trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 448923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2535 dnia: Listopad 08, 2014, 04:36:39 pm »

Znalazłem ciekawą informacje.6 grudnia ma wyjść kolejny film Naruto "The Last"  który będzie się dział podczas 15 letniej przerwy  pomiędzy rozdziałami i który jako jedyny będzie kanoniczny dla mangi.Autorem scenariusza dla  filmu jest sam Kishimoto.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2536 dnia: Listopad 08, 2014, 07:03:10 pm »
Świetna wiadomość. Mam tylko nadzieję, że film dokończy wątki z mangi, a nie jak w poprzednich filmach pojawią się jacyś shinobi z nieznanej wioski, z dziwnymi mocami, którzy będą dybać na osobę, którą będzie ochraniać Naruto. Do tej pory taka fabuła była większości filmów kinowych serii Naruto.
Marzy mi się aby wydali jakiś kompletny Data Book po zakończeniu tej mangi. Teraz kiedy seria się skończyła mogliby coś takiego wydać.

Offline Metafron

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2537 dnia: Listopad 27, 2014, 12:57:21 pm »
Trochę tak dziwnie wchodzić raz na tydzień na mandareadera i przegladać to wszystko bez Naruto. Choć też uważam, że dobrze, że już się zakończył, bo jednak to już zaczeła być telenowela..
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2538 dnia: Listopad 27, 2014, 01:20:54 pm »
To prawda. Mogliby usunąć cały wątek reinkarnacji i Kaguyi i ta manga nic by nie straciła. Prawie jakbym czytał fillery.
Aż się boję co Kishimoto wymyśli na wiosnę. Inwazję kosmitów?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2539 dnia: Grudzień 02, 2014, 12:28:06 pm »
Wiadomo kiedy kończy się anime? co się dzieje teraz w anime?

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2540 dnia: Grudzień 02, 2014, 01:10:10 pm »
Spoiler: pokaż
Naruto nawraca Obito na ścieżkę dobroci, aktualnie nic ciekawego. Teraz nawet chyba filery doszły.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2541 dnia: Grudzień 02, 2014, 01:15:58 pm »
ciekawe czy chcą dociągnąć anime do wiosny aby je kontynuować razem z nową serią mangi. Teoretycznie to możliwe. Trochę materiału na odcinki zostało, do tego dorzucą trochę fillerów, kilkadziesiąt odcinków retrospekcji tragicznej przeszłości bohaterów i kilka miesięcy może to jeszcze potrwać.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2542 dnia: Grudzień 02, 2014, 03:09:11 pm »
Z samej mangi mamy jeszcze materiał na dobre 50 odcinków, mam nadzieję że finałowe starcie będzie porządnie zrealizowane, a nie zaprojektowane po łebkach jak w mandze. Filery mają być przez krótki czas, a nie tak, jak zazwyczaj nawet kilka miesięcy.

Z pewnością twórcy będą chcieli przedłużać anime do granic możliwości, w końcu nie ucina się głowy kurze, która znosi złote jaja :wink:

Też czujecie taką pustkę w środy (ostatnio też czwartki) kiedy zawsze czekało się na nowy chap?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2543 dnia: Grudzień 09, 2014, 09:37:17 pm »
Niedawno wyszedł rozdział 699,5 . Dwie stroniczki o pierwszej randce Hinaty z Naruto. Nic ciekawego, ani godnego uwagi. Ot taka ciekawostka bez znaczenia...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2544 dnia: Grudzień 10, 2014, 06:28:15 pm »
Dasz namiary, bo w googlach nic mi nie wyszło?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2545 dnia: Grudzień 22, 2014, 03:12:00 pm »
Niedawno widziałem trailer ostatniego filmu kinowego i trochę rozczarowuje:


Tak jak w poprzednich filmach pojawia się nowy nieznany wróg i Naruto musi z nim walczyć. A walka i tka skończy się tym, że Naruto Pierdyknie komuś z rasengana o dziwnym kolorze. Jak to było we wszystkich poprzednich. Właściwie to miałem nadzieję, że wrogiem będzie Orochimaru.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2546 dnia: Grudzień 22, 2014, 07:18:43 pm »
Zagadza się, wygląda tak jak piszesz Naruto poleci małym rasenganem w kierunku nowego wroga. Szkoda myślałem, że na ostatni film się wysilą.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2547 dnia: Grudzień 23, 2014, 04:07:21 pm »
Z tego co słyszałem film pokaże jak  Naruto i Hinata zostali parą.Dobre i to bo Manga przeskakuje 15 lat do momentu gdy są dorośli i mają już dzieci.Co do samego wroga i walk to też wątpię by film zaskoczył czymś nowym ale może wyjaśnią kilka rzeczy odnośnie losu  niektórych postaci.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2548 dnia: Grudzień 29, 2014, 09:05:14 pm »
Dawno już nic nie pisałem w tym wątku, manga zakończona więc pozostało tylko anime, które właśnie weszło w najważniejszą fazę. Interesująco i ciekawie w ostatnich odcinkach przestawiono relacje pomiędzy Gaarą a Shukaku, możecie mówić i pisać co chcecie, ale DB i Naruto to dwie najlepsze mangi na świecie :smile:

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2549 dnia: Styczeń 05, 2015, 03:55:48 pm »
Sprawdziłem z ciekawości kiedy poza Japonią wyjdzie nowy film (17 stycznia) i znalazłem koleją informacje.Podobno  film kończy się zapowiedzią kolejnego filmu: "Boruto:Naruto the Movie" z Boruto i Sarada jako głównymi bohaterami.Z tego co wyczytałem istnieje pomysł by kontynuować serie ale "skupiając się na następnym pokoleniu". Mam mieszane uczucia związane z tym pomysłem.Z jednej strony ma on potencjał z drugiej syn Naruto jako główny bohater jest wybitnie mało oryginalny.Nie oszukujmy się z tego co widzieli my do tej pory jest on wierną kopią swojego ojca. 

''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"