trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 454206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2520 dnia: Październik 30, 2014, 09:17:53 am »
W sumie nie wiem, ale nie był taki łatwy, bo miał drewno i wszystkie elementy, a tam ludzie w ich obecnym stanie to za dużo.
Prawda też, że te retrospekcje przewinąłem, bo szkoda na to czasu, a reszta fajna i do tego ostatnia storna rzeczywiście dobra, bo nie sądziłem, że stracą ręce. Rozumiem, że teraz przybędzie sakura i ich poratuje.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2521 dnia: Listopad 05, 2014, 09:54:26 pm »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2522 dnia: Listopad 05, 2014, 10:27:58 pm »
Trochę złych do wykończenia zostało więc mają jak ciągnąć mangę.

Offline rockefeller

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2523 dnia: Listopad 06, 2014, 02:09:07 am »
Ja po niemal 10 latach wróciłem do Dragon Balla i jestem już w połowie Cell Game :biggrin: Wkręca się podobnie jak przed laty.. :!: Naruto mnie nigdy nie wkręciło, chociaż współlokator to namiętnie oglądał.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2524 dnia: Listopad 06, 2014, 04:23:27 pm »
No i mamy dwa ostatnie rozdziały. W definitywne pierwszym zakończenie wojny, w drugim akcja przenosi się o 15 lat do przodu. Drugi wygląda na prolog do wiosennej serii. Mam go tego mieszane uczucia. Niektóre dzieciaki wyglądają dziwnie nawet jak na standardy tej mangi. Cóż pożyjemy zobaczymy.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2525 dnia: Listopad 06, 2014, 05:30:25 pm »
Na język nasuwa mi się tylko jedno zdanie. Co to k**** miało być w ostatnim rozdziale? Nie można było tego zapoczątkować w chapterach na wiosnę, tylko na siłę wpompować do 700 odcinka. Na kij takie tandetne zagranie? Od tego hajsu to się Kishimoto ładnie w dupie poprzewracało.

Zakończenie zbyt płytkie i proste, za szybko to wszytko zostało przedstawione, widać że Kishi upychał to wszystko na siłę. Skoro manga trwała tak długo, to raczej zasługiwała na normalne zakończenie. Porównując ostatnie rozdziały DBZ i Naruto wynik jest jednoznaczny, dla Son Goku o spółki. Tam również wprowadzono nowe pokolenia, ale za to z jakim wyczuciem. Układanka zaczęła się dobre kilkanaście tomów wcześniej.

Podsumowując, wielka wojna powinna zakończyć się po pokonaniu Madary, kiedy ten odzyskał swoje prawdziwe ciało. Cały wątek Kaguyi był niepotrzebny. Po Madarze, swój pojedynek powinni rozstrzygnąć Naruto z Sasuke i byłoby sporo miejsca, na spokojne pożegnanie się z mangą. Bez pośpiechu z pełną kontrolą nad odpowiednim pokazaniem przyszłości dla najważniejszych shinobi.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2526 dnia: Listopad 07, 2014, 09:35:13 am »
Ta córka Sakury bardziej przypomina Karin niż swoją matkę.

Shino w tych okularkach wygląda jak jeden koleś ze Star Treka

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2527 dnia: Listopad 07, 2014, 09:52:38 am »
Według mnie zgrabnie to upchnął, pierwszy zakończył wojnę, a drugi pokazał dalsze  losy co mi się spodobało.  Ciekawa jest ta mała od Sasuke. Ciekaw też byłem czy dziecko naruto to z hinato czy nie, jak to się potoczyło.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2528 dnia: Listopad 07, 2014, 10:43:28 am »
Pewnie, że z Hinatą w końcu ta  dziewczynka jak i Bolt mają te kreski na policzkach.

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2529 dnia: Listopad 07, 2014, 11:59:27 am »
No, przynajmniej to dobrze poszło! W sumie rush był, ale podobał mi się ten ostatni chapter, na coś takiego liczyłem. O wiele gorzej moim zdaniem wypadła ostatnia walka Naruto z Sasuke, gdzie poleciano totalną sztampą, do tego w tempie błyskawicznym.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2530 dnia: Listopad 07, 2014, 01:21:34 pm »
Mnie zastanawia kilka kwestii:
- co się stało z Orochimaru? Przecież Konoha nie mogła go tak po prostu puścić i darować mu tych wszystkich morderstw i eksperymentów na ludziach.
- dlaczego Tsunade zrezygnowała z funkcji Hokage?
- pokazano pogrzeb Nejiego, a co z pozostałymi? Ojcem Shikamaru i tak dalej?
- nowa generacja Kage oprócz Naruto wygląda kompromitująco, jedna babka co potrafi zrobić cement, drugi co włada jednym z siedmiu legendarnych mieczy, a pokazane było tylko jak zlikwidował kilka klonów Zetsu. Czemu Bee nie został następcą Raikage?
- Kakashi miał zostać pokazany bez maski i co?

Jak to jest zakończenie, które Was satysfakcjonuje to ja mam zgoła odmienne zdanie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2531 dnia: Listopad 07, 2014, 03:38:44 pm »
Tsunade mimo, że wygląda jak wygląda jest stara więc zrezygnowała. Do tego używała tą swoją technikę regeneracyjną, która ją wyniszcza. Nie ma w tym nic dziwnego, że przeszła na emeryturę.
Ciekawi mnie też czy zostawili Kabuto w tej jaskini. Może dalej jest jarzyną.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2532 dnia: Listopad 07, 2014, 03:40:26 pm »
Tak jak podejrzewałem ostatni rozdział był po time skipie.Zaskakuje tylko ze aż 15 letnim bo obstawiałem jakieś 5 lat.W sumie żadnych zaskoczeń nie ma: świat stał się spokojny,Kakeshi został szóstym Hokage,Naruto ma dzieci z Hinatą a potem został siódmym Hokage.Jeśli o mnie chodzi to nawet mi się podobało chociaż muszę się zgodzić z przedmówcą ze kilka kwestii zostało niedomkniętych.Świat nie mógł puścić wolno ani Orochimaru ani tym bardziej Kabuto.Podejrzewam ze zostali oni po prostu zlikwidowani na przestrzeni tych 15 lat.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2533 dnia: Listopad 07, 2014, 11:01:55 pm »
W sumie racja, a co do tego że czemu bee nie został raikage to też mnie to zdzwiło oraz poziom kage po za naruto i garro.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2534 dnia: Listopad 08, 2014, 05:18:08 am »
Może po prostu nie chciał. Bee może i jest silny, ale raczej nie jest typem faceta, który bierze na barki losy całej wioski i tyra dniami i nocami dla ich dobra.

 

anything