trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2610 dnia: Lipiec 27, 2015, 09:57:19 pm »
Jest już jakaś ładna wersja z napisami?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2611 dnia: Lipiec 28, 2015, 05:43:33 pm »
Mowa o tym filmie kinowym Boruto?

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2612 dnia: Lipiec 28, 2015, 07:55:40 pm »
Jest już jakaś ładna wersja z napisami?

http://shippuuden.pl/news.php - drugi news

Mowa o tym filmie kinowym Boruto?

Nie, ostatni Naruto Shippuden. Akcja toczy się po wielkiej wojnie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2613 dnia: Lipiec 31, 2015, 07:50:49 pm »
Pojawiło się coś pod tytułem Boruto: Road to "B" . Jest to mini rozdział w stylu SD przedstawiający drużynę w której jest Boruto. Niestety nic nie dowiedzieliśmy się o 3 członku drużyny - Mitsukim. W ogóle mało o nim wiadomo. Tylko tyle, że przybył z innej wioski i potrafi wydłużać swoje ręce. Może to jakiś podwładny Orochimaru.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2614 dnia: Sierpień 08, 2015, 09:06:52 pm »
Podobno wytwórnia filmów Lionsgate wykupiła prawa autorskie do filmu aktorskiego Naruto. Czyli amerykańce spaskudzili Dragon Balla a teraz biorą się za Naruto.

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2615 dnia: Sierpień 08, 2015, 11:11:30 pm »
Pewnie, by było teraz poprawnie politycznie, Sakura będzie walczyła o prawa kobiet do zawodu ninja, Sasuke będzie murzynem, a Naruto, typowym amerykańskim nastolatkiem z pochodzenia Azjatą. :D A to wszystko na jakimś kampusie ninja. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2616 dnia: Sierpień 09, 2015, 09:36:20 am »
...a to wszystko podczas apokalipsy lub inwazji ufo. To prawda tak mogło by to wyglądać :)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2617 dnia: Wrzesień 01, 2015, 08:21:26 pm »
Co tam się teraz dzieje w anime? Przecież już dawno powinno się skończyć.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2618 dnia: Wrzesień 01, 2015, 09:36:51 pm »
Co tam się teraz dzieje w anime? Przecież już dawno powinno się skończyć.

Skończyć? Jak przez ponad pół roku leciały filery :lol:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2619 dnia: Październik 27, 2015, 09:23:31 am »
Po kretyńskiej mandze o Lee w wersji SD przyszła kolej na kretyńską mangę o Sasuke w wersji SD.
Uchiha Sasuke no Sharingan Den bo taki ma to tytuł opowiada poszukiwaniach Itachiego. A że jest to parodia to niby jest to śmieszne. Chociaż mnie jakoś nie rozbawiło.
Jest to po prostu kolejny odcięty kupon od marki Naruto. Anime na podstawie tego badziewia też pewnie jest w planach.
 

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2620 dnia: Styczeń 10, 2016, 05:54:02 am »
Obejrzałem Boruto: Naruto the movie (niestety z koreańskim dubbingiem  ale innej wersji w przyzwoitej jakości nie było). Powiem tak mogło być pewnie gorzej ale na pewno mogło być też i lepiej.Nowi wrogowie są wyjątkowo nudni i do bólu sztampowi ale walki z nimi wyglądają całkiem nieźle.
Film skupia się niemal w całości na Boruto.Niby mamy tam jego kolegów z drużyny i ich nauczyciela ale w sumie niewiele oni przez cały film robią. Osobiście liczyłem na trochę więcej Sarady której postać nawet zdołałem polubić ale niestety wszystko wskazuje ze skończy ona jak Sakura.
Jeśli film do połowy próbuje stworzyć wrażenie ze Boruto nie jest kalką Naruto w skali 1 do 1 to druga połowa nie pozostawia żadnych złudzeń.Nie będę robił zbyt wielu spoilerów ale powiem tylko ze między innymi dorabia się blizn na ręce które zmuszają go do noszenia takich samych bandaży jak jego ojciec. A to tylko jedno z kilku zagrań  które na siłę upodabniają go do  Naruto.To ze nie zamierza on zostać Hokage jest dosłownie jedynym co różni go Ojca.
Jeśli seria będzie faktycznie kontynuowana to mam tylko nadzieję ze nie będzie się wyłącznie skupiała na Boruto i jego relacjach z ojcem ale pozostałe postacie też dostaną tam jakąś realną role.Póki co ciągle widzę pewien potencjał.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Frey Ikari

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2621 dnia: Styczeń 10, 2016, 07:27:10 pm »
Ja tam nowego dragon balla dropnełem bo był jaki taki kiepski...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2622 dnia: Styczeń 12, 2016, 06:05:28 pm »
Pod koniec zeszłego roku pojawiły się ploty o anime, którego bohaterem miałby być sam Itachi. Miałaby to być ekranizacja light novelki, która została wydana po zakończeniu mangi. Oczywiście większość tego co byłoby pokazane miało już być w anime, ale byłoby kilka ciekawych rzeczy (choćby dziewczyna Itachiego i jego relacje z Shisuim). Teraz okazuje się, że to po prostu będzie seria fillerów, które zaczną się koło marca.

A i manga nie do końca się kończy. Jest pomysł aby nowe rozdziały pojawiały się co miesiąc. Zamiast Kishimoto miałby się tym zajmować jego asystent. Aż boję się co z tego wyjdzie...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2623 dnia: Styczeń 12, 2016, 09:12:23 pm »
Z ciekawości bym obejrzał o itachim, a za nowego dragon balla mam chęć się zabrać i zobaczyć co namieszali.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2624 dnia: Styczeń 13, 2016, 01:59:15 am »
Jak na razie DB Super pokazuje jeszcze raz to co było w dwóch ostatnich filmach(Battle of Gods i Return of F) z tym ze rozciągnięte do oporu(jeden film na 13-14 odcinków)  i z dużo gorszą kreską.Widziałem kilka odcinków i odpuściłem sobie.Właściwy nowy materiał powinien zacząć się za kilka odcinków.Ma być o turnieju pomiędzy wojownikami z naszego wszechświata a wojownikami ze świata równoległego.Turnieje zawsze były moją ulubioną częścią DB więc pewnie dam serii jeszcze jedną szanse.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"