trawa

Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 596020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1950 dnia: Wrzesień 15, 2016, 07:26:21 pm »
Nie no, ale teraz na serio: Kto to wszystko kupi?

pytasz o wszystko wszystko (wszystko zapowiedziane ze wszystkich wydawnictw czy mi się podoba czy nie), wszystko wszystko Kultury Gniewu z tej strony z zapowiedziami czy wszystko wszystko co zapowiedziano na jesień na co mam ochotę i mnie interesuje?

Bo to różnica jest znaczna... I tylko w jednym wypadku z tych trzech jak Kuki mogę powiedzieć "ja"...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1951 dnia: Wrzesień 15, 2016, 07:46:39 pm »
Poważnie? to ile masz już pozycji na liście/koszyku?
Poważnie. Nie wiem ile mam pozycji na liscie/koszyku, bo kupuje niemalze wszystko na biezaco jak podejdzie (jedynie mangi wybiorczo i pomijam 2. wydania, jesli nie ma zadnej roznicy w porównaniu do wydan 1.). Dzieki temu wiem, niezaleznie od wyrazanych tu i owdzie opinii, czy mi sie podobalo, czy nie. A jak mi sie nie podobalo, to nie zaluje, ze kupilem, bo moze bedzie podobac moim dzieciom. A jak im sie nie spodoba, to sobie zrobia z tym, co beda chcialy. Taki jestem dobry ojciec.

Offline Kris1982

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1952 dnia: Wrzesień 15, 2016, 07:57:22 pm »
Ja mam na październik około 50 komiksów.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1953 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:11:28 pm »
Ja mam na październik około 50 komiksów.

50 x 50 = 2500 zł.
-znam takich, co w jeden dzień pobytu w Zakopcu więcej kasy rozhuśtali.
Ja nie pytam ile , ja pytam kiedy*.
*kiedy to wszystko przeczytać.

A kiedy wychodzą " Bezdomne wampiry" ?
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Kris1982

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1954 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:14:49 pm »
W komiksach siedzę dopiero od 2 lat i praktycznie wszystkie najważniejsze komiksy jeszcze przede mną także pewnie życia mi nie starczy aby nadrobić wszystkie zaległości oraz nowości.

fragsel

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1955 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:18:51 pm »
Tu nie chodzi o to żeby mieć co czytać teraz...

Tu chodzi o to by potem gdy już będzie czas czytać (choćby na emeryturze) to nie trzeba go było marnować na przeszukiwanie allegro...

Offline Kris1982

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1956 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:22:29 pm »
Podoba mi się ten punkt widzenia ale co by nie było psychiatra tez ma dużo pracy   :smile:

fragsel

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1957 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:26:59 pm »
Podoba mi się ten punkt widzenia ale co by nie było psychiatra tez ma dużo pracy   :smile:

czymś za niego będzie trzeba zapłacić... tu też się mogą te komiksy uzbierane przydać... przynajmniej niektóre...

Offline Sokratesik

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1958 dnia: Wrzesień 15, 2016, 10:04:29 pm »
Ja.
Zazdroszczę. Ja jeszcze rok temu też kupowałem wszystko (może niemal wszystko), ale przy obecnym tempie wydawniczym zaczynam finansowo nie dawać rady i obecnie mam kilkumiesięczne zaległości. Może bym nadgonił jakbym zaczął mniej wydawać na wódkę...  :smile: No, ale trzeba pić, by zapomnieć, że nie ma się jeszcze wszystkich komiksów, które chce się mieć

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1959 dnia: Wrzesień 15, 2016, 10:22:15 pm »
na trzeźwo lepiej komiksy wchodzą :) u mnie buforem do kupowania staje się brak miejsca na półkach ale już kombinuję by temu zaradzić :cool:


z KG w najbliższym czasie planuję kupić "Ranxa" i "Rycerzy świętego Wita"
The darkness will swallow everything

Offline gobender

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1960 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:00:02 am »
na trzeźwo lepiej komiksy wchodzą :) u mnie buforem do kupowania staje się brak miejsca na półkach ale już kombinuję by temu zaradzić :cool:

to pół problemu. u mnie prak miejsca na półki ... :(

Offline pioma10

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1961 dnia: Wrzesień 30, 2016, 10:06:12 pm »
Kupiłem wczoraj "Najlepsi wrogowie" cz.2. Na okładce lata 1953-1984 a na grzbiecie 1783-1953 jak w części pierwszej. :). Najważniejsze że w środku jest to co powinno.

Offline hans

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1962 dnia: Październik 01, 2016, 08:04:08 am »
Jak z samym komiksem? Dobra kontynuacja? Zgaduję, że podobała Ci się pierwsza część. Ja jeszcze nie kupiłem, ale poprzedni tom był świetny i jestem ciekawy.

Offline pioma10

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1963 dnia: Październik 01, 2016, 01:46:48 pm »
Jak z samym komiksem? Dobra kontynuacja? Zgaduję, że podobała Ci się pierwsza część. Ja jeszcze nie kupiłem, ale poprzedni tom był świetny i jestem ciekawy.

Mnie się podobał. Oczywiście wszystkie informacje w nim zawarte można znaleźć w internecie/encyklopedii, ale że mnie interesuje tematyka Bliskiego Wschodu, to jestem zadowolony z zakupu.

mgnesium

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1964 dnia: Październik 02, 2016, 10:00:02 pm »
skrobnąłby ktoś coś o kościsku? kupiłem impulsowo, ale paczka będzie dopiero na początku listopada.

 

anything