Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 452179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2445 dnia: Lipiec 23, 2014, 08:48:47 pm »
Chcapter rzeczywiście fajny, sporo walki, mniej gadaniny. Tej techniki co używała kaguyia to ta sama co używał kimimaro? Manipulacja kośćmi? Bardzo podobnie wyglądała. No i pierwszy raz się spotykam by ktoś kto używa manipulacji grawitacja to też był pod jej działaniem. Dziwne, że mnie siłę się podnieść i biec kakaschi z obito. Myślałem też, czemu obito nie użył oczu by się pozbyć tego, ale z drugiej strony mógł nie być już sił. No i na koniec jak osobie, która ma mnóstwo chakry i 10-ogoniastego w sobie może mówić, że zużył chakre lub kończy się ? Naruto ma tylko 9 ogoniastego i bije się już ile dłużej :)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2446 dnia: Lipiec 30, 2014, 04:45:59 pm »
Umarł Obito. Znowu. Może tym razem definitywnie.
Facet chyba do tej pory umarł najwięcej razy w mandze ze wszystkich postaci. A przed tym musiał przegadać jeszcze cały rozdział...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2447 dnia: Lipiec 30, 2014, 06:12:55 pm »
Wygląda na to, że raczej tak. Zawsze zostaje edo tensei :). Ogólnie to nie wiem czemu ona się z nimi jeszcze bawi, a oni skaczą usiłując coś zrobić. Nawet jeśli istnieje pieczęć to oni jej nie znają, bo przecież mają tylko moce nie wiedzę.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2448 dnia: Lipiec 31, 2014, 08:22:23 pm »
Przeczytałem wczorajszy chapter, moim zdaniem jest słabiutki, nie wnosi nic nowego.

Co do anime, to tam już każda retrospekcja jest retrospekcją innej retrospekcji. Masakra, kto ogląda na bieżąco będzie wiedział, co mam na myśli. Pozostałe osoby jak obejrzą ostatnie 5-6 odcinków to będą miały wrażenie ciągłego deja vu. Te same sceny po tysiąckroć, zgroza!

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2449 dnia: Sierpień 06, 2014, 08:51:34 am »
Na necie już pojawiają się hejty pod adresem nowego chapa. Ja się nie zgadzam, osobiście bardzo mi się podobał. W końcu jakieś zaskoczenie, Kakashi wymiata. Tylko ta Sakura, czy ona nie mogłaby w końcu umrzeć? To już Hinata, która od początku inspirowana była do roli sierotki maryśki, pokazała w kilku miejscach klasę, a Sakura? Zastanawiam się po co w ogóle, taka postać w mandze...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2450 dnia: Sierpień 06, 2014, 02:23:07 pm »
Nie dziwi mnie, że ludzie narzekają. Obito po raz kolejny powraca zza grobu (tym razem na szczęście na krótko, Sakura jak zwykle jest piątym kołem u wozu, a mimo, że Kaguya straciła łapsko dalej jakoś sobie radzi. Mogliby też sobie darować ten motyw z Rin.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2451 dnia: Sierpień 06, 2014, 06:47:24 pm »
Pomijając wszystko, końcówka bardzo fajna kiedy Kakaschi wchodzi do gry i zacznie pokazywać jak się walczy. Dziwne tylko, że dorwali Kaguyie co jest absurdem. No i kakschi ma tylko kalejdoskop. No i tak na końcu największym poszkodowanym jest madara, tyle lat wszystko przygotowywać, tyle czekać na wpół żywym i gdy osiągnie się zamierzony cel ktoś wskakuje na jego krzesło. Ciekawe też co zrobią z połowo madary tych 4 kage.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2452 dnia: Sierpień 20, 2014, 02:16:13 pm »
No i w końcu coś zaczyna się dziać.
Kaguya może i jest potężna, ale za to sama. Więc zrobili jedyną sensowną rzecz jaką mogli. Rzucili się na nią wszyscy na raz. Nawet Sakura coś zrobiła.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2453 dnia: Sierpień 21, 2014, 11:23:18 pm »
Zgadzam się, ale jednego nie wybaczę. Jak sakura może brać udział w finalnym uderzeniu itd. ? Chociaż mam nadzieje, że to nie koniec, bo i kage coś jeszcze szykują. Dodatkowo dodam, że oczy i ich moc świetnie pasują do Kakaschiego. Dziwne tylko, że ma tyle chakry.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2454 dnia: Sierpień 25, 2014, 02:36:20 pm »
Jackal

Sakura wykorzystała nieuwagę Kaguyi wynikającą z tego, że skupiła się na Naruto i Sasuke. Bo to oni są w stanie ją zapieczętować. I tyle :wink:
Kakashi faktycznie wymiata, może razem z okiem Obito otrzymał również jego czakrę? Ciekawe czy stracie powoli będzie zmierzało do finalizacji, czy jeszcze nagle Kaguya odkryje jakieś nowe możliwości?

Offline miki2001

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2455 dnia: Sierpień 27, 2014, 04:00:41 pm »
Wtedy kiedy człowiek zaczyna czytać nowe chaptery na bieżąco, wtedy albo Shonen Jump Golden Week, albo problemy z RAW-ami  :mad:


Cytat: informacja ze strony MangaBird
"Jump raws are delayed. We have no idea when the raw will come out so far, so please do not wait up..."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2456 dnia: Sierpień 27, 2014, 07:03:01 pm »
Rzecz w tym, że moment nie uwagi to ona może wykorzystać naruto lub jakiegoś pachołka, a nie postaci, która jest ponad wszystko :). Madara walcząc z 5 kage lepiej ogarniał.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2457 dnia: Sierpień 28, 2014, 06:25:38 pm »
Wygląda na to, że mamy Happy End. Ciekawi mnie tylko co dalej. Może teraz powalczą z Sasuke. Albo Orochimaru. No i zastał jeszcze Tobi.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2458 dnia: Sierpień 28, 2014, 08:41:02 pm »
Zakończenie jakieś takie nijakie... wszystko zostało zawarte w zaledwie jednym rozdziale...jestem w szoku :wink:
Pozostaje pytanie, co dalej? Czy Madara odegra jeszcze jakąś konkretną rolę? Kto zostanie Hokage? Szczerze mówiąc wątpię w pojedynek jeden na jednego Naruto - Sasuke, bardziej obstawiam jakieś honorowe zachowanie blondasa i oddanie tytuły rodowi Uchiha, tak aby nie było pretekstu do kolejnych starć w osadzie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2459 dnia: Sierpień 28, 2014, 09:02:45 pm »
Mam nadzieję, że Madara nie obudzi się nagle, Naruto zacznie prawić mu morały, zrozumie swoje błędy i postanowi być już dobry do końca swojego pozagrobowego życia.

 

anything