Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 449421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2385 dnia: Kwiecień 16, 2014, 07:43:07 pm »
Fajnie narysowane plus ciekawie wyglądał ten krótki atak naruto. Rozjaśnił się mniej więcej podział mocy, myślałem że inaczej będzie. Tak się zastanawiam czy madara wchłaniając drzewo to tak jakby posiadł moc jubiego plus inne bonusy? Kakashi bez żadnego boosta raczej nic nie zdziała po za taktyką, bo stracił oko co w sumie przekreśla z jego strony jakiś udział główniejszy.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2386 dnia: Kwiecień 17, 2014, 11:53:21 am »
Nie zapominajmy jeszcze o drugim Zetsu-Yamato, bo jakoś go ostatnio nie widać.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2387 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:34:39 pm »
A no tak jeszcze on został i to całkiem wykokoszony.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2388 dnia: Kwiecień 23, 2014, 09:10:14 am »
Nowy chapter ma moc! Końcówka świetna, takiego rozwiązania się nie spodziewałem... zastanawia mnie tylko jedna rzecz,
Spoiler: pokaż
 czy przeszczepienie sobie oka, nie wymaga interwencji medyka, bo jakoś to za łatwo i za szybko poszło?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2389 dnia: Kwiecień 23, 2014, 09:32:59 am »
Madara teraz nie potrzebuje medyka. W końcu teraz błyskawicznie się regeneruje, więc kiedy tylko włożył sobie oko to ono natychmiast zrosło się z resztą ciała.
Tego można było się spodziewać po Sakurze. Jedna prosta czynność i to dała ciała. może Madara ją przynajmniej zabije... to byłby ciekawy zwrot akcji.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2390 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:03:58 pm »
Chapter wartki, pełen akcji, nareszcie madara ruszył po drugie oko by mieć pełną moc i resztę technik. Teleportował on chyba tylko połowę ciała ma nadzieje, że to zbytnio nie wpłynie i sakura go nie zatrzyma. Obiema rękami jestem za aby otrzymał drugie oko. Chyba połowa w półżywa część obito z sakurą nie przeszkodzą.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2391 dnia: Kwiecień 24, 2014, 03:51:57 pm »
Sakurę mogliby w końcu zabić, najbardziej żałosna postać w mandze, nawet Hinata kilka razy pokazała przysłowiowe jaja.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2392 dnia: Maj 07, 2014, 07:47:28 pm »
W nowym chapterze gadanina, co to nie madara nie zaplanował, oraz Naruto prawie jak Jezus. NA koniec wszystko wskazuje na to, że madara będzie miał dwa oczka i pokaże 100% rinegana. Chociaż to może się teleportować obito by go reszta broniła.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2393 dnia: Maj 07, 2014, 08:12:13 pm »
Oj tak. Gadania co nie miara. Fajnie, że Kakashi odzyskał oko, ale szkoda, że to już nie sharinngan. Mogliby mu dać drugie oko Obito i dalej by był tak fajny jak przedtem.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2394 dnia: Maj 07, 2014, 08:24:58 pm »
Mi osobiście, nowy chapter po dwutygodniowej przerwie przypadł do gustu, no może oprócz tej pustej Sakury, która irytuje coraz bardziej i bardziej!

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2395 dnia: Maj 07, 2014, 08:48:49 pm »
W sumie to tylko powierzchowne, ale jak by tak kakschi został z tym okiem to dziwnie by się na niego patrzyło bez tej opaski na oku.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2396 dnia: Maj 14, 2014, 09:49:49 am »
Fenomenalny chapter, w końcu jakieś zaskoczenie. Ostatnia strona daje czadu :cool:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2397 dnia: Maj 14, 2014, 01:40:47 pm »
Końcówka faktycznie świetna. Aż chce się czekać na następny rozdział.
A Sakura po raz kolejny zrobiła z siebie idiotkę ;-) .

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2398 dnia: Maj 14, 2014, 03:22:43 pm »
Uśmierciliby w końcu tą kobitę i byłby spokój.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2399 dnia: Maj 14, 2014, 07:16:51 pm »
Nie wierzyłem, że sakura znowu się w plącze i będzie robić coś i oczekiwać miłosierdzia od Sasuke. Chłopcy biegają robią co mogą obecnie są najsilniejsi, a i tak blado wyglądają przy madarze. Końcówka uratowała chapter, trochę szamotaniny i madara zrobił co chciał. Z tego co widać sam chyba nie jest pewny, czy to zadziała.

 

anything