trawa

Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 591157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tyler_durden

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:05:54 am »
hopatika napisał:
Cytuj
czyżbyś posiadał w tej kwestii jedyne słuszne zdanie?


absolutnie nie. wydaje mi się tylko, że "Pixy" jest komiksem tak przemyślanym , tak dobrze poukładanym, że mówić o nim "głupawy" moga tylko osoby, które albo go nie przeczytały, albo kompletnie nic nie kumają.
a z takimi osobami trudno o "Pixy" dyskutować.
o not talk about fight club

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Kultura Gniewu
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:53:21 pm »
a ja się cieszę że wydawnictwo ogłasza jakieś konkursy i w ogóle otwiera drzwi na światek twórców z podwórka, dając szanse nowym, młodym - jak my. A nie tylko lansując amerykańskie pozycje.
Wspieranie rodzimej twórczości to duuuuuży plus.

i to nieprawda że dach przeciekał - tymbardziej że nie padało.

to mówiłem ja - Tomasz Zych - komiksiarz trzeciej kategorii  :roll:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline asu_swing

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:13:36 pm »
ŁUBUDUBU
ŁUBUDUBU...
./'
 ;)

Offline Marius Magnus

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 13, 2006, 06:30:29 pm »
Kolejny raz dziękuję wydawnictwu za nowy /wysłany bardzo szybko po poprzednim/ newsletter, który formą przypomina stare dobre czasy - oby tak dalej!  :D
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Marius Magnus

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 12, 2006, 05:38:25 am »
Ech, niepotrzebnie dziękowałem - następnego newslettera wypatruje już od miesiąca  :?

Czy ktoś wie, jakie /i kiedy/ komiksy KG zamierza wydać w najbliższym czasie?
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Belzebiusz

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 12, 2006, 06:48:52 pm »
Na pewno maja wydać Panopticum Otta, kojarzy mi się że zapowiadali coś na połowe roku, ale kiedy tak napprawdę zostanie to wydane nie wiadomo. Czekam z niecierpliwością.
No i niusleterka też dawno nie było.
co jest Panowie Kulturalni?  ;)
Nie chce mi się pisać...

Offline Czopek Piotrek

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 12, 2006, 07:36:50 pm »
Conajmniej jeden kulturalny pan, z tego co wiem, jest ostatnio mega zawalony robotą związaną z zarabianiem normalnych pieniędzy a nie jakichś tam groszy z komiksów ;) Ale zdaje się że ten natłok niedługo minie i pewnie będziemy mogli conieco nowego usłyszeć.

Offline [robak]

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 12, 2006, 09:52:22 pm »
Panopticum ma byc wydane do konca roku. Jak mnie kulturalny Pan poinformowal w mailu.

Offline Marius Magnus

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 08, 2006, 12:48:28 pm »
"Za niecałe dwa tygodnie nakładem kultury gniewu do sprzedaży trafi drugi po Exit album komiksowy Thomasa Otta: Cinema Panopticum.
Z kolei na MFK swoją premierę będzie najprawdopodobniej miał album Mawila Die Band oraz - być może - jeszcze jeden, nieznany jeszcze z tytułu album (ostateczne decyzje zapaść mają wkrótce)."

Za aleja-komiksu.pl

No i świetnie. Newslettera nie było od prawie kwartału.  Niedobra Kultura Gniewu :(
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline kingquest

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 08, 2006, 01:13:53 pm »
Super !
Exit bardzo mi się podobał, dlatego czekam na Cinema... z wielką niecierpliwością. Die Band to też znany komiks, warto go zapewne mieć. Fajnie, że wreszcie KG dała jakieś info

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kultura Gniewu
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 08, 2006, 01:40:57 pm »
jak się około-konwentowo robi, to od razu newsy wydawnicze ciekawe - no ja się bardzo cieszę na "CP"

swoją drogą, jak KG coś rzuca, to ciekawe, czy i Postowi się uda, bo narazie cisza z tymi zapowiadanymi zapowiedziami u nich

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Kultura Gniewu
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 08, 2006, 03:35:51 pm »
Cytat: "Tiall"
ciekawe, czy i Postowi się uda, bo narazie cisza z tymi zapowiadanymi zapowiedziami u nich

No wypadałoby Persepolis 2 rzucić na rynek. Tym bardziej, że chyba nadal aktualny jest plan wizyty szanownej Autorki. Koniec września miało być...

Offline Marius Magnus

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 12, 2006, 06:24:46 pm »
http://komiks.nast.pl/nowosci/2786/Cinema-Panopticum-blizej-zobacz-plansze/

Ech, cenowo mnie trochę Kultura Gniewu zawiodła. Spodziewałem się ok. 25-30zł (Exit miało 75% stron więcej i cene wyższą o 3zł). Ale Otta warto kupić za pieniądze dużo większe niż zażądał wydawca :)
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline kultura gniewu

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:05:35 pm »
Marius Magnus napisał:
Cytuj
Ech, cenowo mnie trochę Kultura Gniewu zawiodła. Spodziewałem się ok. 25-30zł (Exit miało 75% stron więcej i cene wyższą o 3zł).


Bardzo nam przykro, ale może jakimś usprawiedliwieniem będzie twarda oprawa?

Cytuj
Ale Otta warto kupić za pieniądze dużo większe niż zażądał wydawca


Święta prawda ;-) Szczególnie, że jak mówią niektórzy "Cinema Panopticum" lepsze jest od "Exit".

pozdrawiamy
kultura gniewu
ww.kultura.com.pl

Offline Marius Magnus

Kultura Gniewu
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2006, 07:21:18 pm »
To nieco zmienia postać rzeczy, ale w newsie nie ma chyba informacji o twardej oprawie. Dlaczego zdecydowaliście się wydać "Cinema" w hc /a "Exit" album niemniejszego formatu w sc/?

Aha, skoro już jesteś na forum wredna kulturo gniewu, może wytłumaczysz się, czemu tak długo czekam na newsletter?
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

 

anything