Autor Wątek: UFO: Alien Invasion  (Przeczytany 2005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

UFO: Alien Invasion
« dnia: Czerwiec 01, 2006, 12:13:40 pm »
Ściągnąlem sobie wersję beta gry UFO: Alien Invasion i ...
w końcu stare poczciwe UFO. Znów zakładamy bazy, scigamy ufoków, wynajmujemy naukowców, żołnierzy, kupujemy i sprzedajemy broń i inne gadżety, czyli to czego brakuje nam w grach Ufo: Decydujace Starcie etc

Ta gra jest "papugą" X-com: Enemy Unknown, X-com: Terror from Deep i X-com: Apokalipsa. Kiedyś spotkałem sie jeszcze z X-com: Interceptor ale gra była w wersji niemieckiej i nie miałem dla niej cierpliwości :-) (może ktoś ma w wersji angielskiej?)

Wracając do Alien Invasion, gra w wersj ibeta, więc czasem się jeszcze sypie, niemniej można wpakować na statek załoge i ruszyć w teren ścigać Obcych. Chyba nie ma możłiwości prowadzenia badan, a przynajmniej nie znalazłem miejsca gdzie rekrutuje się naukowców, jak ktoś znajdzie proszę o info :-). Brakuje również dymków z podpowiedziami i innych ułatwień, ale grę można przetestować. Nie ma tam oszałamiajacej grafiki, fajerwerków i innych wodotrysków, niemniej mi się podoba. A wam?

Czekam na opinie, informacje o błędach, o tym z czym nie możecie sobie poradzić i o tym z czym sobie radzicie :-)