Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 449382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2460 dnia: Sierpień 29, 2014, 01:52:12 pm »
Cieszę się ze ta bitwa wreszcie się zakończyła.Jak dla mnie i tak strasznie się wlekła.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2461 dnia: Sierpień 29, 2014, 05:03:28 pm »
Ciekawi mnie co stało się z resztą ludzi czy obudzili się czy może dalej są w tych kokonach.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2462 dnia: Sierpień 29, 2014, 07:08:01 pm »
Racja dobrze, że szybko się skończyło choć nie koniecznie dobrze. Kaguyie pokonali chłoptasie, którzy zbytnio nie wiedzieli co potrafią. Ciekawe czy madara żyje czy już nie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2463 dnia: Sierpień 29, 2014, 07:49:01 pm »
Stawiam, że żyje i przed śmiercią urządzą sobie z pierwszym jakąś łzawą pogadankę zakończoną retrospekcją...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2464 dnia: Sierpień 31, 2014, 06:15:57 pm »
W sumie bardzo prawdopodobne, ale mógł by cośna koniec zrobić. Madara jest tutaj najbardziej poszkodowanym, bo siedział na wpół żywy przez ileś lat by wypełnić swój plan i gdy to zrobił ktoś zgarnął sobie wszystko.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2465 dnia: Sierpień 31, 2014, 07:03:22 pm »
Madara jest tutaj najbardziej poszkodowanym, bo siedział na wpół żywy przez ileś lat by wypełnić swój plan i gdy to zrobił ktoś zgarnął sobie wszystko.

Tak samo Madara postąpił z Nagato i Obito więc można powiedzieć, że sprawiedliwości stała się zadość.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2466 dnia: Wrzesień 04, 2014, 03:42:07 pm »
Nowy rozdział całkowicie przegadany. Naruto żegna się z ojcem, Madara z pierwszym, Kakashi z Obito. Dużo gadania o nic.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2467 dnia: Wrzesień 04, 2014, 04:21:35 pm »
Świetnie to podsumowałeś, nic dodać nic ująć... Teraz tylko należy zadać pytanie - co dalej?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2014, 08:53:41 pm wysłana przez Itachi »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2468 dnia: Wrzesień 04, 2014, 10:04:21 pm »
Mam nadzieję, że wszyscy dokopią Sasuke. W końcu był po każdej stronie konfliktu i każdą zdradził.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2469 dnia: Wrzesień 06, 2014, 01:31:52 am »
Logicznie rzecz biorąc Sasuke jest poszukiwanym terrorystą i mordercą ale coś czuje ze wszystko ujdzie mu płazem.Ciekawe też co zrobią z Orochimaru i Kabuto.Oboje mają na sumieniu znacznie więcej niż Sasuke.
Mnie z kolei zastanawia komu autor wepchnie Sakure w ramiona.Nigdy nie było tu żadnych wątków romansowych ale na sam koniec autor i tak pewnie ją komuś wyswata.No cóż ktoś będzie miał zrujnowaną resztę życia.
W każdym razie wszystko wskazuje ze manga powoli zbliża się do końca.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2470 dnia: Wrzesień 06, 2014, 09:35:24 am »
Też mam wrażenie, że to ostatnie oddechy tej mangi i w sumie już powinna się skończyć. Jednak madara najzwyczajniej umarł czyli nic się raczej nie wydarzy, a co do sakury to może lepiej by jej pasował żywot tsunade.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2471 dnia: Wrzesień 09, 2014, 08:54:38 pm »
W ostatnim odcinku anime, ma miejsce walka Kakashiego z Obito, która została fantastycznie zrealizowana technicznie. Kapitalna robota, w HD oglądało się to wyśmienicie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2472 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:33:43 am »
Jak skończy się manga to może zacznę oglądać Shippuudena od początku. No może z pominięciem fillerów. Te zawsze były słabe w tym anime.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2473 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:30:26 pm »
Mam taki sam zamiar. Co do nowego chapteru to osobiście myślałem, że wszyscy radośnie złapią się za ręce i odejdą, ale jednak szykuje się ostateczna walka między sasuke a naruto. W sumie naruto ma tylko chakre, a sasuke multum technik z których może śmiało korzystać. Sasuke nie ma pełnego rinenagana, ale widać że używa go na inny sposób niż, madaran, nagato czy kaguya.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2474 dnia: Wrzesień 10, 2014, 10:10:49 pm »
To było do przewidzenia, że Sasuke wyskoczy z jakimś kretyńskim pomysłem i trzeba go będzie powstrzymać lub z nim walczyć. A, że potrzeba ich obu aby odwołać technikę Tsukuyomi to raczej nie zginie.
Sasuke może i ma dużo technik, ale jak mu się skończy chakra, której ma mniej to i tak będzie leżał i kwiczał, .Naruto nawet z ograniczoną ilością technik może wygrać. Do tego jest lepszym strategiem więc na pewno wymyśli jakąś taktykę przeciw Sasuke.
No i jest jeszcze Madara. Jak to zwykle bywa w tej mandze to pewnie ostatkiem sił postara się jeszcze namieszać podczas ich walki, albo da komuś resztkę swoich sił aby wygrał.