Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 447686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2550 dnia: Styczeń 05, 2015, 05:10:46 pm »
Dalsze kontynuowanie mangi to dla mnie odcinanie kuponów od marki. Poza tym kiedy seria opowiadała o dzieciństwie Naruto średnio mi się podobała. Dopiero po powrocie z podroży z Jirayą naprawdę się wciągnąłem. A wszystko wskazuje na powtórkę z rozrywki.
Może nie jest do końca idealną kopią (w końcu nie nienawidzi go cała wioska, nie jest sierotom, ani nie ma w środku demona), ale i tak za bardzo go przypomina. No i pewnie dzieciak Naruto i Sasuke będą ze sobą chodzić. Oczywiście też przy okazji będą ze sobą walczyć i kłócić się.
Ciekawe też co się stało z Karin, Jugo i Suigetsu.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2551 dnia: Styczeń 07, 2015, 03:02:04 pm »
Ewentualna kontynuacja serii to póki co tylko projekt.Podejrzewam ze chcą zobaczyć jak film o dzieciakach się przyjmie i dopiero po tym podejmą ostateczną decyzje.Jak na razie nie ma nawet informacji czy opowieść o następnej generacji będzie mangą i/czy anime ewentualnie po prostu kolejnymi filmami.
 Jak już  pisałem mam mieszane uczucia co do tego pomysłu.Z jednej strony manga pozostawiła wiele pytań i kontynuacja odpowiedziała by pewnie na cześć z nich z drugiej strony nie mam ochoty śledzić losów syna Naruto. Osobiście wolałbym  jego młodszą siostrę albo Sarade na główną bohaterkę. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2552 dnia: Styczeń 19, 2015, 10:10:39 pm »
Okładka ostatniego tomu:

http://i.imgur.com/qJ7ySK8.jpg

Naruto Uzumaki, tak po prostu.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2553 dnia: Styczeń 20, 2015, 10:04:09 am »
Mimo, że okładka prosta to i tak podoba mi się.
Ciekawe czy po zakończeniu magi wydadzą jakiś kompletny Data Book. Dawno  temu wydali jakiś, ale ż manga trwała to już dawno się zdezaktualizował...

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2554 dnia: Luty 23, 2015, 09:23:23 pm »
Kilka dni temu pojawił się całkiem przyjemny chapter walentynkowy, takie spóźnione info, jakby ktoś nie wiedział :wink:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2555 dnia: Luty 24, 2015, 04:58:07 pm »
Chodzi o to dwustronicowe o Naruto i Hinacie na randce?

Offline Itachi


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2557 dnia: Luty 24, 2015, 08:01:06 pm »
To jakiś doujin?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2558 dnia: Kwiecień 13, 2015, 09:30:37 am »
Od dzisiaj w Biedronce można kupić Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 na PC. Grał ktoś w to?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2559 dnia: Kwiecień 15, 2015, 03:43:00 pm »
Też widziałem właśnie i się zastanawiałem czy kupić. Świeżo po premierze zdobyłem to z bliżej nieznanych miejsc, ale niestety nie działało poprawnie. Dołączam się do pytania. 

Offline CoraX

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2560 dnia: Kwiecień 15, 2015, 07:32:44 pm »
Kupiłem, spróbowałem. Jak na 20 zł może być. Polowałem już na tą grę jakiś czas. Jeśli lubicie bijatyki ze storyline to warto kupić.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2561 dnia: Kwiecień 15, 2015, 08:23:04 pm »
A jak ze sterowaniem? Z bijatykami na pc różnie z tym bywa.

Offline CoraX

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2562 dnia: Kwiecień 16, 2015, 08:48:33 pm »
Gram tylko na pc więc dla mnie starowanie jest zupełnie normalne. Dopasowuje sobie klawisze na klawiaturze i myszce do moich preferencji. Nie jestem w stanie porównać do konsoli bo z nich nie korzystam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2015, 09:47:33 pm wysłana przez CoraX »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2563 dnia: Kwiecień 23, 2015, 02:58:54 pm »
No to mamy pierwszy rozdział nowego Naruto. Wygląda na to, że wszystko zaczyna się od nowa. Po raz kolejny mamy dzieciaki shinnobi próbujące zdać test na genina i zdobyć opaskę. Tym razem tym samotnym i opuszczonym jest dzieciak Sasuke. Końcówka też wyjaśnia dlaczego nie jest ona podobna do Sakury...

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2564 dnia: Kwiecień 24, 2015, 03:42:32 pm »
Nie miałem zbyt wysokich oczekiwań względem nowego Naruto ale jak na razie jest nieźle.Przynajmniej nie wygląda to na powtórkę historii samego Naruto tylko z jego synem zamiast niego a tego obawiałem się najbardziej.Scena na końcu rozdziału ze zdjęciem Karin nawet zdołała mnie zaintrygować.Wolę jednak poczekać na drugi rozdział zanim wyrobie sobie jakąś opinię.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"