trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2430 dnia: Czerwiec 25, 2014, 07:21:13 pm »
Myślałem, że wymiary ograniczają się do tego jak np. ten z oczu obito. Jednak jest ich sporo i może spowodnie się przemieszczać. W sumie na końcu ciekawie, bo ich rozdzieliła, ale co dalej? Widać chce się z nimi pobawić, bo wykończyć mogła by ich znacznie szybciej. Co do techniki to na pewno jest to zaskoczenie :).

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2431 dnia: Lipiec 02, 2014, 06:07:56 pm »
Niby nic, podsumowanie sytuacji i rozstawienie pionków, ale chapter fajny. Co tu więcej powiedzieć, można dodać, że nie wiadomo skąd wyskoczył rikudo.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2432 dnia: Lipiec 02, 2014, 06:51:59 pm »
Zgadzam się ze wszystkim, co napisałeś :wink:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2433 dnia: Lipiec 02, 2014, 07:32:41 pm »
:) Trochę się już przedłuża te kończenie naruto, ale pomijając to, to człowiek dziwnie się czuje jak widzi, że to co śledził ileś lat się kończy.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2434 dnia: Lipiec 02, 2014, 09:43:09 pm »
Kishimoto żyje z rysowania tej mangi więc w jego interesie leży aby ta ostateczna walka trwała jeszcze z 10 lat. Nawet kosztem takich absurdów jak te wszystkie reinkarnacje, albo dosłownie wyciąganie Pustelnika 6 ścieżek z d*py Madary. To już zaczyna być nużące. Czy ten koleś w ogóle nieżyje jak pojawia się w co 3 rozdziale?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2435 dnia: Lipiec 09, 2014, 07:15:20 pm »
Nowy chapter rzuca trochę światła na powiedzmy wymiary kagui, ale śmieszy mnie że osoba, która ma więcej chakry niż ktokolwiek tam zużywa jej dużo do przemieszczenia się.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2436 dnia: Lipiec 10, 2014, 10:34:01 am »
Akurat mnie, te przejścia pomiędzy wymiarami się podobają. Fajnie to się prezentuje i wniosło trochę ożywienia. Nowy chapter niezły, ale mógł być lepszy. Czekam w końcu na jakieś sensowne starcie...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2437 dnia: Lipiec 10, 2014, 11:08:05 am »
Też uważam, że mogliby w końcu zacząć walczyć. Puki co wymieniają po 2 ciosy, a potem stają w miejscu i gapią si na siebie. Robi się nudno.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2438 dnia: Lipiec 16, 2014, 06:44:51 pm »
Co sądzicie o nowym chapterze? Moim zdaniem słabiutki, nic się nie dzieje, oprócz powrotu Sasuke z innego wymiaru. Tego natomiast można już było spodziewać się z poprzedniego odcinka. Nuda...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2439 dnia: Lipiec 16, 2014, 10:14:27 pm »
Nie ma o czym gadać, bo nic konkretnego się nie dzieje.
Coś z serii szalone teorie po 5 piwach: Może Kaguya tak na prawdę nie jest to ostateczną złą. Może to tak na prawdę Pustelnik 6 ścieżek. Niby nie żyje, a wszędzie go pełno. Może Kaguya była za silna żeby mógł ją pokonać więc zaaranżował walkę między shinnobi, a Kaguyą, żeby potem wykończyć wymęczonego zwycięzcę i przejąć resztkę tego co było kiedyś światem...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2440 dnia: Lipiec 17, 2014, 08:27:12 am »
Niby rzeczywiście nie ma o czym gadać, ale chapter wydal się mi lepszy od poprzednich, ze względu na akcje. Teraz zwróciłem na to uwagę. Ciekawe skąd obito ma dwoje oczu? Skoro madara zabrał kakschiemu? Czy wtedy madara wziął swoje oko i oddał te co zabrał? Teraz w sumie żałuje, że madara został tak łatwo pokonany i nie miał większej roli. Widać też, że każdy z tych naj inaczej używał mocy. Madara stosował te cienie, kaguya wymiary.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2441 dnia: Lipiec 17, 2014, 09:15:33 pm »
Naruto ożywiając Obito przy okazji zregenerował mu oczy. Tak samo jak o zrobił Kakashiemu.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2442 dnia: Lipiec 20, 2014, 06:21:16 pm »
W sumie racja sensownie, prędzej miałem myśl, że madara biorąc rinengana zostawił scharingana od kakachiego.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2443 dnia: Lipiec 23, 2014, 06:00:59 pm »
Bardzo dobry nowy chapter, o ile nie popsują tego w kolejnym :wink:
Kto przeczyta będzie wiedział, o co chodzi...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2444 dnia: Lipiec 23, 2014, 07:50:31 pm »
Faktycznie dobry chapter. Chociaż spodziewałem się, że klon Naruto, który udawał prawdziwego wybuchnie, albo jakoś zaszkodzi Kaguyi.

 

anything