trawa

Autor Wątek: Manga NGE  (Przeczytany 96661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:07:42 am »
Oj serio, serio... Bambi poszedł na razie w odstawkę... A to dlatego, iż zakochałem się w wyrazie twarzy Asuki na tym obrazku.
Wygląda zupełnie jak moja sympatia :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:22:02 am »
cieszę się że nie jestem sam ^^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:12:07 am »
Tak naprawdę Dino, to w znacznym stopniu zmotywował mnie do działania twój avek.
Jest kolorowy, jest na nim dziewczyna z Evangeliona, która wygląda przesłodko, ma śliczny wyraz twarzy... I wtedy zapragnąłem mieć coś takiego samego :)
Dlatego w moim avku wszystkie cechy twojego są zachowane.

Wracając do tematu mangi, to prawdopodobnież tomik 12 ma być ostatni.
W połowie ma zginąć Kaworu, a potem następuje koniec świata (Przynajmniej tak napisali na necie... Japońska stronka o mandze, postaram się wynaleść linka. Kolega uczy się japońskiego i z lekką pomocą słownika mi to potłumaczył).
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:26:22 am »
ja myślałem że manga jest po to by ją ciągnąć xD

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:34:03 am »
Też myślałem że będzie troszkę dłuższa. A tak się od pewnego czasu zastanawiam jak będzie wyglądało zakończenie, tzn. czy coś takiego jak w serii TV czy raczej jak w Endzie. Chodzi mi oczywiście o formę. A może Pan Sadamoto pójdzie w jakąś jeszcze inną stronę.

P.S. Łał, w życiu bym nie przypuszczał że mogę kogoś zmotywować avatarkiem ^_^ Fajno ^_^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:53:36 am »
Na stronce tej jest też wzmianka o filmie (cholera wie o którym, bo ten słownik trochę do bani jest).
Po zakończeniu serii mangowej, film ma wejść do kin.
Potem bedzie wersja mangowa filmu.
W sumie otrzymamy 4 różne wersje Evangeliona (serial, director's cut, End, komiks) + 2 wersje filmu (film + komiks).
Całkiem nieźle, co?
Co do długości, to czego się spodziewaliście, skoro połowa serialu wypadła w szóstym tomiku?
I ostatnia rzecz - ma być jednak 13 tomik (końcowy już), w którym będzie pokazane, co się stało z ludźmi po Endzie. Jest to na razie luźna informacja, ale nikt temu nie zaprzeczył.
Podobnież ma się też pojawić inna seria, zaczynająca się w momencie "śmierci" Suzuhary, gdzie jednak nie umrze on, lecz nadal bedzie pilotem (ma tobyć ukłon w stronę fanów jego i Hikari), jednak  to już mi się nie chce wierzyć (chociaż byłbym zachwycony).
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:44:32 am »
Też byłbym zachwytnięty ale trudno mi w taką możliwość uwierzyć... Póki się to nie potwierdzi uznaję to za plotkę... A co do tego 13 tomu to jest to luźna informacja ale czyja? Pana Sadamoto? Wydawnictwa? Czy fanów? Bo o tym też nie wiem co myśleć...

A co do tych filmów to nie wiem czy dobrze zrozumiałem... Ma być manga na podstawie tych czterech nowych kinówek tak?

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:49:16 am »
a ja już myślałem że to bedzie koniec evy a tu klops  ;)  ale  mówie co za dużo to nie zdrowo w końcu zrobią z tej evy taką komercje że aż się boje ....
na 13 tom czekam z niecierpliwością  ;)

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:54:51 am »
Gdyby się skomercjalizowała to byś dał sobie z nią spokój? Ja tam wiem co się dla mnie w Evie liczy i żadne przeciąganie mi nie straszne  :badgrin:

Ja z niecierpliwością czekam jak na razie na 11 ^_^

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:09:48 pm »
ta bo kupiłeś 10 a ja za full metala sie wziełem ^^ heh

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:41:27 pm »
A ja mam prośbę panie Dino. Ty powiedz mi, na czym kończy się tom nr 10?
O ile mi wiadomo, to Shinji żegna się z Kaworu i idzie do domu (cy cuś).
I czy ktoś wie, w którym momencie kończy się tom 11 (bo teraz słownik zrobił "pa, pa")? Jutro znowu go dorwę i coś spróbuję pomęczyć, ale na razie kicha.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:48:06 pm »
A więc Panie Błotniku ^_^ Tom 10 kończy się na tym jak Ritsuko pokazała Shinji'emu i Misato akwarium z Reikami. A co do słownika to może poszukaj jakiegoś internetowego? Może znajdzie się coś ciekawego...

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:56:34 pm »
panowie prosze tutaj nie mówić o treści mangi bo są tutaj osoby [chodz by ja] co mangi nie czytali a chcą kupić  8)

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 10, 2007, 01:06:03 pm »
Takie osoby (choćby Ty) nie mają musu czytania tego tematu ^_^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 10, 2007, 01:44:36 pm »
Obiku! Przecież pytanie o takie rzeczy, do tego na forum temu poświęconemu, jest na miejscu. Oglądałeś zapewne serial, więc wiesz, że chodziło mi o miejsce zakończenia danego tomiku w kontekście do odcinka serialu.

Dzięki temu wiemy, że tomik 10 kończy się na 23 odcinku serii.

I małe sprostowanie do tego co napisałem:

otóż z racji tego, iż japońce mają znaczki oznaczające numery (słownie) dośc podobne do siebie, więc rąbnelismy się w numeracji z kumplem.
Seria kończy się na 12 tomiku i więcej nie ma.
Kaworu ginie w 11, a potem jest już End (bo zakończenie będzie nawiązywać bardziej do Enda niż do serii).

Znalazłem kilka słowników, ale one pokazują tylko "krzaczki" :( i dlatego trudno się połapać w tym wszystkim.
Szukam dalej.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

 

anything