Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2625 dnia: Styczeń 13, 2016, 07:06:20 am »
Czyli najpierw zrobili powtórkę z filmów, a potem będzie powtórka z Multiverse? Puki co oryginalnością nie grzeszą...

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2626 dnia: Styczeń 13, 2016, 02:41:45 pm »
Z tego co widziałem w mandze DB Super to niezupełnie  będzie to powtórka z Multiverse.Wojownicy z sąsiedniego wymiaru nie są  alternatywnymi wersami naszych bohaterów a zupełnie nowymi postaciami (do tego raczej dziwacznymi). Będzie to chyba bardziej przypominało turniej  Babi Jagi to znaczy 5 vs 5. Chociaż stawka jest ta sama co w DBM czyli smocze kule które (podobno) mogą spełnić każde życzenie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2627 dnia: Styczeń 13, 2016, 03:40:37 pm »
A tak w ogóle nauczyli się jakiś nowych technik czy dalej latają z tym co mieli?

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2628 dnia: Styczeń 13, 2016, 04:06:19 pm »
Oglądałem tylko kilka odcinków ale z tego co widziałem nie tylko nie mają żadnych nowych technik ale zdołali zapomnieć połowę starych.Jest to jeden z wielu powodów dla których przestałem to oglądać.Gdy zacznie się trzeci arc zacznę oglądać znowu kto wie może coś się ruszy.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2629 dnia: Styczeń 15, 2016, 05:29:04 pm »
Turnieje rzeczywiście były jednym z fajniejszych motywów i fajnie zrobionymi.

Obejrzałem obecnie wszystkie odcinki DBS, które wyszły [30] i podobały mi się. Dla osoby, która była zachwycona w młodzieńczych latach DB to z przyjemnością obejrzy z przymrożeniem oka na pewne rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 12:43:13 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2630 dnia: Kwiecień 22, 2016, 05:27:59 am »
Znowu dostaliśmy rozdział łączący serię z gaidenem. Tym razem dowiadujemy się kim jest Mitsuki. Akcji jest tam mało, dużo gadania i oczywiście Orochimaru. Ogólnie takie sobie.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2631 dnia: Kwiecień 22, 2016, 07:31:08 am »
Taka fajna ciekawostka zobaczyć coś po czasie z tamtego uniwersum.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2632 dnia: Kwiecień 22, 2016, 09:36:49 pm »
A w lipcu jpf wyda Naruto: tajemna historia Kakashiego. Czyli pierwszą z serii light novelek o drugoplanowych postaciach z mangi. Ja osobiście czekam na tą o Itachim i Shikimaru.


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2633 dnia: Maj 04, 2016, 05:29:23 am »
No to mamy nową mangę. Pojawił się pierwszy rozdział Boruto: Naruto Next Generations. I od razu pierwsze rozczarowanie. poza pierwszymi 7 stronami wszystko można wyrzucić do kosza. Mamy tu kilka stron zapowiadających dalszą fabułę, widzimy jakiegoś konkretnego przeciwnika i jak będzie wyglądał Boruto w przyszłości. Reszta to po prostu pierwsze pół godziny filmu kinowego Boruto bez żadnych dodatków. Jeśli tak ma wyglądać ta manga to odpuszczam ją sobie na pół roku aż skończą się wydarzenia z filmu. Jedynym ciekawym motywem był Boruto z... przeszczepionym Byakuganem.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2634 dnia: Maj 04, 2016, 09:39:40 am »
Co oni zrobili z Hinato.... proszę was, co to jest. Nie wiem te pierwsze strony to rzut okiem w przyszłość czy sen Boruto? Jeśli rzut okiem to są jakoś powiązani ze względu nawet na te tatuaże. Ciekawe czy córka naruto będzie mieć byakugana? No i w sumie Boruto też by mógł mieć, no ale. Ciekawe skąd go później uzyska.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2635 dnia: Maj 04, 2016, 10:38:33 am »
Czyli jeszcze nie oglądałeś filmu Boruto?

To raczej nie jest sen bo na stronie tytułowej rozdziału w tle koleś ten koleś z tatuażem. Córka Naruto ma już Byakugana. Było w rozdziale 700,5 jak go aktywowała go po raz pierwszy. Skutki były przerażające dla rodziny Uzumaki. Chyba nawet Neji nie może się z nią równać. Gdyby Boruto aktywował Byakugana to miałby w obu oczach. Dodatkowo ta blizna na oku może wskazywać, że może być tak samo jak w przypadku Kakashiego. Te tatuaże mogą być jakąś kolejną pieczęcią albo jakimś nowym trybem.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2636 dnia: Maj 05, 2016, 08:11:00 am »
Jednak nie oglądałem. I nie wiem jak przegapiłem ten urywek o przebudzeniu byakugana. Po przemyśleniu chyba w boruto mandze zrobił bym z niej jako autor coś ala itachiego w tym arcu. W sumie boruto był by kalko ojca  więc temat z nim był by nie aż tak ciekawy. Z drugiej strony trochę odmienna sprawa, bo boruto zyska byakugana.


Boruto: the movie - to chyba najlepsza kinówka naruo jaka była.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2016, 12:03:00 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2637 dnia: Czerwiec 02, 2016, 09:54:47 pm »
Kolejny rozdział Boruto i kolejny zawód. Znowu to samo co w filmie. Jedynym plusem jest to, że rozdział ma ponad 40 stron i może się skończyć za jakieś pół roku. Jeśli do tego czasu nie odpuszczą sobie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2638 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:00:44 pm »
Skończyłem light novelkę z Kakashim w roli głównej. Książka zostawia po sobie pewien niedosyt. Mamy tam sterowiec porwany przez shinnobi-terrorystów, Kakashiego i zamek-więzienie z jednego filmu kinowego. Walki opisane są słabo, fabuła też nie zaskakuje, ale jest kilka ciekawych wątków. Na przykład jak funkcjonowało społeczeństwo w wiosce mgły czy jakie konsekwencje miała wojna dla shinnobi, którzy nie uczestniczyli w wojnie. A zakończenie naprawdę mnie rozbawiło.
Jeśli chodzi o wygląd tomu to jest tak sobie. Błędów ortograficznych czy stylistycznych nie widać, ale cena to lekkie przegięcie. 25 złotych za książeczkę z 161 stronami (w tym 15 stron z nazwą rozdziału, która jest czysta z drugiej strony). Do tego żadnych ilustracji więc mogliby trochę zejść z ceny.
Chyba odpuszczam sobie resztę. Może najwyżej kupię tom o Itachim, bo lubię tą postać i chcę się dowiedzieć jak było naprawdę z masakrą rodziny Uchiha.

Offline Doctus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2639 dnia: Styczeń 16, 2017, 02:02:44 am »
Historia Sasuke Schinden w odcinkach 484-488 dobiegła końca, a ja choć czuje że powinienem być bardziej krytyczny, naprawdę jestem zadowolony z tego jak opowiedziana została przygoda Uchichy. Anime zakończyło się w momencie w którym Sasuke dopiero co wyszedł "z mroku", z kolei w filmie Boruto był już w miarę ukształtowanym bohaterem. Dalej małomównym i zdystansowanym, ale emocjonalnie znacznie bardziej poukładanym, dlatego z ochotą przyjąłem odcinki dziejące się pomiędzy tymi etapami. Być może jestem w tej opinii odosobniony, ale uważam że ta historia sporo wniosła do mitologii tego bohatera, i pokazała jak stopniowo odnajduje się w nowej roli. Chciałbym zobaczyć więcej takich odcinków, nawet w formie fillerów. To jak Sasuke spędza czas poza wioską podczas swojego "odkupienia" jest dla mnie znacznie ciekawszą historią, niż nadchodzące perypetie nowej generacji dzieciaków.