trawa

Autor Wątek: Air - sen..., najsmutniejszy sen..  (Przeczytany 28476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« dnia: Maj 22, 2006, 09:54:17 pm »
Taaaaak..., "Air"... Bardzo ładna kreska z wręcz przepięknymi krajobrazami z słońcem barwiącym niebo na pomarańczowo... Na początku myślałem że będzie to raczej zabawna seria..., jakże byłem naiwny... :shock:  Smutna historia goni jedna drugą. Kreska i opowiedziana historia są sobie absolutnie przeciwne, może dlatego tak bardzo wryła mnie się do pamięci. Nie chce zbyt tu spoilerować ale zakończenie wcale nie wydało mnie się szczęśliwe... Dodam tylko że każda postać jest naprawdę ciekawa i lubię je wszytkie ale najbardziej spodobała mi się Minagi Tohno. Moje pierwsze skojarzenie to: oooo Rei w nowej wersji...
Jestem naprawdę ciekaw czy ktoś widział to anime i jakie są jego refleksje... :D

Offline raseku

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2006, 10:33:08 pm »
widziałam tylko pierwsze 2 odc nie wiem czemu bo nawet mi sie podobało...
ale obiecuje ze zobacze jak tylko bede miała chwilke ;)

od strony graficznej naprawde nieźle zrobione

Offline flowingwater

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2006, 11:30:07 am »
widziałam 2 minuty, "dziwne" przynajmniej na początku :?  :)

Offline Frey Ikari

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2006, 08:46:14 pm »
Ooo..., to jednak będę miał z kim pogadać i wymienić myśli :D . Zapraszam do pogawędki po obejrzeniu całości bo myślę że będzie o czym pisać...

Offline Shirosama

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2006, 04:06:06 pm »
Ja powiem tyle - nie widziałem ,ale chyba obejrzę jak będę miał.
Mówi się że to smutne anime.
Ciekawe czy smutniejsze od Saikano ?

Offline SeeMoon

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2006, 12:04:23 pm »
jestem po seri TV czekam na film. No coż dosc mieszane odczucia.
Ni to komedia ni dramat, ale posiada niewatpliwy klimacik, czegos bajowego, nieuchwytnego. Jak bysmy zyli w rzeczywistosci o ktorej nic nie wiemy.

Może ktos wytlumaczyc o co w nim chodzi - najbardzie jinteresuje mnie "transwormacja", glownego bohatere (jezeli to "realizm magiczny" to zaczynają mnie tym powoli irytowac - ile mozna isc na latwizne ;(  ).
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Frey Ikari

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2006, 09:34:03 pm »
Dla mnie komedia skończyła się dość szybko a dramat rozpoczął bardzo wcześnie...
Ta przemiana to bardzo ciekawa rzecz. Bo na początku nie widzimy kruka tylko bohaterow. Można by stwierdzić że kruk jest "osobą" patrzącą na zdarzenia z dystansu i to dzięki jego obserwacją możemy dostrzec np. motywy Ciotki "głownej" bohaterki. Kruk jest obserwatorem. Jest jakby zwierzęcym oddaniem ducha bohatera.

Offline Ayumi

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2006, 04:09:18 pm »
Przmiana głównego bohatera spowodowana była pragnieniem tego aby być z Misuzu na zawsze. By zacząć wszystko od początku. I w ten sposób dostał tą szansę. Mimo iż nie wiedzial od początku kim jest.

Offline Frey Ikari

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2006, 10:00:02 pm »
Cytuj
Przmiana głównego bohatera spowodowana była pragnieniem tego aby być z Misuzu na zawsze.

Wybacz ale nie zgodze się z tym dlatego że głowny bohater jak i kruk byli od początku z Misuzu. Moja teoria dotycząca kruka nadal pasuje mi lepiej... ;)

Offline Altena21

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 16, 2006, 05:51:40 pm »
o.O wzruszające powiadasz? muszę to natychmiast nabyć. Mam nadzieję ,że jak skończę oglądać to temat będzie nadal aktualny

Offline Frey Ikari

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2006, 09:11:37 pm »
Temat zawsze jest aktualny... Jedyny problem w tym że ta seria jest trudno dostępna...

Offline Frey Ikari

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2006, 08:29:15 pm »
Może i podwujny post ale 4 dni mineły i temat mam inny... Udało mi się dorwać film Air i z tego co tak w urywkach widziałem to zapowiada się świetnie... Oprawa wciąż jest piękna...

Offline Altena21

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 23, 2006, 04:19:17 pm »
Jestem po pierwszym odcinku. Szkoda że był po włosku ale nie było wyjścia :) kreska jest fantastyczna podobna jak w "kanonie". Tylko nie wiem o co chodzi z tą dziewczyną...  a nie mogę znaleźć żadnych opisów odc. 1. :(

Offline Frey Ikari

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 23, 2006, 09:38:18 pm »
Kto wie może i bym nawet mogł to przetłumaczyc z mojej angielskiej wersji ale z synchro to już by było rożnie bo do południa pracuję.

Offline Altena21

Air - sen..., najsmutniejszy sen..
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 24, 2006, 08:39:38 pm »
:....((((

 Dobra obejrzałam i wiem że to zalosne ale ryczalam jak nawiedzona cytryna... Wypowiem sie jak dojde do siebie  ;)

 

anything