Autor Wątek: Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy  (Przeczytany 155273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:54:41 pm »
Stare i znane. Jeśli to kiedykolwiek wyjdzie, w co wątpię, przy oryginale będzie wyglądać jak amerykańska Godzilla przy japońskiej (albo jak Power Rangers). A postacie są paskudne - Rei i Asuka za stare, a gdyby mi pokazali tę niby Misato to w życiu bym jej nie poznał.

Offline Astaroth

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:56:14 pm »
Widziałem wcześniej te arty. Powiem szczerze - z tego co słyszałem o filmie, bardziej boję się o scenariusz i dobór aktorów, niż pomysły wizualne. Doprawdy, słyszałem takie herezje, że nic tylko S2 zrzucić.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Ryba

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:57:30 pm »
Moim zdaniem to będzie wielka porażka dla Evy. Lepiej żeby sie nie pojawiało.

Offline Astaroth

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:00:15 pm »
Amen bracie!
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline steelie

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:03:44 pm »
Według mnie reżyserię powinno się powierzyć Uwe Bollowi!

Offline Astaroth

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:06:15 pm »
Za takie sugestie sam sie powinieneś oddać pod sąd Świętej Inkwizycji!  :D
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Ryba

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 08, 2006, 01:23:55 pm »
Na stos z nim!!  :lol:  :lol:

Offline Hunter Killer

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 08, 2006, 08:18:26 pm »
Cytat: "Astaroth"
nic tylko S2 zrzucić.

Chyba N2.
A film, czemu nie, niech wyjdzie, dostanie po pupsku i może następne filmy na podstawach gier/książek/komiksów, będą lepsze.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline steelie

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 08, 2006, 09:27:54 pm »
Cytat: "Hunter Killer"
A film, czemu nie, niech wyjdzie, dostanie po pupsku i może następne filmy na podstawach gier/książek/komiksów, będą lepsze.

Mało to już wyszło badziewi na motywach? A twórcy jakoś się nie nauczyli za wiele, bo kaszany wciąż powstają.

Offline Astaroth

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 08, 2006, 10:07:23 pm »
Cytat: "Hunter Killer"
Cytat: "Astaroth"
nic tylko S2 zrzucić.

Chyba N2.
A film, czemu nie, niech wyjdzie, dostanie po pupsku i może następne filmy na podstawach gier/książek/komiksów, będą lepsze.


N2 czy S2, a co za różnica? A poza tym od S2 więcej wyparowało  ;)
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Faith

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 10, 2006, 07:16:20 am »
eee...  N2 to bomba atomowa czy cos w tym stylu a S2 to kurczee nie pamietam za dobrze i nie chce gafy walnanc :P
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 10, 2006, 07:31:09 am »
S2 to organ Evangeliona (coś jak silnik) dzięki czemu nie potrzebuje zasilania z zwenątrz.

A jęsli chodzi o film to jeśli mają dać tego kolesia z Harego to pewne jest że ja na film nie pójde.Aczkolwiek jeśli Peter Jackson byłby reżyserem to może by coś z tego wyszło.Ale nurtuje mnie jedno pytanie:Po kiego Amerykanie chcą odświeżyć Evangeliona?
Tego się chyba nigdy nie dowiemy...
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Astaroth

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 10, 2006, 08:17:48 am »
Jak dadzą tego gościa, co grał Harrego to chyba nikt z fanów na to nie pójdzie. No, chyba że byłby tak spragniony wrażeń z NGE, że łapał by wszystko co możliwe   :)
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Ryba

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 10, 2006, 08:20:18 am »
Ja bym może poszedł zobaczyć co te łosie wyprodukowały  :lol:  :lol:

Offline Astaroth

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 10, 2006, 08:27:24 am »
A ja wolę nie iść, zwłaszcza jeśli plotki jakie ustałyszałem dawno temu, miały by się okazać prawdą. Wolę pozostać przy oryginale.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."