Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 449156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2505 dnia: Październik 16, 2014, 04:33:38 pm »
Walka powoli się rozkręca. Puki co każdy wali z tego co ma najmocniejsze. A efekty zobaczymy za tydzień.
Tak sobie myślę, że jest sposób na zaprowadzenie pokoju w świecie shinnobi. Tak prosty że aż głupi. Wystarczy po prostu każdą wioskę wysłać do innego wymiaru w które skakała Kaguya ;-D

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2506 dnia: Październik 16, 2014, 07:47:01 pm »
Zaskakująco dobry rozdział, w końcu jakaś walka na całego, a nie tylko gadanie w kółko o tym samym. Czekam na więcej!

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2507 dnia: Październik 18, 2014, 05:34:07 pm »
Zgadzam sie, bardzo fajna walka na pełnych obrotach. W sumie tego było mi brak w poprzednich.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2508 dnia: Październik 23, 2014, 03:26:25 pm »
Na tak dobry chapter Naruto czekam kilkanaście miesięcy, każda strona pełna emocji i walki na 120%! Pytanie tylko co dalej, Sakura wkroczy do akcji i powstrzyma osłabionego Sasuke czy może sam Uchiha powstrzyma się w ostatniej chwili...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2509 dnia: Październik 23, 2014, 05:02:02 pm »
Jedna z najlepszych walk jakie ostatnio widziałem w tej mandze. Bez udziwnień, super kosmicznych mocy z innego wymiaru, ani pseudofilozoficznych gadek. Nie ma to jak stare dobre okładanie się po pyskach.

Offline Metafron

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2510 dnia: Październik 24, 2014, 12:29:43 pm »
True, taka zwykła walka to było coś na co czekałem :D Trzeba przyznać, że kiedy się okazuje, że jest 4-5 "technik, które nie mogą zawieść" to już robi się nudne :P Myślę, że stanie się coś, że oboje zginął i dzięki temu nastanie pokój - kiedyś Naruto mówił o tym, że poczuł, że jeśli jeszcze raz będą walczyć zginął oboje.
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2511 dnia: Październik 26, 2014, 08:01:05 pm »
Zostały dwa rozdziały, zastanawiam się jak zmieścić tyle fabuły na kilkudziesięciu stronach? Albo ostatni chap będzie miał więcej stron, albo czeka nas zakończenie po łebkach, mangi która trwała kilkanaście lat... Trochę głupio by wyszło.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2512 dnia: Październik 27, 2014, 08:22:03 pm »
Ciężko będzie zamknąć wszystkie wątki w 2 rozdziały. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią takiego zakończenia jakie było w Soul Eater. Tamto zakończenie to jedno wielkie niedokończenie.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2513 dnia: Październik 27, 2014, 08:37:08 pm »
http://i.imgur.com/KncxSz4.jpg

Moim zdaniem jedna z najlepszych okładek, a Kakashi w tle to istny majstersztyk!

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2514 dnia: Październik 27, 2014, 08:42:13 pm »
A mi podoba się ta z 15 tomu


Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2515 dnia: Październik 27, 2014, 08:51:43 pm »
Naruto #04: Most bohaterówNaruto #17: Siła ItachiegoNaruto #26Naruto #27Naruto #28Naruto #32Naruto #37Naruto #38Naruto #43Naruto #45Naruto #47Naruto #51Naruto #52: Oblicza drużyny siódmejNaruto #55: Początek wielkiej wojnyNaruto #57: Naruto na frontNaruto #58Naruto #61Naruto #65

Jako, że manga nieubłaganie zbliża się ku końcowi, razem z moim dzieciństwem, postanowiłem umieścić, moim zdaniem najciekawsze z nich. Kawał czasu, aż się łezka w oku kręci...
 

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2516 dnia: Październik 28, 2014, 06:50:54 pm »
To prawda zwykłe sowite lanie jak z DB i nic więcej mi nie trzeba :). Okładają się równo fajnie było widzieć, że to jednak sasuke skończyła się chakra prędzej - czyli tak jak powinno być. Może rzeczywiście tp sakura wpadnie pod ten cios i naruto skończy się happy endem.


Co do okładek to rzeczywiście kakaschi świetnie zaprezentowany i wcale nie nad wyrost. Jak by miał oboje oczu od tobiego cały czas to dużo by namieszał. Tak patrząc po kolei na te okładki to dużo się przypomina i i człowiek aż myśli "ale to było dobre".

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2517 dnia: Październik 28, 2014, 09:07:46 pm »
I po walce finałowej...
Jak dla mnie trochę zbyt kolorowo, po takich atakach jakiś trup powinien na placu boju się pojawić. Ostatnia strona intrygująca, ciekawe czy zregenerują
Spoiler: pokaż
swoje ręce.
No cóż za dwa tygodnie ostatnie dwa rozdziały!
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2014, 12:08:12 pm wysłana przez Itachi »

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2518 dnia: Październik 29, 2014, 04:17:07 pm »
Żeby być szczerym przewijałem te długie monologi i retrospekcje bez czytania ich.Naruto ma jeszcze kilka wątków które mnie interesują ale Naruto-Sasuke nie jest jednym z nich.Na ostatniej stronie faktycznie mamy za to zaskoczenie.Na koniec autor przypomniał sobie ze ma jaja.Czegoś takiego głównym bohaterom się z reguły nie robi.Ładnie panie Kishimoto, jestem pozytywnie zaskoczony.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2519 dnia: Październik 29, 2014, 07:10:33 pm »
Ostatnia strona jest najlepsza. Pewnie i tak im odrośnie. A jak nie to Naruto znowu użyje mocy pustelnika 6 ścieżek i odtworzy tak jak oko Kakashiego. Swoją drogą co stało się z maską Tobiego/pasożytem? pokonali ją?

 

anything