Autor Wątek: wady fabryczne komiksów  (Przeczytany 18795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

• Stolnik bracki
Odp: wady fabryczne komiksów
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 07, 2018, 08:59:27 pm »
Pisz do Bonito, to ta sama firma co Aros, więc pewnie przyślą kuriera, które odbierze wadliwy egzemplarz i dostarczy nowy.
Nawet pisząc do Arosu odpowiada bonito :) przynajmniej Pani, która odpowiedziała tak miała w stopce.

Offline -gościu-

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 07, 2018, 09:57:25 pm »
Nawet pisząc do Arosu odpowiada bonito :smile: przynajmniej Pani, która odpowiedziała tak miała w stopce.

Racja. U mnie też:

[/size]Specjalista ds. Obsługi Klienta[/color]
e-mail: reklamacje@bonito.pl

Offline Murazor

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 29, 2018, 04:41:16 pm »
Polecam sprawdzić egzemplarze Potwora z Bagien, bo takie piękne przesunięcia są u mnie (strony 242, 251, 263), plus pogięta strona, która odcisnęła się na kilkunastu stronach :cry:

I pytanie, zapodziałem gdzieś paragon, nie pamiętam gdzie kupiłem :neutral:, więc muszę reklamować u wydawcy. Na jaki mail reklamować do Egmontu? Skoro nie na każdy odpisują, Pani @maaagdalenko?

Offline JanT

• Asesor
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 29, 2018, 04:49:25 pm »
Mi dzisiaj ktoś pokazywał coś identycznego w Spiderversum.

Offline -gościu-

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 29, 2018, 04:53:47 pm »
I pytanie, zapodziałem gdzieś paragon, nie pamiętam gdzie kupiłem :neutral: , więc muszę reklamować u wydawcy.

A kupowałeś wysyłkowo?

Offline Murazor

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 29, 2018, 05:58:52 pm »
Tak, i chyba to był aros, a tam nie ma kont i historii zamówień. Napisałem do nich maila z pytaniem, czy mogą sprawdzić zamówienia z danego adresu mail i mniej więcej daty (koniec kwietnia) i zareklamować. Jednak gdyby się nie udało to będę uderzał do Egmontu.

No i pierwszy raz trafiły mi się tak duże przesunięcia. Mam w DD jakieś, ale są drobne, a tutaj nie da się czytać tego na żywo, bo się w oczach je**e :) Jak zobaczyłem okładkę to myślę, hmm to ten zeszyt o majakach Abby i ładnie Moore wykombinował, żeby okładka taka schizofreniczna, a 2 strony dalej: eeee jednak nie wykombinował :p

Offline JanT

• Asesor
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 29, 2018, 06:10:55 pm »
To są inne przesunięcia niż te w Daredevilu bo wraz z napisami.

Offline mappy

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 29, 2018, 06:13:43 pm »
Tak, i chyba to był aros
Jakby nie odpowiedzieli to uderzaj do Bonito z adnotacją, że kupowane w Arosie.Na mailu nie masz potwierdzenia?

Offline -gościu-

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 29, 2018, 06:28:13 pm »
No to pewnie znajdą zamówienie. A jak znajdą, to reklamacja pójdzie gładko, nawet kuriera przyślą po reklamowany egzemplarz. Jak ja reklamowałem u nich, to akurat jeszcze miałem potwierdzenie zamówienia w skrzynce, więc nie było problemu z szukaniem.

Offline Murazor

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 29, 2018, 06:42:21 pm »
Na mailu nie masz potwierdzenia?
"Wiadomości z kosza usuwaj po 30 dniach" - o takie mam ustawienie na skrzynce i nie potrzebowałem nic z kosza (jeżeli już tam trafiło) od nastu lat :)

No to pewnie znajdą zamówienie.
Liczę na to, bo też nigdy problemów nie miałem z nimi, zawsze kurier po odbiór i w drugiej ręce paczka z nowym komiksem.

Offline stupidbadugly

• Służący
  • **
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 30, 2018, 10:16:04 pm »
Wonder Woman 2 - deluxe egmontu
Sprawdźcie swoje egzemplarze, mój spartolony.Rozdział "Łupy należą do zwycięzcy" po 4 stronach "cofa się" do poprzedniego rozdziału i dubluje jego kilkanaście stron, ponownie zaczyna rozdział "Łupy należą do zwycięzcy" jego pierwsze 4 strony i przeskakuje na ostatnie 4 strony tego rozdziału
https://www.dropbox.com/s/g6htw8ul1radxfo/IMG_20180707_193859.jpg?dl=0
Jak reklamujecie takie buble? Księgarnia (zakupiłem w Bonito) czy prosto do Egmontu?

PS: Dlaczego Egmont nie numeruje stron? Żeby podać w reklamacji które strony się powtarzają trzeba to liczyć na piechotę....
Dziękuję za tego posta! Sprawdziłem i mam to samo  :sad: Poszła reklamacja do Mestro, mam nadzieję, że sprawnie to załatwią.

Offline nori

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
    • 8studs
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 31, 2018, 06:31:21 am »
Miałem ten tytuł zamówić w bonito, w takim razie lepiej się wstrzymać? Zakładam, że przy zgłoszeniu reklamacji, sprawdzą pozostałe egzemplarze?
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Murazor

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 31, 2018, 08:18:55 am »
Jeżeli piszesz o WW to pewnie przyjdzie zafoliowany, wiec nikt go raczej nie sprawdzi. Po zakupie rozpakujesz i najwyżej zareklamujesz. Ja mam bez błędu, więc to nie cała partia, czy coś.