Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 251204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2640 dnia: Luty 23, 2017, 07:30:29 pm »
W Boruto nareszcie kończy się to co było w filmie. W najnowszym rozdziale pojawia się kilka motywów, których w filmie nie było, a pewnie będą rozwijane w dalszych rozdziałach.
Jakoś mam mieszane uczucia co do tej mangi. Brakuje tam tego czegoś z wciągnęło mnie w Naruto. No i na nowy rozdział trzeba czekać cały miesiąc. Nie lubię tyle czekać na shoneny więc chyba na razie cobie odpuszczam.

Offline Doctus

• Czeladnik
« Odpowiedź #2641 dnia: Marzec 04, 2017, 10:47:18 pm »
Komediowe odcinki Naruto Shippuuden z przygotowaniami do ślubu niestety są słabiutkie. Ani humor nie działa, ani interakcje między postaciami jakoś szczególnie nie urzekają. Relacja Shikamaru - Temari niczym nie zachwyca, a przypomina jedynie podchody dzieci z gimnazjum. A miłoby było, gdyby przedstawili nam ich związek, skoro w Boruto: Naruto Next Generations będą już mieli dziecko. Marnują odcinki na opowiadanie nic nie wnoszącej historyjki o poszukiwaniu prezentu ślubnego, zamiast poświęcić czas na przedstawienie relacji między różnymi postaciami.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #2642 dnia: Marzec 05, 2017, 12:12:12 pm »
Odcinki komediowe w Naruto zawsze były bardzo słabe i głupie. Żarty przeważnie ograniczały się do pierdzenia i wdeptywania w gówno.
Zresztą teraz już im nie zależy na tym aby była jakaś fabuła. W kwietniu zaczyna się emisja anime Boruto to teraz po prostu chcą zapchać czas antenowy byłe czym aby była ciągłość emisji. Nie ma się co spodziewać czegoś wartego uwagi.

Offline Zeromus

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2643 dnia: Marzec 07, 2017, 12:20:40 pm »
Przeczytałem najnowszy rozdział Boruto i muszę stwierdzić ze niepodobna mi się kierunek w którym to idzie.Film był średni a manga jest nawet gorsza.Postać głównego bohatera zupełnie mi nie podchodzi, reszta dzieciaków jest nijaka, wrogowie nudni  a Sarada na którą tak liczyłem została zepchnięta na drugi plan i bardzo szybko zaczęła się rumienić podczas rozmów z Boruto.Zupełnie nie kupuje wątku z Boruto zapatrzonego w Sasuke jako w jakiś wzór do naśladowania.Całość jest wtórna tylko w tej wtórności mocno nijaka.To co działało w Naruto tutaj jest po prostu nieudolnie skopiowane.
Mam nadzieję ze potem będzie lepiej.Pierwsze rozdziały Naruto też dupy w końcu nie urywały, ciekawie zrobiło się dopiero gdzieś tak od egzaminu na Chunina.Może i Boruto też z czasem się rozkręci bo jak na razie zapowiada się kolejny Dragon ball Super czyli słaby skok na kasę bazujący na sentymencie fanów tytułu.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Doctus

• Czeladnik
« Odpowiedź #2644 dnia: Marzec 11, 2017, 09:15:30 pm »
To co działało w Naruto tutaj jest po prostu nieudolnie skopiowane.

To właśnie coś czego obawiałem się najbardziej w kontekście przygód Boruto.

Offline Doctus

• Czeladnik
« Odpowiedź #2645 dnia: Kwiecień 12, 2017, 01:42:10 pm »
Pierwszy odcinek Boruto: Naruto Next Generation za nami. Jak oceniacie? Większość odcinka oceniam jako średnio-słabą historyjkę, jakich cała masa w uniwersum Naruto. Natomiast wiele aspektów działa tutaj jako dzieło dla wybranej, doświadczonej grupy odbiorców. Widać że nie chcieli ponownie przedstawiać pokolenia Shinobi od szkoły ninja do egzaminów na Chunina i już w pierwszej scenie przedstawili akcję z przyszłości. I nagle pytania same się nasuwają - co do tego doprowadziło? ile w niej lat ma Boruto? co to za oznakowanie na ciele jego, i jego oponenta? Pamiętam że podobny patent zastosowano w pierwszych odcinku Naruto Shippuuden, gdzie już w pierwszym odcinku mieliśmy przeskok czasu w przyszłość i scenę ze spotkania z Sasuke. Czekam na dalszy rozwój, bo jeszcze nie znudziło mi się oglądania zaawansowanej technologicznie Konohy, i chcę wiedzieć w jakich kierunkach popchną te dzieciaki.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #2646 dnia: Kwiecień 12, 2017, 02:50:01 pm »
Odcinek dla mnie taki sobie i nie zapowiada się, że w przyszłości będzie lepiej. Manga ma dopiero 11 rozdziałów i obejmuje tylko to co było w filmie kinowym. A że manga wychodzi raz na miesiąc szybko zabraknie materiału na anime i zaczną się fillery, albo w odcinkach będą dodawać jakieś wymyślone wydarzenia aby maksymalnie przedłużyć odcinek. W mandze pierwszy znaczek na ciele Boruto pojawił się jak zabił pewnego złego kolesia, który twierdził, że jest bogiem. Pewnie to coś w stylu przeklętej pieczęci u Sasuke i im więcej ciała będzie pokrywać tym stanie się silniejszy.

Offline vault_boy

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #2647 dnia: Październik 07, 2017, 07:07:04 pm »
Nie mogę się doczekać kiedy fabuła Boruto w końcu zbiegnie się z filmem kinowym, bo coraz ciężej mi się ogląda. Od kiedy skończył się wątek córki członka Korzenia i zapieczętowanej w niej bestii zaczęły się pojawiać coraz gorsze zapychacze. Odcinek przed wycieczką do Wioski Mgły miał kilka znośnych momentów, jak dyskusja o tym czemu młodsze pokolenie jest słabsze od swoich przodków (żeby później zwieńczyć to kolejnym głupim wybrykiem synalka Hokage). Odcinek z z wycieczką próbuje już zmęczyć kilka dni. Kishimoto czuwa jeszcze nad tym projektem? Bo osobiście widzę coraz mniej jego ręki przy fabule nowych odcinków.