trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 449236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2370 dnia: Kwiecień 10, 2014, 09:18:08 am »
Chapter był całkiem fajny, ale trochę się zawiodłem, że Gai przeżył. W końcu to miała być super zabójcza technika, po której się umiera.

Ciekawi mnie też co pokaże Naruto z nowymi umiejętnościami.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2371 dnia: Kwiecień 10, 2014, 04:47:44 pm »
Mam takie same odczucia jak Hollow, Guy powinien umrzeć. Jego obrażenia były niesamowite, nawet najlepszy shinobi nie wyszedłby cało po takim ataku, bo jakie jutsu zdołałoby tak szybko regenerować komórki, mięśnie czy kości?!? Trup na miejscu i jedna z najlepszych śmierci w mandze, szkoda tylko, że jak zawsze cukierkowy Kishimoto nie potrafił zrobić niczego do końca, porządnie.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2372 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:09:01 pm »
Też bym wolał aby gai już odszedł, bo miał okazję odejść wielkim stylu. Jak na zwykłego niszowego ninje odszedł by z wielkim hukiem pokazując, że robił co chciał z największym koksem po mędrcu.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2373 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:12:48 pm »
Do tego korzystając tylko z taijutsu :wink:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2374 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:43:19 pm »
Zgadza się, gdzie jego przeciwnik mógł by usiąść i dniami zastanawiać się wybierając z całego wachlarza technik i zdolności.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2375 dnia: Kwiecień 10, 2014, 09:01:28 pm »
Swoją drogą dziwi mnie, że Gai potrafi przywoływać żółwie. To też jest rodzaj ninjutsu? Szkoda, że nie rozwinięto tego pomysłu.
W ogóle szkoda, że jest tak mało użytkowników technik pustelniczych.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2376 dnia: Kwiecień 11, 2014, 06:30:10 pm »
Takich 100% użytkowników było rzeczywiście mało. Ten styl i jakie możliwości dawał wydaje mi się znacznie ciekawszy niż ten tryb złotej poświaty[?] co ma naruto po użycia mocy kyubiego. Ciekawe czy np. lee lub gai mogli go by używać [tryb mędrca]. Ciekawe jak to było z pierwszym hokage, bo kiedyś padło, że on go używał. I teraz kwestia czy jak włączał te tatuaże to wtedy miał aktywowany ten tryb pustelnika i dlatego miał to niesamowitą regenerację, bo powiązała się z jego elementem drewna/życia? Czy po prostu Hachirama miał tak olbrzymią chakrę, bo non stop miał jakby aktywny tryb mędrca za sprawą swojego kekengenkai. I mógł bez limitów czasowych korzystać z energii natury. W tedy jasne by było skąd ma tyle chakry, siły itd itd.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2377 dnia: Kwiecień 15, 2014, 04:05:15 pm »
W sieci pojawił się mały spojler z jutrzejszego rozdziału, a dokładnie 3 stronki. Warto zobaczyć :wink:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2378 dnia: Kwiecień 15, 2014, 05:01:56 pm »
Ja tam poczekam do jutra. Nie chcę sobie psuć niespodzianki.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2379 dnia: Kwiecień 15, 2014, 07:12:43 pm »
Jestem zaciekawiony, ale też czekam  do jutra.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2380 dnia: Kwiecień 16, 2014, 08:57:44 am »
Fajny rozdział. Madara znowu dostał boosta.
Jest tak jak Madara mówi na końcu. Jeden ma rinnegana, a drugi tryb pustelnika. Teraz jeszcze zrobią fuzję i razem zostaną super-pustelnikiem.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2381 dnia: Kwiecień 16, 2014, 04:54:29 pm »
Nie, no bez jaj - fuzji już raczej nie doświadczymy, przed nami typowa walka dwóch na jednego. Od razu przypomina mi się DB i pojedynek Goku, Vegety z Buu;) Mam nadzieję na epicki pojedynek, z nowymi makabrycznymi technikami i brutalną siłą. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie czy Kakashi z Obito dołączą do starcia, czy jednak pozostaną z boku?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2382 dnia: Kwiecień 16, 2014, 05:11:58 pm »
Obito raczej już wypadł z gry. Najwyżej zastosuje jakiś samobójczy, bezskuteczny atak. Ewentualnie dorwie go Madara, wydłubie oko i dostanie kolejnego boosta. Kakashi też już ledwo zipie, ale mam nadzieję, że przeżyje. W końcu jeszcze musimy zobaczyć jak wygląda pod tą maską ;-)

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2383 dnia: Kwiecień 16, 2014, 05:18:16 pm »
Doświadczenie Kakashiego może okazać się niezbędne, a odnośnie Obito to miałem to samo na myśli (stojąc w miejscu naraża się na atak Madary, z drugiej strony poszaleć też nie może, ciekawe jak to Kishimoto rozwiąże).

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2384 dnia: Kwiecień 16, 2014, 06:18:02 pm »
Do tego Obito cały czas ma na sobie Zetsu i musi uważać aby nie przejął nad nim kontroli. Więc to utrudnia jego działanie.

 

anything