrok w wiosce? :lol:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2650 dnia: Maj 26, 2018, 04:25:16 pm »
A mi wręcz przeciwnie. To ma sens. W końcu cała kultura shinnobi opiera się na podstępach i oszustwach (w końcu nawet w akademii było powiedziane, że na testach albo można posługiwać się wiedzą, albo tak oszukiwać aby nie dać się złapać). Co do Boruto jest on irytujący, ale i to ma logiczne wyjaśnienie. Naruto nigdy nie miał rodziny, więc nie wie jak się nią zająć. A że jest Hokage to jego rodziną jest cała wioska i nie ma czasu na domowe sprawy. Boruto próbuje na siłę zdobyć jego uwagę i uznanie za wszelką cenę. Skoro nie może jako syn to przynajmniej jako shinnobi.


To już nie jest ta sama manga co kiedyś.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2018, 04:28:48 pm wysłana przez Hollow »

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2651 dnia: Maj 26, 2018, 05:22:31 pm »
Tylko, że cwaniactwo o jakim piszesz w Naruto miało podłoże techniczne (kopiujący Sasuke, wykorzystujący piasek Gaara, podmieniająca duszę Ino itd w egzaminach na chunina). Co innego w walce gdzie mają być ocenione realne umiejętności geninów. Można odwrócić czyjąś uwagę w nieczysty sposób ale mimo wszystko za przegięcie uważam korzystanie z narzędzia pozwalającego wykorzystywać techniki wszystkich natur czakry. Nikt tego nie widzi, a gdzie są sharingany i chłodna kalkulacja. Ot genin nigdy do tej pory nie wykonujący techniki wodnej nagle potrafi pokonać jeden etap egzaminu tworząc zaawansowaną technikę z tego kraju. W każdym etapie Boruto oszukuje, nawet w starciu z najlepszym przyjacielem. To zwykły cwaniak, który nigdy nie powinien zostać shinobi. Ciągle gada o honorze, a sam nie ma go w sobie.

Samo narzędzie jest moim zdaniem udanym pomysłem, który może wnieść sporo innowacji do mangi czy anime.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2652 dnia: Maj 31, 2018, 09:46:16 pm »
No to za tydzień będziemy mieli starcie Boruto/Sarada vs Shinki. Walka zapowiada się smakowicie, skoro nawet Mitsuki nie był pewien triumfu w starciu z synem Gaary. Ciut mało logicznie skonstruowali tę pucharową drabinkę.

I rozbraja mnie motyw iż wszyscy są zaskoczeni metodami technik ninja z danych krajów. Pojawia się lalkarz i wszyscy wow... Nie uczą ich tego? Nie mają Internetu? :smile: No mają. Historie i pojedynki z Naruto miały miejsce 10 lat temu, a odnoszę wrażenie jakby przeszło 1000 lat.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2653 dnia: Czerwiec 02, 2018, 08:54:20 am »
Boruto ma dopiero 24 rozdziały !? Za szybki to my nie doczekamy się zakończenia tej mangi.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2654 dnia: Czerwiec 07, 2018, 07:24:57 pm »
Dzisiejszy odcinek 12/10

Nie pamiętam ostatniego tak okazałego odcinka, cieszy mnie że miałem rację w wielu sprawach. Naruto zachował się podręcznikowo i skarcił małego oszusta niczym szczęście Glika przed Mundialem. Sama walka doskonała, zdziwiony byłem natomiast nagromadzeniem totalnie fundamentalnych wątków. Zdemaskowanie Boruto, odkrycie kto nim manipulował a także pojawienie się wrogów nad Konohą. Czyżby powtórka z Pain Saga?

Spoiler: pokaż
Tytuły następnych czapterów świadczą o tym, iż Naruto zostanie porwany!

Zapowiada się ciekawe lato :wink:

 

anything