trawa

Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 591193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline redkac

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2056 dnia: Październik 25, 2017, 07:25:25 pm »
chyba przestanę kupować cokolwiek, co nie jest integralem. na haka wydawać kasę na 3 zeszyty, skoro potem wychodzi integral, który jest tańszy niż tamte razem wzięte. nie kręci mnie posiadanie 4 wersji tego samego komiksu, a także nie podnieca posiadanie sześciu różnych okładek.

czy to starość czy po prostu racjonalizm? ;)
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline raj666

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2057 dnia: Październik 25, 2017, 07:41:07 pm »
W niektórych przypadkach czekanie na integral trwa. Ile to już czasu od ostatniego Na szybko spisane? Szczerze mówiąc to już nie liczyłem na nic od Śledzia a tu taka niespodzianka.

Offline kenji

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2058 dnia: Październik 25, 2017, 08:16:33 pm »
chyba przestanę kupować cokolwiek, co nie jest integralem. na haka wydawać kasę na 3 zeszyty, skoro potem wychodzi integral, który jest tańszy niż tamte razem wzięte. nie kręci mnie posiadanie 4 wersji tego samego komiksu, a także nie podnieca posiadanie sześciu różnych okładek.

czy to starość czy po prostu racjonalizm? :wink:


Post z cyklu ponarzekam sobie , może ktoś nade mną sie zlituje i pogłaska po główce...


A może zastanów sie chwile dlaczego tak jest i wyciągnij wnioski?




Offline Kokosz

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2059 dnia: Październik 25, 2017, 10:07:35 pm »
chyba przestanę kupować cokolwiek, co nie jest integralem. na haka wydawać kasę na 3 zeszyty, skoro potem wychodzi integral, który jest tańszy niż tamte razem wzięte.

Po pierwsze - jest tańszy bo ma mniejszy format.

Po drugie - czyżbyś miał pretensje do wydawcy że wydaje albumy jak tylko powstaną, a potem integrala? To jest normalne. Gdyby wydawca wydał w pojedynczych albumach skończoną, gotowa serię, to bym zrozumiał twoja irytację. Ale tutaj wszystko było i jest jak trzeba.

Offline adro

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2060 dnia: Październik 25, 2017, 10:28:29 pm »
no to jest jakis tam problem, nie kupujmy NIC bo zaraz wszystko wyjdzie w jakims omniaku  :lol: :biggrin:
pzdr
ech na szybko lezka kreci sie w oku...  :sad: Pcrew i wogole, a teraz Sledziu na fkw mowi o sobie per "starszy Pan"
strasznie ten czas zapierdziela. :???:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline LordDisneyland

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2061 dnia: Październik 25, 2017, 10:54:33 pm »


Do szanownych wydawców z KG- jest szansa, że wydacie  poradniki wychowawcze Delisle'a?

Offline Tomasz 66

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2062 dnia: Listopad 15, 2017, 12:54:09 pm »
Na stronie KG pojawiła się nowa okładka legendarnego już komiksu "Bośniacki płaski pies" - niechybnie w najbliższym czasie można się spodziewać premiery najdłużej zapowiadanego komiksu na naszym rynku  :)

Offline bluebeery

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2063 dnia: Listopad 15, 2017, 01:43:49 pm »
Na stronie KG pojawiła się nowa okładka legendarnego już komiksu "Bośniacki płaski pies" - niechybnie w najbliższym czasie można się spodziewać premiery najdłużej zapowiadanego komiksu na naszym rynku  :)
Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę na półce w księgarni ;)

Offline kultura gniewu

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2064 dnia: Listopad 15, 2017, 10:16:11 pm »
Kulturo, kiedy się doczekamy nowego Clowesa? Chyba cośtam luźno obiecaliście w tamtym roku...?
Wilson w wykonaniu Harlesona był całkiem fajny, a ja jestem ciekaw oryginalnego Wilsona, choć może być przysłowiowe cokolwiek.
Przyszły rok. Tłumaczenie gotowe. Jak dla nas komiks > film :-)
ww.kultura.com.pl

Offline kultura gniewu

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2065 dnia: Listopad 15, 2017, 10:17:15 pm »

Do szanownych wydawców z KG- jest szansa, że wydacie  poradniki wychowawcze Delisle'a?
Tak, podobnie jak w przypadku "Wilsona" Clowesa tłumaczenie jest gotowe. Jakoś w przyszłym roku powinniśmy to upchnąć w napięty wydawniczy kalendarz. 
ww.kultura.com.pl

Offline kultura gniewu

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2066 dnia: Listopad 15, 2017, 10:19:34 pm »
Chyba już o to pytałem kilka tygodni temu, ale wiadomo coś czy Kultura Gniewu wypuści w końcu "Castle Waiting" na Komiksową Warszawę? Czekam na ten tytuł już od dwóch lat i coś nie mam szczęścia :P
Przy tym tytule prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.
ww.kultura.com.pl

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2067 dnia: Listopad 15, 2017, 10:49:44 pm »
Przyszły rok. Tłumaczenie gotowe. Jak dla nas komiks > film :smile:
urrrrraaaa!!
już myślałem, że w tym roku w osobistej kategorii "rozczarowanie roku" umieszczę pozycję "brak chociażby jakiejkolwiek informacji o nowych wydaniach Clowesa i Burnsa"
Dzięki!!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Epekeina

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2068 dnia: Listopad 16, 2017, 07:27:31 am »
A czy w tym roku otrzymamy Piękną Ciemność a także Śmiech i Śmierć (nieśmiało chciałbym także spytać o Faastnachspiel)?

Offline kultura gniewu

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2069 dnia: Listopad 16, 2017, 12:54:59 pm »
A czy w tym roku otrzymamy Piękną Ciemność a także Śmiech i Śmierć (nieśmiało chciałbym także spytać o Faastnachspiel)?
Wszystkie wspomniane rzeczy na ostatniej prostej w sumie, ale w tym roku wypuszczamy już tylko Na szybko spisane tom 3 i integral. Do końca roku powinniśmy ogłosić, kiedy tytuły, o które pytasz. Pierwszy kwartał 2018 bardzo realny.
ww.kultura.com.pl

 

anything