Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2580 dnia: Maj 04, 2015, 08:35:42 am »
Mi ten film strasznie się dłużył. I walka w kosmosie była przegięciem.

Kisimoto coś nie może się pożegnać z mangą Naruto. Właśnie pojawiły się rozdziały 700.1 i 700.2 . Pierwszy jest o tym jak Kiba szuka sobie panienki i jest opisany z punktu widzenia Akamaru. Drugi to kolejna historia o tym jak drużyna 7 próbuje zobaczyć jak Kakashi wygląda pod maską. Druga jest pozycją obowiązkową dla każdego fana Kakashiego. Ciekawe co jeszcze wymyśli Kishimoto. w końcu jeszcze trochę ułamków do wykorzystania zostało ;-)

mam nadzieję też że ktoś przetłumaczy na ludzki język light novelkę Naruto.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2581 dnia: Maj 04, 2015, 04:13:16 pm »
Dzięki. Dobrze, że wspomniałeś o tych chapterach, bo tam gdzie zaglądam nic o tym nie było.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2582 dnia: Maj 07, 2015, 06:42:25 pm »
W nowym chapterze gaidena pojawiły się ciekawostki i czy naciągane czynie fajnie się czyta. Kto przeżył z akatsuki i skąd mały ma scharingana? W sumie z oryginalnych uchiha został tylko sasuke, a ten nowy może mięc przeszczepione za dzieciaka jak nagato w końcu w której jaskini była cała kolekcja oczu, a uchicha mają ciemnie włosy.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2583 dnia: Maj 07, 2015, 07:35:24 pm »
Też mi się wydaje, że to albo Orochimaru, albo Kabuto za tym stoją i dzieciak jest sztuczny  (to by wyjaśniało to ubranie które nosił kiedy był z tą dwójką). Może to też być jakaś kopia Zetsu z wszczepionym sharinnganem. To by wyjaśniało dlaczego dzieciak jest biały.
Zaciekawiła mnie też informacja na pierwszej stronie rozdziału, że to krótki spin-off. Czyli to nie jest jeszcze druga seria? I jak krótki ma to być ten spin-off?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2584 dnia: Maj 10, 2015, 07:45:53 pm »
Też się zastanawiałem nad, bo trochę mnie zbiła ta informacja z tropu, bo akcja i wydarzenia wcale nie zapowiadają krótkiego. Chyba, że autor ma na myśli krótszy od całego Naruto :)

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2585 dnia: Maj 15, 2015, 01:25:52 pm »
Nowy rozdział nie przynosi żadnych odpowiedzi za to kilka kolejnych pytań.Trzeba będzie poczekać co z tego wyniknie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2586 dnia: Maj 15, 2015, 01:51:00 pm »
Właśnie pytania kolejne dochodzą i nie wygląda, żeby miało się to skończyć za dwa chaptery. Jedyne co wiadomo to, że ta postać w kapturze też ma scharingana z przyszytymi powiekami, żeby nie zamykać oka? Ten mały wygląda na silnego, zastanawiam się czy ma cały czas aktywnego scharingana czy nie?
------------------------------
W nowym chapterze Sarada spotyka Sasuke tyle, że nie w takich okolicznościach jakich by chciała. Znowu ten nowy mały pomimo swojego wieku ma już kalejdoskop, także czekam na przebudzenie u niego rinengana.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2015, 07:05:14 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2587 dnia: Maj 21, 2015, 08:08:43 pm »
Znając historię klanu Uchiha to traktowanie rodzinę ostrymi przedmiotami jest dla nich niemal tradycją przekazywaną  z pokolenia na pokolenie.

Te oczy mogą należeć do Sasuke. W końcu Sasuke przeszczepił sobie oczy Itachiego i nie wiadomo co stało się z jego oryginalnymi oczami. A też przecież miał kalejdoskopowy sharinngan. Do rinnegana jeszcze daleka droga.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2588 dnia: Maj 22, 2015, 07:25:29 pm »
W sumie racja, obito po przeszczepie, gdzieś je schował.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2589 dnia: Maj 28, 2015, 10:38:16 pm »
Z chaotera na chapter coraz ciekawiej :). Ciekawe czy to naśladowca czy sam Danzou we własnej osobie tylko po dołożeniu oczu. Podoba mi się brak przeciągania wszystko dzieje się szybko. Ciekawe czy ci podwładni to jakieś klony białych zetsu czy może tam byli różni ninja, bo wyglądało, że kilku takich samych.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2590 dnia: Maj 29, 2015, 09:47:35 am »
Faktycznie świetnie to się prezentuje. Na Danzo jest on za młody. I do tego nie ma blizn. Wygląda na to, że to jednak klony, bo widać, że każdy ma takie same włosy. Ciekawi mnie też to, że ich symbol Uchiha na plecach ma inny kolor niż Sasuke (dolna część "lizaka"  u Sasuke ma ciemny kolor).

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2591 dnia: Maj 29, 2015, 10:38:25 pm »
W sumie nie zwróciłem uwagi na kolor znaczka. Przeraziła mnie aby ich teoria o kimś potężniejszym niż kaguya :). W sumie też to może być ktoś z akatsuki.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2592 dnia: Maj 30, 2015, 08:43:09 am »
Skoro mają zmieścić się w 10 chapterach, to do końca powinna być niezła jazda bez trzymanki. Po miesiącach przerwy wraca anime na podstawie mangi, zachęcam do obejrzenia bo filery ciągnęły się strasznie długo.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2593 dnia: Czerwiec 04, 2015, 06:13:05 pm »
Kolejny fajny chapter. Zdziwiło mnie aby, że dwóch najsilniejszych shinobi się tak motało i otrzymali takie obrażenia. Na szczęście wpadła sakura i poskładała go jedynym hitem:).

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2594 dnia: Czerwiec 04, 2015, 09:54:57 pm »
Prowizorka jak ... nic :smile: Nagle Naruciak i Saske stali się statystami, a nie shinobi. Sam Kurama rozgoniłby towarzystwo w kilka sekund...