Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 449912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2475 dnia: Wrzesień 11, 2014, 04:46:23 pm »
A więc jednak, walka odkładana od zakończenia pierwsze serii Naruto w końcu się ziści.
Chcę tylko jednej rzeczy, żadnych osób trzecich. Czysty pojedynek jeden na jednego. Naruto bez całej czakry Kuramy jest w gorszej pozycji. No nic, trzeba czekać dwa tygodnie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2476 dnia: Wrzesień 11, 2014, 05:51:29 pm »
Kakashi nie ma już sharinngana i jest wycieńczony a Sakura jest Sakurą więc poza Madarą nikt się nie wtrąci. Do tego Naruto ma w sobie połówkę Kuramy z ciała ojna więc wale nie jest na straconej pozycji.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2477 dnia: Wrzesień 25, 2014, 03:39:21 pm »
Rozdział przegadany. Im częściej Sasuke otwiera usta tym większego kretyna z siebie robi.
Nic ciekawego.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2478 dnia: Wrzesień 25, 2014, 07:42:39 pm »
Zgadza się, pogadali,ale gorzej że teraz ze 3 chaptery będą sobie tłumaczyć co znaczy hokage itd.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2479 dnia: Wrzesień 25, 2014, 08:46:00 pm »
A ja się panowie z Wami tym razem nie zgodzę, no może jednak tylko w części :wink:
Wiadomo było, że po dwóch tygodniach przerwy, nie rzucą się sobie od razu do gardeł. Kishi od początku stara się ubrać w klamrę pewne fakty i można się było spodziewać, że pojedynek Naruto i Sasuke który kończył pierwszą serię, zostanie powielony na jej końcu. Tak jak odbyło się to, w ich poprzednich wcieleniach z Madarą i Hashiramą na czele.
Sasuke jest obłąkany, widać że od początku planował przyłączenie się do Naruto, aby później mieć oczyszczony teren w drodze do pozostania Hokage. Podobała mi się scena, w której z zimną krwią zabija Sakurę, szkoda tylko że w genjutsu. Ciekawi mnie co takiego powie w kolejnym rozdziale, jaka jest jego wizja tytułu Hokage, co będzie tą rewolucją? Co z ogoniastymi bestiami? To nie był do końca nieudany rozdział, tylko stopniowanie napięcia pod ostateczne starcie. Oby ostateczne, jeśli Uchiha nie zginie to będzie klapa. To byłoby epickie zakończenie, śmierć przyjaciela, którego przez całą drugą serię starał się uratować główny bohater, ale skoro Hashirama prawie zabił Madarę, to może może...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2480 dnia: Wrzesień 25, 2014, 08:59:13 pm »
Kto wie, na razie chapter przygotowywuje nas do dalszej części. Co on rozumie przez hokage to tam, ale co on w ogóle chce teraz zrobić, bo praktycznie w sumie jego cele się zatarły.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2481 dnia: Październik 03, 2014, 07:34:36 pm »
Wychodzi na to, że za tydzień w końcu zaczną walczyć.
Tłumaczenia Sasuke po tym rozdziale są dla mnie niezrozumiałe, myślałem że Kishi pójdzie w inną stronę. Całkowite odcięcie od Itachiego to głupota autora i nic więcej.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2482 dnia: Październik 04, 2014, 07:40:39 am »
Jeden chce się odciąć od przeszłości, a drugi pozostać. Sasuke chcąc przejąć na siebie wszystko by wszyscy się połączyli by go nienawidzili to trochę głupawe, bo przecież już to się stało gdy walczyli z madaro.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2483 dnia: Październik 04, 2014, 08:26:46 am »
Już w kilku mangach tak było, że jakiś facet chciał skoncentrować na sobie nienawiść wszystkich aby zjednoczyć świat. Nic oryginalnego. Do tego mało którym się to udała, a żadnemu nie wyszło to na zdrowie.  Spodziewałem się czegoś innego.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2484 dnia: Październik 05, 2014, 08:15:49 am »
Jedyny słuszny taki motyw i przepięknie i genialnie wykonany był w Code Geas.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2485 dnia: Październik 05, 2014, 10:50:04 am »
W którymś Gundamie też tak było.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2486 dnia: Październik 05, 2014, 07:27:51 pm »
Ale też tak dobrze wykonane? Jeszcze nie oglądałem Gundamy.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2487 dnia: Październik 05, 2014, 07:33:47 pm »
Wykonanie słabsze, ale idea taka sama.
W Gundam 00 bohaterowie byli członkami organizacji, która walczyła przeciw wszystkim krajom i tym samym zjednoczyła ja. Oczywiście nie wyszło to na dobre ani światu, ani samej organizacji.

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2488 dnia: Październik 06, 2014, 12:44:36 pm »
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-06/naruto-manga-to-end-in-5-weeks/.79600

Nieźle, nareszcie koniec. Choć wątpie by udało się całą historię sensownie zamknąć w tych paru chapterach na krzyż. Wszystko było rozciągane i przeciągane, a tu ostateczna walka ma się potoczyć ot tak. No nic. Pozostaje kibicować Hinacie.  :cool:

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2489 dnia: Październik 06, 2014, 02:20:06 pm »
Jestem zaskoczony.Byłem pewien ze walka (i związane z nią przemówienia) potrwają tak ze dwa-trzy tomy a tu dosłownie kilka rozdziałów?Jak dla mnie to dobra wiadomość.Nie specjalnie interesuje mnie to starcie za to ciekawi mnie co będzie po nim.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything