Autor Wątek: Czego Wam brakuje w NGE??  (Przeczytany 20236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 22, 2007, 02:30:30 pm »
fan a fanatyzm niewielka różnica ^^ zauważyliście że zbaczamy z głównego założenia tego działu?? ^^ Tojii leżał jak ten $%# i nic sobie z tego nie robił  :?

Offline Dino

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 22, 2007, 04:09:06 pm »
A co miał robić? Bardzo możliwe że na początku nie wiedział o amputacji ale w końcu musiał to zauważyć.

Ale masz rację. Coś zboczyliśmy z tematyki tematu (znowu głupie wyrażenie ^_^). No chyba że komuś brakuje w NGE nogi Tojiego ^_^ Właściwie to mi chyba niczego w Evie nie brakuje. Dla mnie jest po prostu idealne (tak, wiem, nie ma rzeczy idealnych ale wszystko zależy od podejścia ^_^). Doskonale jest jak jest.

Offline Kaileena

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 10, 2007, 04:10:06 pm »
A mnie brakuje Kaworu, zdecydowanie za mało go było! Jedyne co mi to rekompensuje to to, że tak bardzo chce mi się go rysować, mam już całą kolekcję z obrazkami przedstawiającymi tego Aniołka  :)

Offline wyspa

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 10, 2007, 06:18:24 pm »
IMHO wszystko ok i niczego nie brakuje... choć jak pierwszy raz oglądałem enda to coś mnie gryzło... ale wiem już co  ;) , nie lubię HCP... Niech ktoś mi tylko wpadnie na pomysł czegoś podobnego do HCP w realnym świecie (na szczęście nikłe szanse ze czegoś takiego dożyjemy*) to pierwsze co zrobię to kupie pistolet i strzele mu w łeb  :evil: .
* Oczywiście zakładając iż coś podobnego będzie kiedyś możliwe  :roll:
...Cheers

Offline Sachiel

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 16, 2007, 09:32:58 pm »
Ja na pewno bym się nie obraził na zmianę kamery podczas II Impactu na taką co znajdowała się w pomieszczeniu z Adamem, ponadto bardzo bym chciał zobaczyć chociaż szczątkowy proces powstawania Evy.
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline Amarant

...
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 29, 2007, 09:34:44 pm »
Hm, ciekawe zagadnienie... lubię Evangeliona, więc nie odczuwam jakiegoś szczególnego braku czegokolwiek. Choć oczywiście denerwujące może być, że nawet po końcu serii pozostaje tyle pytań, nie jestem pewien, czy dobrze by było, aby twórcy wyłożyli nam prawdę na tacy...  takie domysły fanów to ciekawa rzecz. Tak, ja też sobie pomyślałam, że Kaworu występuje zbyt mało, jednak gdyby był on np. pilotem od samego początku, to nie wiem, czy również tak wiele osób zafascynowałaby jego osoba. A i właśnie... Kaworu przedstawiony nam w mandze już mi się prawie zupełnie nie podoba... zatracił gdzieś swoją filozoficzną naturę i aurę tajemniczości.
I najważniejsze:
Dlaczego to życzenie Shina miałoby się spełnić?? To moje życzenie ma się spełnić!! Ja chcę zostać sam na Ziemi!!  :x
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline Dino

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 29, 2007, 09:50:54 pm »
Kolejny EMOtykon?? A co do Kawa w mandze masz rację że tam go schrzanili.