trawa

Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 591339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1785 dnia: Luty 12, 2016, 05:06:26 pm »
Dzisiaj dotarł do mnie pierwszy komiks Kultury Gniewu - Black Hole. Imponująca cegiełka z bardzo przyjemnymi rysunkami. Mam jednakże takie zaległości w czytaniu, że nie wiem kiedy wezmę komiks na warsztat.

Offline marceli

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1786 dnia: Luty 13, 2016, 12:02:40 am »
Lepiej odłóż wszystkie komiksy i weź się za Black Hole. Jeden z lepszych komiksów jaki czytałem.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Holsten

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1787 dnia: Luty 13, 2016, 01:17:56 pm »
Spróbuje zastosować się do Twojej sugestii.

Offline kenji

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1788 dnia: Luty 15, 2016, 08:06:44 pm »
ja mam jeszcze jedną - zacznij kupować komiksy KG!:)


WARTO

Offline Gre

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1789 dnia: Luty 16, 2016, 04:52:04 pm »
Podpisuje sie obiema rękoma z powyższymi :)


Black Hole swietne
Co prawda czytałem w oryginale i wrazenia z lektury niezapomniane.


Szczerze polecam

Offline Jaxx

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1790 dnia: Luty 18, 2016, 08:13:28 pm »
Na Gildii pierwszy Binio od KG już w zapowiedziach. I jak dla mnie bomba, bo startują od "...kręci western i w kosmos" :)

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/296101-binio-bill-kreci-western-i-w-kosmos

Pamiętam jak namiętnie zbierałem ŚM, aby uzbierać całość. Wklejałem kolejne odcinki do zeszytu, aby jak najbardziej przypominało książkowe wydanie :) Ale nie udało mi się - brakuje mi chyba dwóch numerów ze środka. I w końcu, po tylu latach, dostanę w swoje ręce całość :)

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline studio_lain

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1792 dnia: Luty 18, 2016, 09:36:07 pm »
kocham ten komiks - ale okladka... co najwyzej srednia

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1793 dnia: Luty 19, 2016, 07:00:10 pm »
A ja ostatnio nadrobiłem Zostańmy przyjaciółmi Mawila i bardzo udany tytuł. Dobry humor, w zasadzie ciepła historia, wspomnienie dzieciństwa. Czytało się to naprawdę fajnie i mogę Wam polecić. Kolejna autobiografia, ale kolejna na wysokim poziomie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Kokosz

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1794 dnia: Luty 20, 2016, 09:40:56 pm »
kocham ten komiks - ale okladka... co najwyzej srednia

Pamiętaj, że w Świecie Młodych komiksów z Binio Billem było kilka, ale ilustracji czy zapowiedzi, które teraz można by wykorzystać na okładkach - jak na lekarstwo.

Offline absolutnie

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1795 dnia: Luty 20, 2016, 09:45:29 pm »
Pamiętaj, że w Świecie Młodych komiksów z Binio Billem było kilka, ale ilustracji czy zapowiedzi, które teraz można by wykorzystać na okładkach - jak na lekarstwo.


Ale nikt im nie kazał robić "Binio Billa" z okładką Wróblewskiego. Mogli ją zamówić u Truścińskiego, Ozgi lub Grzeszkiewicza albo Szłapy czy też Szymborskiej. Tu nikt by ni krzyczał, że oryginalna okładka była inna, bo przecież jej nie było.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1796 dnia: Luty 20, 2016, 10:59:46 pm »

Ale nikt im nie kazał robić "Binio Billa" z okładką Wróblewskiego. Mogli ją zamówić u Truścińskiego, Ozgi lub Grzeszkiewicza albo Szłapy czy też Szymborskiej.
Jeśli zamawiać okładki u innych rysowników to tylko u Jarosława  Wojtasińskiego !!!  :evil:
https://dybuk.wordpress.com/2016/02/16/binio-bill-rysowany-przeze-mnie-rozmowa-z-jaroslawem-wojtasinskim/
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline absolutnie

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1797 dnia: Luty 20, 2016, 11:02:50 pm »
Jeśli zamawiać okładki u innych rysowników to tylko u Jarosława  Wojtasińskiego !!!  :evil:
https://dybuk.wordpress.com/2016/02/16/binio-bill-rysowany-przeze-mnie-rozmowa-z-jaroslawem-wojtasinskim/
No tak.  :???:
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1798 dnia: Luty 22, 2016, 10:59:45 pm »
Dziś, przy okazji podlinkowania wywiadu z Burnsem, KG oznajmiła:
"Ciekawy wywiad z Charlesem Burnsem, którego drugie wydanie "Black Hole" tydzień temu trafiło do sprzedaży i powoli się już kończy.[/size][size=78%]"[/size]


Nie wiem, o co chodzi, ale w porywie paniki szybko kupiłem swój egzemplarz. Coś tu nie halo ostatnio z tymi nakładami, czy co? A może to taki przedwczesny primaaprilisowy żarcik?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Raf Fariszta

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1799 dnia: Luty 26, 2016, 11:40:41 am »
Wystartował preorder DYMU, komiksu M.Podolca o Pablopavo. Są bonusy.
Cytuj
Od dziś startuje przedsprzedaż komiksu, a wszyscy którzy się na nią zdecydują otrzymają autografy twórców "Dymu" i jego bohatera, niedostępną w sklepowym obrocie płytę z piosenkami, o którym mówi się w komiksie, a także... przedpremierową piosenkę!

http://karrot.pl/dym

Z przesyłką wychodzi bodajże 54,90 zł.
Nocy Matko Dnia